CIMIC і ХСП нагородили капеланів – п’ятидесятників

Нещодавно відбулася загальноукраїнська конференція пасторів об’єднання євангельських церков «Українська місіонерська церква». Зазначене Об’єднання включає десятки п’ятидесятницьких церков з різких куточків України, в тому числі і зони АТО. Єпископом Об’єднання є старший пастор євангельської церкви «Християнська надія» Валерій Решетинський, з благословення якого низка служителів – п’ятидесятників провадять своє служіння в якості капеланів Християнської Служби Порятунку.

Зазначена конференція була незвичайною: вона передбачала особливий пункт програми – нагородження чотирнадцяти капеланів орденами  «За мужність і відвагу». Церемонію нагородження провели один із керівників Управління Цивільно-Військового Співробітництва Збройних Сил України підполковник Юрій Соколовський та командир Християнської Служби Порятунку Ігор Шулік.

Серед нагороджених капелани, що здійснюють своє служіння в рамках ХСП, а саме: Олег Усатюк, Сергій Любченко, Олександр Холод, Юрій Луй, Іван Сергі, Віктор Радченко, Сергій Борис, Юрій Климко, Володимир Данилецький.

В зв’язку з урочистою подією зі словом до присутніх звернулися командир ХСП Ігор Шулік та керівник департаменту капеланів Об’єднання Олег Усатюк.

Єпископ Валерій Решетинський подякував Юрію Соколовському та Ігорю Шуліку за участь у вшануванні капеланів Об’єднання та висловив своє благословення і підтримку їх подальшому служінню в рамках Християнської Служби Порятунку.

Історія ХСП як екуменічного служіння триває. і п’ятидесятники є невід’ємною частиною цієї історії. Дякуємо Господу за це.

 

Be the first to comment on "CIMIC і ХСП нагородили капеланів – п’ятидесятників"

Залишити відповідь