Антихристиянська лівиця: особливості боротьби за “рівність”

Керований соціалістичним головою Ідальго, Париж святкує 150-річчя Паризької комуни. Ця річниця також широко пропагується Комуністичною партією Франції та її органом “L’Humanité”. Однак ця річниця також є мученицькою смертю духовенства католицької церкви в Парижі. У 1871 році, 24 травня, у в’язниці Ла Рокет було вбито архієпископа Марселя Дарбо. Через два дні, 26 травня, столичне духовенство було вбито на вулиці Хаксо. На цьому місці знаходиться парафія Паризької Богоматері.

Паризька єпархія вирішила відзначити смерть мучеників, вбитих комунарами. У комюніке сказано: “Ми будемо молитися, щоб кров цих людей не пролилася даремно, але щоб вона могла зачепити серця людей і дозволити їм відкрити велику любов Христа Спасителя”. У комюніке нагадується, що Комуна хотіла побудувати “соціальну справедливість” на противагу католицькій вірі. Її ідеологи стверджували, що не буде «земного раю, який би чекав втручання Неба». Комунарі хотіли викорінити всю надприродну надію з умів людей і залучити їх до реформування світу. Саме тому вони вирішили ліквідувати духовенство фізично. Мученики з вулиці Хаксо померли з любові до Христа і дали живе свідчення того, що небо і земля не є окремими реальностями. Любити Бога – це любити людей. Служити Богові – це служити своїм дітям, – йдеться в комюніке Паризької єпархії.

Святкування 150-ї річниці католицьких мучеників Паризької комуни відбулося в останній тиждень травня. Були заплановані служби, наукові конференції та відвідування могил мучеників. У суботу, 29 травня, відбулась процесія Марш мучеників і Свята Меса. 30 травня хресна хода планувалась шляхом, який мученики пройшли від колишньої тюрми Рокет до церкви Нотр-Дам де Отагес, місця, де їх стратили. По дорозі були медитації під проводом парафіяльних спільнот Богоматері Неустанної Помочі, Богоматері від Хреста та Сен-Жан-Батіст де Бельвіль.

На цю католицьку процесію, організовану Паризькою єпархією, напали крайні ліві активісти. Учасників процесії ображали комуністичні активісти, лунали погрози. Один із учасників ходи Ніколас Луї-Ріел повідомив, що деякі агресори були напідпитку. Згодом вони почали кидати в католиків різними предметами та фізично їх атакувати.

У неділю, 30 травня, в інтерв’ю Ле Фігаро, допоміжний єпископ Парижа сказав, що мета процесії суто релігійна, в ній взяли участь сім’ї з дітьми, люди похилого віку. Учасників провокували з самого початку. Напруга зросла перед кладовищем Пер-Лашез. Тут з’явилися нові “комунари”. Вони заглушили молитви та пісні католиків, скандували «Ми ненавидимо Версаль! Смерть фашистам! ”. На бульварі Менільмонтант справи ставали ще гіршими. Група близько 20 молодих людей з червоним прапором, за даними “Le Figaro” активістів Antifa, “вступила в бій”. Вірних штовхали і били. Їхні церковні прапори були вирвані, а ветеранський стандарт розтоптаний. Двоє людей похилого віку постраждали.

Поліція втрутилася досить пізно, поліцейських було мало. Вірні скоротили процесію і сховались у найближчий храм Хрестової Богоматері. “Ми чекали і молилися, поки поліція нас не вивела”, – сказав один з організаторів Le Figaro. Антирелігійний дух Паризької комуни знову налякав вулиці цього міста.

У Нью-Йорку натовп феміністок напав на католицьку процесію

Для однієї з католицьких громад Нью-Йорка відзначення урочистості Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії обернулося у кілька годин агресії з боку феміністок та інших лівих активістів.

Причиною агресії стало те, що християни молилися за жертв абортів.

