Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?

Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні? Такою була тема пресконференції у Львівському пресклубі, яку організувало ГО «Фонд захисту сім’ї».

Мова йшла про правові та етичні  наслідки у випадку прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України, щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності). Проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні. Говорили про «Партнерство Біарріц», хто за ним стоїть, та які переваги або загрози воно принесе для громадян України.

Учасники прес-конференції: о. Василь Білаш, голова комісії УГКЦ у справах мирян; Петро Гусак, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Українського католицького університету, голова ГО “Рух за життя”; Дмитро Колесник, голова львівського обласного осередку ГО «Всеукраїнський собор»; Олександр Савченко, пастор, секретар комісії з питань сімейної політики та захисту прав дітей громадської ради при Львівській ОДА, голова ГО «Фонд захисту сім’ї»; Володимир Тимчук, юрист, адвокат; Марія Ярема, докторка з біоетики, викладачка кафедри богослов’я та Школи біоетики УКУ.

Be the first to comment on "Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?"

Напишіть відгук