Запрошуємо на курс “Жінки Старого Завіту”

Соціо-Місіонерська Школа ХСП та Інститут релігійних наук св.Томи Аквінського представляють проект “Літні Біблійні Студії”. Відкриває проект авторський курс Галини Теслюк “Жінки Старого Завіту”.

Хто вони – жінки Старого Завіту? Часто трапляється, що розуміння біблійних образів формується не стільки під впливом тексту Святого Письма, скільки через культуру, літературу та мистецтво. Пропонуємо приєднуватися до унікального курсу, в рамках якого разом із лекторкою Галиною Теслюк розглядатимемо вибрані жіночі історії Старого Завіту. Слухачі курсу матимуть змогу не лише ознайомитися з видатним жіночими постатями Старого Завіту та пізнішим богословським осмисленням цих образів, але й навчаться критично оцінювати вплив культури на розуміння сакральних текстів. Спільно ми навчимося орієнтуватися в широкій палітрі жіночих образів Старого Завіту, а також розрізняти культурні стереотипи у стосунку до старозавітних жінок.

Курс буде корисним усім, хто прагне дослідити багатоманіття жіночих ролей, як-от ролі дружини, матері чи то сестри, в давньому Ізраїльському суспільстві. Якими були стосунки між жінками і чоловіками. Що означає «жінку тягтиме до чоловіка, а він пануватиме над нею»? Чи можуть жінки поряд із чоловіками стати на захист власного народу? Ті та інші питання підніматимуться в межах цього курсу. Заохочуємо реєструватися на курс, аби навчитися творчо і водночас критично підходити до інтерпретації текстів та історій Святого Письма.

Галина Теслюк – кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУкерівниця Центру жіночих студій в УКУ. Сфера наукових зацікавлень – біблістика, культурна пам’ять, жіночі студії, історія давніх близькосхідних держав.

Курс буде проходити онлайн за допомогою системи відеоконференцій ZOOM.

Розклад курсу: з 1 червня по 22 липгня включно (16 занять).

Заняття проходитимуть щотижня у вівторок та четвер, з 19.30 до 20.30 за київським часом.
Реєстраційний внесок – 800 грн. (можлива оплата двома частинами по 400 грн./місяць).
Координатор курсу – Наталія Кудренко (sms.hsp2021@gmail.com).

Зареєструватися на курс можна, заповнивши форму:
 https://forms.gle/vdYwCy4eMiPfGCWX9

Be the first to comment on "Запрошуємо на курс “Жінки Старого Завіту”"

Залишити відповідь