З Богом у 2021 рік від Різдва Господа нашого Ісуса Христа (Дайджест ХСП №64)

Молитовне служіння

Чергова Чоловіча Розарійна Молитва першої суботи місяця. Шоста за рахунком. Молилися за Церкву і Україну.

Розарійне повстання триває. У дусі Фатімських Об’явлень 13-го числа кожного місяця на площах наших міст, містечок, сіл збираються сотні молитовників, щоби знову і знову стати на духовний захист України. Щоби освячувати землю і націю.

Небесний Єрусалим. Відбулася чергова зустріч служителів цього напряму. Хтось був прмсутній безпосередньо, а хтось через зум. Говорили про Ізраїль як народ, землю і державу у біблійному контексті. Смакували шабатню трапезу. Прославляли Єшуа як Месію для всіх народів. Згодом – спільна участь у вечірній Святій Месі, яка вже є недільною. Подорож пізнання і розпізнання триває…

Друга субота місяця. Російськомовна Свята Меса у благословенному Пакутуваней в міжнародних інтенціях Молитовного Щита (Дальні Духовні Рубежі). Веде брат-францисканець Гедимінас Нумгаудіс, йому асистують служителі спільноти “Шалом” (базова спільнота для служіння литовського крила Молитовного Щита). Молилися за Церкву і християн у світі, за Україну, Литву, Польщу, Ізраїль і особливим чином за покаяння і навернення Росії. Дистанційно брали участь молитовники з Литви, України та низки інших країн. Духовна битва триває…

Співпраця у служіння

Ординарій Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископ Віталій Кривицький. Кустош Ордену Братів Менших Капуцинів брат Блажей Суска. Президент Карітас Спес отець Петро Жарковський…

Дякуємо вам, отці, за те, що незмінно підтримуєте служіння Християнської Служби Порятунку на прифронтових територіях Донбасу. Саме там і має діяти Церква сьогодні.

Відбулася важлива розмова за участю Ординарія Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ єпископа Павла Гончарука (до теренів цієї дієцезії, зокрема, належать прифронтові території Донбасу). Говорили про стратегічні орієнтири і поточні справи подальшого служіння підрозділу ХСП-Маріуполь. Дякуємо, владико, за постійне посвячення, дієву підтримку та пастирське благословення.

Висловлюємо щиру подяку Надзвичайному і Повноважному Послу Республіки Хорватія в Україні пані Аніці Джамич за незмінну підтримку і дружбу. Поспілкувалися і звірили позиції з низки важливих питань – кому як не хорватам знати, що таке війна з сусідом – “старшим братом”. Також обмінялися думками щодо можливостей співпраці між українськими і хорватськими католиками. Отримали подарунки для дітей прифронтових сіл Донбасу. Зі свого боку вручили шеврон Християнської Служби Порятунку.

Віримо, що і надалі спілкування між нами буде тривати і принесе великі плоди.

Братство Християнської Служби Порятунку вітає нашого побратима і бойового капелана Сергія Івановича Любченка з рукоположенням в сан єпископа Об’єднання церков ХВЄ “Українська Місіонерська Церква”.

Дорогий Сергій Іванович, Божих Благословінь на всіх шляхах служіння! Хай і надалі через Ваше пастирське серце та невтомні руки освячується багатостраждальна луганська земля!

Здійснили візит у парафію Різдва Пресвятої Богородиці Православної Церкви України, що у Немішаєво на Київщині. Продовжили розпочате у Краматорську спілкування з нашим добрим другом настоятелем зазначеної парафії отцем Ярославом Чопанем. Обговорювали шляхи спільного служіння у часи, коли в країні триває війна. Віримо, що католики і православні покликані стояти плечем до плеча у молитві і у звершенні діл на Славу Божу та на благо України.

Ще один бойовий капелан отримав офіційний статус учасника бойових дій. На цей раз наш побратим і співзасновник Християнської Служби Порятунку Ігор Шулік (Шторм). Це не питання почестей і пільг. Це справа честі і свідчення.

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава капеланському Братству!

Про допомогу батькам загиблих воїнів говоримо в програмі “Люди справи”. Гість ефіру – волонтер Християнської Служби Порятунку, військовий капелан, Артем Семенець.

ХСП-МаріупольПіонерське

Чудеса стаються, мрії збуваються.

Наш “Ковчег” 04.01.21р. вирушив у подорож до м. Харкова на запрошення єпископа о. Pawel Gonczaruk та о. Wojciech Stasiewicz. Діти зі Сходу вперше відвідають м. Харків, їх чекає багато приємних сюрпризів.

Вечір вівторка закінчився Святою Месою у Парафі Святого Сімейства на Олексіївці, яку здійснив настоятель о. Анатолій Клак.

Щиро дякуємо о. Анатолію за гостинність

Ще один незабутній був чудовий день у м. Харкові. Час швидко плинне і ми вже повернулися до с. Піонерського взявши з собою частинку Вашої любові, турботи.

Владико отче Павле Гончарук, отче Войцех Стасевич, Irina Alehina, Віктор Монахов, Паша Дудко, Сестра Сабіна і Пані Світлана всім працівникам і волонтерам які в цей час служили дітям зі Сходу дитячого центру ” Ковчег” щиро дякуємо за Вашу гостиність, турботу, та душевне тепло подароване дітям.

Нехай Ваші серці завжди будуть сповнене радістю, миром, вірою, надією та любов’ю!

Нехай береже Вас Господь на многії та благії літа!

