“Чоловічий Розарій”, служіння у “сірій зоні”, навчання на мирній території (Дайджест ХСП№56)

– За благословення Ординарія Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископа Віталія Кривицького стартувала ініціатива хоругви Пресвятої Діви Марії Матері Церкви Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ, щодо проведення у першу суботу кожного місяця чоловічої розарійної молитви за Україну та Церкву.

Вперше в Україні “Чоловічий Розарій” відбувся в першу суботу серпня 2020 року в парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви в Києві .
Як відшкодування за гріхи свої та інших людей, можемо віддавати Богу все те, що переживаємо: труднощі та упокорення, страждання та незручності, хвороби та невдачі, втому та засмучення, обов’язки та розчарування – свої та інших людей.

До такої молитви запрошені чоловіки з усіх католицьких парафій та церковних середовищ Києва та навколишнього регіону. Подібна практика уже давно запроваджена католиками-чоловіками у Польщі і ми впевнені, що прийшов час для її поширення і в Україні.

– Християнська Служба Порятунку разом з ГО “Родини ветеранів АТО» провели зустріч матерів загиблих воїнів АТО/ООС в парафії Святого Архистратига Михаїла УГКЦ (м. Київ).
Настоятель парафії Святого Архистратига Михаїла о. Віталій Герасимів, який є також капеланом ХСП і ГО “Родин ветеранів АТО’, провів панахиду за загиблими героями. Після панахиди було чаювання, обговорення важливих і болючих питань. Матері розповідали про своїх синів, їхні досягнення, характер, мрії.
Під час ділення всі матері загиблих героїв говорили, що найважливіше, щоб пам’ять про подвиг захисників Батьківщини не була забута.
Пам’ятаймо тих, хто віддав за нас життя!

– У 160 родин загиблих героїв АТО, де є діти, ҐО” Родина ветеранів АТО” та ”Християнська Служба Порятункку” надіслали подарунки. Дітки отримали настольні ігри, конструктори, набори для рукоділля та ін.

ХСП-Маріуполь-Піонерське

– Свята Меса
Улюблені, коли Бог нас так полюбив, то й ми повинні любити одне одного! Бога ніхто ніколи не бачив. Коли любимо одне одного, то в нас перебуває Бог, і Його любов у нас – досконала.
(1Йн.4)
Щиро дякуємо брату Антону Подгорному за звершення Святої Меси.

– Кожен день у центрі “Ковчег” розпочинається і закінчується молитвою. 🙏😇
Плід молитви – глибока віра.
Плід віри – любов.
Плід любові – служіння.
Але, щоб молитися, потрібна тиша. Тиша серця.
(Мати Тереза)

– Від щирого серця діти з дитячого центру “Ковчег” ХСП Маріуполь- Піонерське передають “Дякую” Парафія Успення Пресвятої Богородиці – o.Piotr J. Kuszka,Commendo ( молодіжний церковний хор у Варшаві )– Ореста КінашУГКЦ в Отвоцку і Мінську Мазовецкім -о.Roman HladiyГреко-католицька громада у Зомбках УГКЦ та Українська греко-католицька громада у Варшаві на Празі – о. Володимир РачковськийПарафія св.Параскеви УГКЦ с.Байківці – о. Віталій, благодійна організація- Здійснити мрію –Уляна ФлишкоСпільнота “Діяння Апостолів”– Oleh ZaiatsПатріарша комісія у справах молоді УГКЦ – Oksanka ShuperObnova Lublin – Марія НиколишинUkraiński chór BERWA – Khrystyna PavlykБайковецька об’єднана громада – Файна Громада– Iuliia Turchmanovych за те, що долучаються до даної акції із Вашою допомогою здійснити мрію – 🚐 стає набагато легше.

– Якщо ти ще не маєш футболки Mój Papa GPS – Giovanni Paolo Secondo і живеш в Україні то поспіши замовити її зайди за посиланням тут👉 https://www.rodyna.org.ua/2020-5-6-7/ .
А якщо ти у Польщі то напиши мені або Włodzimierz Korczyński і отримаєш футболку з крутим орієнтиром від Святійшого Папи за 50 zl.

– Якщо ви вважаєте, що світ неможливо змінити, це лише означає, що ви не один з тих, хто його змінить. За таким гаслом нам здається живуть служителі з м. Київ Юлія Скубій та Оля Золотар. Безмежна людська подяка вам за навчання дітей, конференції для молодих аніматорів, проведення біблійних зустрічей. А добрий і люблячий Господь підготував вже для вас Його подяку в Небі.

– У Бога на все свій час і свої трудівники. Дякуємо пану Павлу з м. Харкова, молоді Андрію та Богдану м. Житомир, Олексій с. Приморське, дитячий центр Ковчег переображається.
Слава Богу за все!

– Щиро дякуємо Молитовному Батальйону «Misericordia» за канцелярію та подарунки для дітей дитячого центру ” Ковчег”.
Нехай добрий Господь благословить вас сторицею.

