Запрошуємо на курс «СРОДНИЙ ТРУД», або «ЯК РОБИТИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ І ЛЮБИТИ ТЕ, ЩО РОБИШ»

  • У Вас багато ідей і планів, але Ви не знаєте, на чому зупинитися?
  • Шукаєте свою місію і своє місце в житті?
  • Хочете зібрати в кулак усі свої компетенції і сильні риси задля досягнення максимального результату?
  • Здобуваєте освіту, але не знаєте, де застосуєте її на практиці?
  • Хочете займатися улюбленою справою і досягати в ній успіху?
  • Вас надихають певні види діяльності, але Ви не наважуєтеся ними зайнятися, бо невпевнені у собі?

Питання про власне покликання, оптимальне професійне життя і самореалізацію у роботі щодня ставлять перед собою мільйони людей. Але відповідь на них знаходять лише одиниці – ті, хто справді шукає і серйозно намагається зрозуміти себе та світ навколо себе.

Соціо-Місіонерська Школа при Християнській Службі Порятунку запрошує взяти участь у авторському курсі Тараса Тимо “Сродний труд” або як робити те, що любиш і любити те, що робиш”, на якому можна буде отримати відповіді на ці та інші питання особистого та професійного розвитку.

Автор курсу Тарас Тимо – викладач Українського католицького університету. Здобув ґрунтовну міжнародну освіту з гуманітарних дисциплін (Бельгія і США) та ступінь магістра бізнесу й управління (MBA) (Львівська Бізнес-школа УКУ). Займається викладацькою, тренінговою і підприємницькою діяльністю. Як тренер і викладач, співпрацює з декількома міжнародними організаціями та освітніми проектами у сферах управління, підприємництва, громадянського суспільства (Голландія, Швеція, Португалія, США).

В основі тренінгу – випробувані у міжнародній практиці методології пошуку власного покликання, місії, «професійної ідентичності» та оптимальних видів діяльності, що відповідають різним типам особистості. Тренер опрацював в пристосував до українського контексту поради провідних європейських і американських експертів у цій сфері, які Ви зможете використати для особистого і професійного зросту.

Основна увага буде зосереджена на практичних  і прикладних речах:

  • розуміння основних принципів, за якими діє ринок праці;
  • конкретні поради щодо розвитку «особистого бренду»;
  • стратегії побудови персональної «бізнес-моделі» (тобто, практичної успішної реалізації своїх вмінь і талантів у професійній діяльності) та основи підприємницької грамотності.

Курс полягатиме у пошуку правильного підходу до планування власного професійного життя, огляді сучасних тенденцій у цій сфері, а також – виконанні практичних вправ, які допоможуть учасникам краще пізнати і побудувати модель власної «оптимальної праці».

Курс буде проходити онлайн за допомогою системи відеоконференцій ZOOM.
Розклад курсу: 22 та 27 квітня, 6 та 11 травня, з 19.00 до 21.00 за київським часом.

Реєстраційний внесок – 400 грн.

Координатор курсу – Наталія Кудренко (kudrenkonataliia@gmail.com).

Зареєструватися на курс можна, заповнивши форму: https://forms.gle/YHGwabUqmhbX1Jne6

Be the first to comment on "Запрошуємо на курс «СРОДНИЙ ТРУД», або «ЯК РОБИТИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ І ЛЮБИТИ ТЕ, ЩО РОБИШ»"

Залишити відповідь