Об’єктом нападу прихильників абортів стала парафія св. Павла у Брукліні, інформує Catholic Connect. Коли суботнього ранку 12 червня парафіяни зібралися на Службу Божу у храмі, під самою церквою почали гуртуватися ліві активісти.

Вийшовши з храму, віряни та двоє священників-францисканців опинилися в оточенні ліваків.

«Ця церква пригнічує жінок! Ця церква пригнічує жінок!», – скандували прихильники абортів.

Подальша молитовна процесія у напрямку розташованого неподалік абортарію супроводжувалася криками, глузуванням, плювками, намаганнями фізично зупинити ходу.

Подолання незначної дистанції зайняло цілу годину.

Як ідеться в повідомленні «Catholic Connect», релігійна процесія стала схожою на ходу до Голготи.

Як повідомлялось раніше, упродовж 7-8 березня 2021 року учасники феміністичних та ЛГБТ-угрупувань влаштували ряд нападів на католицькі храми у країнах Латинської Америки.

Як інформує National Catholic Register, у мексиканському місті Оахака (столиці однойменного штату) феміністки напали на церкву св. Косми і Дем’яна.

Вони проникли у храм, влаштували там безлад, обмалювали стіни графіті, знищили чи пошкодили ряд елементів інтер’єру включно зі статуєю св. Юди-Тадея. Під час маршу містом вони також влаштували напади на місцевий кафедральний собор та урядові будівлі.

Було неспокійно і в мексиканському місті Толука. Феміністки чинили там безлади з самого ранку. Їм вдалося обмалювати місцевий кафедральний собор графіті. Проте до самого храму вони не потрапили – як видно на відео, його з молитвою захищали віряни.

Віряни – здебільшого жінки – захищають від феміністок собор у Толуці

В чилійському місті Антофагаста феміністки влаштували підпал собору. Вони вандалізували його стіни, а потім підпалили двері.

На відео можна побачити, як, розмахуючи феміністичними та ЛГБТ-прапорами, учасниці демонстрації тішаться «вдалому» підпалу.

Напади феміністок на храми стаються у країнах Латинської Америки майже щороку. Особливо агресивними тамтешні феміністки є у справі просування абортів.


Польща: протести прихильників абортів

Восени 2020 року ухвала Конституційного суду Польщі щодо незаконності євгенічних абортів спровокувала хвилю злочинів.

Як повідомлялося раніше, 22 жовтня польський Конституційний суд ухвалив рішення щодо незаконності так званих євгенічних абортів, тобто вбивства дітей, у яких були діагностовані серйозні захворювання.

Протестуючи проти рішення, учасники феміністичного руху, ЛГБТ-активісти та представники лівих екстремістських рухів не обмежуються мирними вуличними акціями. Ряд їхніх мітингів супроводжувався нападами на поліцію за допомогою каміння та піротехніки.

Прихильники абортів поєднують насильство з актами вандалізму. Так, позавчора, 23 жовтня, ліворадикали знищили у Варшаві пам’ятник американському президенту Рональду Рейгану.

Крім того були атаковані храми: їх обмалювали графіті з лівацькими символами та гаслами, а також фразами на підтримку абортів.

Також зафіксовано кілька спроб зірвати недільні богослужіння. Їхня суть полягає у тому, що ліві активісти під час Літургії стають посеред храму з проабортативними плакатами.

Джерела:

https://www.rodyna.org.ua/komunisty-atakuvaly-relihiinu-protsesiiu-katolykiv-v-paryzhi/

https://politteo.online/novyny/u-nyu-jorku-natovp-feministok-napav-na-katolyczku-proczesiyu/

https://politteo.online/novyny/feministky-vlashtuvaly-seriyu-napadiv-na-hramy-vklyuchno-z-pidpalamy/

https://politteo.online/novyny/livi-radykaly-vdajutsia-do-znevagy-hramiv/

Be the first to comment on "Антихристиянська лівиця: особливості боротьби за “рівність”"

Напишіть відгук