Бути у Церкві – це не лише співати, молитися, слухати Слово, а головне, щоб діяти, виконуючи те, що Бог говорить! (Дайджест ХСП №26)

Християнська Служба Порятунку підтримала ініціативу проведення місячної посиленої молитви за збереження сотвореного світу, починаючи з 1 вересня 2019 року. У цей період всі підрозділи Молитовного Щита ХСП отримали відповідну інтенцію і духовно заступаються за сплюндрований гріхом людини навколишній світ.

ХСП-Варшава

Завдяки допомозі польської благодійної організації “In Blessed Art” було придбано та направлено у прифронтову зону велику партію шкільного приладдя. Дякуємо за сприяння і підтримку цієї акції другу і соратнику ХСП отцю Марціну Вірковському. На цей момент вантаж уже доставлений на місце призначення у розпорядження команди ХСП-Маріуполь. Незабаром чудові подарунки потраплять до рук маленьких школяриків із навколишніх сіл “сірої зони”. Україна і Польща разом у боротьбі проти скверни “руского міра”.

ХСП-Варшава 
ХСП-Маріуполь-Піонерське
Йдемо до школи з чодовими подарунками 🎨📓📔📒📕✂️🧮🖊🖋🖌📐🖍📌📍
Щиро дякуємо команді #ХСП-Варшава, польської благодійної організації “In Blessed Art” та отцю Марціну Вірковському за проведену акцію на придбання шкільного приладдя для дітей у прифронтову зону. Дякуємо школярам з Польщи за листи підтримки для наших дітей. Разом з дітьми ми зачитували їх, кожна дитина написала зворотній зв’язок.. Дякуємо Вам за підтриму, творимо добра разом.

Перед початком навчального року дітей прифронтової зони привітав президент Релігійної місії римсько-католицької церкви «Карітас-Спес» Україна о. Петро Жарковський. У період з 30 серпня по 1 вересня він разом із служителями Християнської Служби Порятунку (ХСП) відвідав прифронтові села Новогригорівку та Орловське, де 105 дітей із сіл Сопіне, Піонерське, Виноградне, Приморське, Талаківки, Гнутового отримали шкільні рюкзаки та різні подарунки до школи. Про це пише CREDO.

– ХСП-Маріуполь-Піонерське
Найцінніший подарунок, який отримали дітлахи – це Святе Письмо, Книга Життя.
Щиро дякуємо єпископу Віталію Кривицькому за прекрасний подарунок, який кожна дитина буде мати в своїй сім’ї.

Ординарій Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископ Vitalii Kryvytskyi зустрівся з представниками Християнської Служби Порятунку – командиром ХСП Ігорем Штормом і координатором підрозділу ХСП-Варшава Володимиром Корчинським. Обговорювали стратегічні питання подальшого розвитку служіння ХСП в контексті викликів, які постали сьогодні перед Церквою і країною.

28 серпня 2019 року, напередодні п’ятої річниці Іловайської трагедії, в Києві вкотре проходив всеукраїнській захід пам’яті «Час НЕ лікує».

Організатор акції – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» у партнерстві з Християнською Службою Порятунку, у співпраці з Міністерством оборони України та за підтримки Міністерства у справах ветеранів. Свій вагомий внесок у спільну справу організації та проведення акції також зробили Київська міська організація Червоного Хреста, Національний Президентський Оркестр, група волонтерів – 26 чоловіків і жінок. І звичайно ж – самовіддана команда організаторів з числа матерів і дружин загиблих воїнів.

У День Незалежності у селищі Дашава на Львівщині відбулася знакова подія, істинне значення якої ми зможемо реально осягнути лише з часом. Після святкової Літургії у місцевому греко-католицькому храмі та молебню за всіма полеглими захисниками України у приміщенні місцевої «Просвіти» у присутності селищного активу відбулося представлення та підписання Декларації про співпрацю і цінності, якою було проголошено утворення Християнського Соціального Простору «Стрийська Кооперативна Ініціатива самоорганізації та практичного просвітництва».

