Доктор біоетики про морально-етичні питання подружжя

Марія Ярема, доктор біоетики, викладач кафедри богослів’я та Школи біоетики УКУ (Львів) – гість програми “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна.

Тема: “Морально-етичні питання подружжя”.

Стрімкий розвиток сучасних біомедичних технологій, зокрема, тих, що торкаються життя і гідної смерті, контрацепції, планування вагітності, штучного запліднення призвів до того, що суспільство радо і швидко намагається відразу ж застосовувати їх у конкретне життя людини. До якої міри ми можемо втручатися у наше життя і це буде благом, а коли це уже буде йти всупереч Божій волі? Якими мають бути етичні норми, які служитимуть людині, а не будуть використовувати її як інструмент для зловживань та маніпуляцій? Слухайте у програмі “Християнська Соціальна Платформа”.

Передача створена у співпраці з Християнсьою службою порятунку.

"Християнська соціальна платформа"

Християнська Соціальна Платформа"Морально-етичні питання подружжя"Ведуча Oksana Semenetsгість передачі Марія Ярема, доктор біоетики, викладач кафедри богослів’я та Школи біоетики УКУ (Львів)Передача створена разом з Християнська служба порятункуПросимо Вас про підтримку EWTN! Пожертви можна надсилати на картку ПриватБанку 5169 3305 2170 7486 (Телебачення Віковічного Слова (EWTN Україна) або за посиланням: https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i83414570396• Офіційний сайт: http://ewtn.org.ua/• Youtube-канал: https://www.youtube.com/user/EWTNUkraine/Телеканал EWTN в містах України http://ewtn.org.ua/ewtn-po-ukrayini/

Gepostet von EWTN Україна am Donnerstag, 1. Oktober 2020

Be the first to comment on "Доктор біоетики про морально-етичні питання подружжя"

Напишіть відгук