Бути поряд у важкі хвилини, дарувати радість та мир, Божу Любов (Дайджест ХСП №3)

«Час служіння на Сході, летить дуже швидко постійно в русі – Євхаристія, домашні біблійні зустрічі, служіння з дітьми у центрі “Ковчег”, в школах та дитячому садку, гуманітарна, психологічна допомога, служіння військовим. Просто бути поряд у важкі хвилини, дарувати радість та мир, Божу Любов», – Служитель ХСП-Маріуполь Володимир Завадський у своєму пості у Facebook кількома словами розповів про служіння ХСП на лінії фронту.

В День Героїв Небесної Сотні волонтер Володимир Салук з Тернополя розповів учням школи у  прифронтовому селі сектору Маріуполь про звитяжців Революції Гідності та трагічні події 5-річної давнини.

Із польових записок Володі Завадського: «Нелегко нам даються 75 км до с. Новогригорівка, дорога не легка, то природні умови не сприятливі, то… Та Господь своїх люблячих дітей не залишає без свого Слова та благословіння. Дякуємо бр. Леоніду за конференцію ” Моя історія свята”, за с. Дороту, волонтері Василя та Іванку за їхню присутність, молитву, підтримку у важкий час».

Християнські пісні у Зайцевому (відео на сторінці служителя ХСП Олега Коноплянки).

Не віднімай Своєї руки від України,
Пробач, що благодатні роки не ціним.
Страждає українська земля, розбиті стіни…
Гріхом сповита, кричить душа: Помилуй!

ХСП-Мар’їнка. Тетяна Мойсеєва.

“Каждый раз приходя в наш «Вогник надії» вдохновляешься от детей, от воспитателей, от того что ты можешь помочь. От их открытых и благодарных сердец. Сегодня мы принесли им разные наборы для поделок, клеевые пистолеты и много всяких интересных и нужных вещей))) Спасибо Виктория ОвдиенкоMary Wood Millikan и Liza Zubko за то, что открываете свои сердца для помощи! И являетесь для этих детей и подростков, для воспитателей теми, через кого они видят Бога и Его любовь. Спасибо Helga Zlata за бисер, ну очень красивые поделки делают из него! И плетут браслетики)))) А ещё, меня уже сегодня поздравили с праздником весны и подарили цветочки и открыточку!!! Это все, они сделали сами и от этого особенно приятно!!!!”.

Також Тетяна розповіла про зустріч з молоддю у Красногорівці: “Ещё один эпизод с нашей ротации, который отпечатался в сердце и памяти, это встреча с молодёжью в г. Красногоровка. На тренинге «АСЕТ» мы обговорили, как можем избежать ситуаций, связаных с насилием в нашей жизни и жизни тех, кто нас окружает. А ещё мы посмеялись, пошутили и хорошо пообщались!!!”.

Творчі заняття з дітьми команди ХСП-Маріуполь.

У Києві у Парафії Воздвиження Хреста Господнього РКЦ служителі Християнської Служби Порятунку говорили про Донбас і місію християн у зоні війни. До парафіян промовляли командир ХСП Ігор Шторм, місцевий служитель команди ХСП-Маріуполь Євген Пруглов та двоє підлітків – вихованців дитячого центру “Ковчег” Данило і Настя. Служителі просили не забувати про людей на прифронтових територіях і невтомно молитися за встановлення Божого Миру на страждаючій від війни землі.

Християнська Служба Порятунку висловлює глибоку подяку друзям із компанії “Грант Торнтон Україна” за надану в користування офісну техніку. Тепер вона служитиме людям, які постраждали внаслідок війни. Божих благословінь.

Побратими ХСП – лютерани в дії. На фото Олег Фішер, пастор Німецької євангелістсько-лютеранської церкви, пересилає допомогу на адресу прифронтового підрозділу ХСП.

 

Be the first to comment on "Бути поряд у важкі хвилини, дарувати радість та мир, Божу Любов (Дайджест ХСП №3)"

Залишити відповідь