Прифронтова Мар’їнка. Основна фаза проекту по роздачі комплектів одягу потребуючим місцевим мешканцям завершена. Нагадаємо, що цей проект реалізується Християнською Службою Порятунку в рамках гуманітарної акції “Папа для України”. Робимо добро разом на Славу Божу.

– ХСП-Бахмут (Зайцеве, Бахмутка). Служитель Олег Коноплянка.
“… Бути в Церкві – це благословення, і спасіння, не лише для нас, а також для наших нащадків, та для тих людей, до кого посилає нас Христос!
Але знаходиться в Церкві, це не лише співати пісні, молитися, слухати Слово Боже, а головне, щоб діяти, виконуючи те, що Бог говорить!
Щоб дійсно БУТИ, а не тільки називатися дітьми Божими.
“Будьте виконавцями Слова, а не лише слухачами, самі себе обманюючи”. Як.1:22.
Час діяти, – сьогодні!”

Продолжаем служить людям. Служение милосердие “Накорми голодного”, выражаем большую благодарность каждому кто принимает участие в этом проекте (готовят,служат и помагают), а также лично благодарим Nick Sytchev за финансовую поддержку этого проекта.

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

Спасибо большое за доброе слово, поддержку,которая порой так необходима и важна для нас, помощь от чистого сердца. За это короткое время нашего знакомства я ощутила дружеское плечо. Просто так, без всяких обязательств. Это и есть то чистое и неподдельное, от которого оживает душа, становится немного легче от самого присутствия друга. Эта самая важная и ценная помощь здесь на войне – это истинная любовь волонтёра к делу своих рук… Такое отношение не имеет цены!!!
Спасибо дорогие Людмила Бобровская и Ольга Дідук за понимание, что ты не один!!!”.

Жерводавці передали для мешканців Авдіївки продукти харчування, засоби гігієни та ліки.

Християнська Служба Порятунку презентувала свою діяльність у парафії Матері Божої Неустанної Допомоги в м. Бровари Київської області і провела збірку на потреби служіння. Господарі парафії, отці-пауліни, надали можливість фронтовому координатору ХСП Артему Семенцю поділитися із парафіянами храму досвідом служіння в зоні бойових дій, а також розповісти дітям про війну, мир, і чому Господь та Його Царство має бути в нашому житті понад усе.
Християнська Служба Порятунку від усього серця висловлює подяку настоятелю парафії Матері Божої Неустанної Допомоги отцю Юстину Міщенку та всім отцям-паулінам і парафіянам храму за відкритість і допомогу!

Також, дві парафії РКЦ Київсько-Житомирської дієцезії – парафія Святого Духа (м. Боярка, настоятель о. Григорій Рассоленко) та парафія Святої Терези від Дитяти Ісуса ( м. Ірпінь, настоятель о. Тадеуш Волос) підтримали служіння “Християнської Служби Порятунку” та провели на недільних Службах Божих збір пожертв на фронтове і євангелізаційне служіння ХСП. Зібрані кошти будуть направлені на роботу передових осередків ХСП.
Від усього серця дякуємо настоятелям о. Григорію і о. Тадеушу, а також парафіянам Боярки та Ірпеня за відкриті серця, допомогу в служінні і євангелізації України, зокрема, її східних, охоплених війною територій.
Відбулося засідання Кабінету Експертів руху “Всі разом”, у складі якого представлена і Християнська Служба Порятунку. Обговорювали проект Дорожньої карти суспільних трансформацій в Україні. Пріоритетні сфери: захист інституту сім’ї, суспільна мораль, освіта, публічний інформаційний простір. Християни покликані діяти і тут.

– ЛІТО ЗАКІНЧИЛОСЯ А СПОГАДИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ☀️🌈⚽️🏸🎾🚣‍♀️🏊‍♂️

Be the first to comment on "Бути у Церкві – це не лише співати, молитися, слухати Слово, а головне, щоб діяти, виконуючи те, що Бог говорить! (Дайджест ХСП №26)"

Залишити відповідь