Верховна Рада хоче терміново легалізувати марихуану

Не пройшло і трьох днів після так званого опитування, як у Верховній Раді розроблено три скандальних законопроєкти про легалізацію канабісу. Парадоксально, що серед усіх важливих питань саме це викликало таку бурхливу роботу парламентарів.

Всі три скандальних законопроєкти розроблені підгрупами парламентської фракції «Слуга народу». Про це на брифінгу повідомив народний депутат, голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, повідомляє сайт iviche.com з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

“Що стосується медичного канабісу, я знаю про наявність трьох законопроектів. Сподіваюся, що колеги знайдуть у собі сили об’єднатися і зробити спільний, щоб ми не дискутували між собою. І загалом можна його вносити, далі обговорювати. Можна спочатку обговорювати, а потім вносити. Тобто далі ще провести дискусію з суспільством про те, як це краще реалізувати в масштабах всієї країни”, – сказав Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, 25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. 

19 жовтня Всеукраїнська Рада Церков на зустрічі з Президентом озвучила свою позицію щодо легалізації марихуани. Відповідаючи на питання Глави держави, глави церков зазначили, що рішення щодо порядку використання марихуани (канабісу) в медичних цілях не має привести до легалізації та вільного поширення наркотичних препаратів. Медична практика використання цих сильнодіючих речовин завжди пов‘язана з обмеженнями і контролем, що має завжди поширюватися в тому числі й на “легкі наркотики”, які є не менш згубними, ніж інші наркотичні препарати.

Варто наголосити, що теза про те, що така легалізація є необхідною для важкохворих громадян є суто маніпулятивною, оскільки чинне законодавство України вже дає змогу хворим, які потребують наркотичних препаратів для лікування чи знеболення, отримати відповідні речовини за рецептом, а також встановлює чіткий порядок реалізації в медичних цілях наркотичних речовин.

Натомість легалізація канабісу (коноплі) є важливою не для хворих громадян, а для усіх ділків, які мають відношення до нині нелегального ринку наркотиків в Україні, та сприятиме поширенню наркотичної залежності серед українських громадян.

Саме конопля є сировиною для виготовлення таких наркотиків, як марихуана, гашиш тощо. При цьому, за наявною інформацією, прибутки з гектару коноплі є більшими, порівняно з прибутками з гектару опійного маку. 

Відтак у нинішніх умовах корумпованості органів влади легалізація “медичного канабісу” на практиці гарантовано призведе через доступність коноплі та продуктів з неї до стрімкого і суттєвого поширення наркоманії у суспільстві, зокрема у молодіжному середовищі, зростання прибутків наркоторговців і виробників коноплі та вкрай негативних наслідків для усієї української спільноти.

Be the first to comment on "Верховна Рада хоче терміново легалізувати марихуану"

Залишити відповідь