ХСП-Старобільськ

Церковь “Христианская надежда” Старобельск

22 года нашей церкви «Христианская надежда» г. Старобельск!
Спасибо Господу за все!

ХСП-Авдіївка

– Маленьке містечко Опитне. Кожен раз, коли приїжджаю сюди, особливий… Коли я запропонувала організувати якийсь культурний захід, можливо маленький концерт, щоб хоть якимось чином внести розмаїття у сурову буденність. Але відповідь мені розчулила серце. Вони дуже просто відповіли: “Не треба нам ні яких розважальних заходів, приїздить до нас сама зі своєю командою, посидьте разом з нами, поговоріть,ми дуже скучили за вами!” Сльози підступили, але стрималася.
Дуже приємно що поруч хлопці Cimic Avdeevka, які завжди підставляють своє плече та супровід,та допомагають нам бути там де саме потребують.
Дуже дякую невтомній та людяній родині друзів Yurij Klimko та Олені, за гарні речі.

– Баїк, мішки та скоби, які надала Olha Rudomskaya, продукти, які надали парафіяни Курашської ПЦУ разом з отцем Анатолій Нагорний, Орв’яницькаПЦУ, разом з настоятелем Ростиславом, Олег Білотіл Орв’яницька церква ЄХБ зПавлом Фурсовичем, ТМ ,,Щедрик”, Олена Щур, Zoriana Pravnuk, Таїсія Дубінець, Наталія.
Як обіцяла, дорога Світлана Правник, завезла до наймужніших, щирих, усміхнених, турботливих захисників на самісінький (0/-1)…

ХСП-Мар’їнка

– Мені дуже часто задають запитання: що таке АСЕТ?
І кожного разу я задумуюсь, оскільки неможливо відповісти на це запитання просто і однозначно.
Так, АСЕТ – це організація…
Але скоріше від слова «організм». Тому що, як і будь-який інший здоровий організм, він постійно розвивається і змінюється.
В ньому кипить життя!
І це життя захоплює тебе!
Ще я можу порівняти АСЕТ з навігатором на дорозі…
Він показує правильний напрямок! Це той, правильний напрямок в житті, який допомагає стати успішним.
А ще АСЕТ – це стосунки! Стосунки з тими, з ким ти разом рухаєшся в одному напрямку.
Стосунки з тими, кому ти вказуєш цей правильний напрямок.
Багато ще чого можна сказати про АСЕТ. Але найкращим рішенням буде просто приєднатись до нашої команди!

– Відбулась чергова зустріч команди ХСП і міжнародної організації “CIVIC”, діяльність якої в Україні спрямована на зміцнення спроможності Уряду України щодо запобігання та зменшення шкоди цивільному населенню в зоні конфлікту на Сході України.
Розраховуємо на тривалу і плідну співпрацю з нашими міжнародними партнерами!

– Братство Християнської Служби Порятунку. Команда фронтових капеланів-месіанських євреїв зі складу ХСП-Мар’їнка разом з командиром ХСП, католиком Ігорем
Штормом. Об’єднані Іменем Христа і вогнем війни.

– Пропонуємо вашій увазі друге інтерв’ю із циклу  “Серця, обпалені війною”. На цей раз співрозмовником став Сергій Кушнір, бойовий танкіст, який пізнав вогонь війни та жахіття полону, зраду з боку близьких людей і випробування мирного життя.

Serhiy with his tank

– У парафії Святого Станіслава Єпископа і Мученика РКЦ у Городку був представлений Орден Лицарів Йоанна Павла ІІ. Дякуємо настоятелю отцю Віктору Лутковському і парафіянам за гостинність і відкритість. Віримо, що Господь щедро зростить посіяне у цей особливий день.

– Наші на урочистостях у Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві. Лицарі Ордену Йоанна Павла ІІ. Божі воїни. VIVAT JESUS! ТОТUS TUUS!

– Пройшов черговий онлайн-модуль сьомого навчального блоку Школи Соціального Лідерства. Працювала Олеся Шніцер. Тема: “Податки. Десятина. Пожертва”. Надзвичайно цікава і завжди актуальна тема для будь-якого церковного середовища.

– Пройшов черговий онлайн-тренінг в рамках сьомого тематичного блоку Школи Соціального Лідерства. На цей раз працював Денис Гореньков по темі ” Від богослов’я праці до практики віри”. Було реально круто.

– Галина Канафоцька, координаторка Центру стратегічних комунікацій та моделювання ГО «Християнська Служба Порятунку» гостя прграми Добра розмова на Воскресіння. Живе радіо (ведуча – Галина Бабій). Розмова про лідерство-служіння в контексті соціального вчення Церкви.

– Викладач УКУ, богослов і тренер з професійного зростання Тарас Тимо про працю, захоплення і пошук покликання у програмі Modus Vivendi з Оксаною Семенець на Радіо Марія.

 

Be the first to comment on "“Чоловічий Розарій”, служіння у “сірій зоні”, навчання на мирній території (Дайджест ХСП№56)"

Залишити відповідь