Щиро дякуємо Гриник Наталі, директору дошкільного закладу №56 “Боровичок” з м. Хмельницького, за організовану акцію “Подарунок дітям зі Сходу”, дякуємо батькам маленьких вихованців та працівникам закладу за подарунки для дітей дитячого центру “Ковчег”.

Божого благословіня Вам, миру та любові!

Місійна подорож Лицарів Йоана Павла ІІ Варшава-Хмільник-Запоріжжя-Маріуполь-Піонерське дитячий центр “Ковчег” .

Бог посилає своїх лицарів на допомогу, щоб Його воля здійснилась тут на землі, обєднує людей з різних куточків землі. Надихає служити ближньому і Словом і ділом.

Щиро дякуємо Włodzimierz Korczyński Лицарям Йоана Павла ІІ , волонтерам Arina Piskovskaya, Nadiia Shul за гуманітарну допомогу, пральна машинка, ноутбук, продукти та одяг для дитячого центру “Ковчег”.

Нехай добрий Господь благословляє та оберігає вас та ваші родини.

Щиро дякуємо за солодкі подарунки Посольства Республіки Польща у Києві та добродіям з Польщі для дітей дитячого центру “Ковчег”

У святкові дні діти дитячого центру “Ковчег” отримали солодкі подарунки від Посла Республіки Хорватія в Україні пані Аніци Джамич. Передають вітання і щиро дякують за солодощі.

Божого благословіння Вам.

А святкування Нового року відбулося так…

Щиро дякуємо прекрасній команді аніматорів Yulia Yefimova, Anna Soloviova, Konstantin Moiseenko, Amin Eftekharzadeh, сестрі Беаті Собчик, за веселу і святкову атмосферу свята.

Дякуємо нашим добродія за відкриті серця, за можливість подарувати дітям радість, мир та любов.

Божого благословіння Вам!

Кожен з нас очікує в день Нового року на диво…

Для нас найкращий дар в цей день, це Свята Меса та священики які здійснили її, капуцин брат Леонід Кушнірук та отець Zbigniew Beskur, Богу дякуємо за благословений час разом.

На святкування Урочистісті Різдва Господнього нас запросив

настоятель отець Paweł Tomaszewski парафії Матері Божої Ченстаховської. Діти з дитячого центру “Ковчег” виступили звіщаю людям радісну новину про народження у світ Божого Сина Ісуса Христа, вітали священиків, сестер монахинь та прихожан зі світлим радісним святом.

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

Кожен з нас очікує дива в день Різдва, так уявімо яке предивне диво Бог подарував для б. Каті та її доньки Наталі. Сестрички монахині Zofia Ogorek, Grażyna Wysiecka, Milena Płachcińska запросили їх на святкування Різдва, а ми з дітьми з дитячого центру та разом з сестрами підготували для них виставу

” Народження Ісуса Христа”. Вони раділи як діти, співали колядки і вперше були присутні на Святій Месі.

Дякуємо сестрам за запрошення та частування, дякуємо
о. Vadym Dorosh Omi за звершення Святої Меси, дякуємо дітям за виступ, пережиття радісного свята.

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

Viktor Radchenko разом з Aleksei Popsui

Сегодня провели Капеланское служение с Сергей Ивановичем и Алексей Попсуй на ноле.

Молились за наших ребят, что бы Господь их сохранил, укрепил духовно, исцелил от всех болезней и их близких.

Так же послужили и местным жителям, которые проживают на передовой.

Сегодня проведали наших стариков в доме престарелых в с.Евсуг, привезли им стиральную машинку и рождественские подарки. Они были очень рады. К великому сожалению, трое из них недавно умерли. Теперь мы ещё больше понимаем почему Библия торопит нас делать добро. Жизнь такая короткая и добра в ней так мало.

Провели детские Рождественские праздники в прифронтовых серых зонах, совместно с творческой группой церкви г.Купянска.

А также, благодаря неравнодушным и добрым сердцам братьев и сестёр из Украины и зарубежья, подарили деткам 480 подарков в Донецкой области и 200 подарков в Луганской. Благодарим всех участников этой акции!

Детской радости не было предела!

Слава Богу!

ХСП-Авдіївка

Дякую Івану Юрченку за чарівні кристали. Школярі с.Красногорівка отримали у подарунок!

…Тому найголовніше, що маємо поважати наших захисників!!! Для них це велика сила, що допомагає врятувати свої душі від пустоти. Вони мужні, добрі, сильні, кмітливі, а головне вони наша опора та захист!!!

Дякую кожному кого зустрічали в ці кілька днів, навіть якщо бачилися пів хвилинки,навіть по телефону, Дякую вам за Захист!!!

Висловлюю подяку Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак та громаді Зінківщини за передані речі, іграшки, книжки. Друга частина розійшлася по родинах де є потреба. Маленький хлопчик,коли йому віддавали машинку,вимовив:” Я мріям про таку саму!” Очі засяяли в дитини,а на душі тепло,бо в нього цей день буде щасливим!!! Дякую за підтримку та допомогу.

Дякую Елизавета Доляновская, Світлана Варвянська ЧАРІВНИКАМ !. І ми ще ДЯКУЄМО ДОБРИМ ЛЮДЯМ Irina Goltvianytsia Christiansen ( за розчини для лінз) , Сергій Бульбаха ( за канцелярію), чарівні кристали Иван Юрченко Иван Юрченко , солодкі подарунки Vasil Kalish Vasil Kalish , соки #Садочок #FoodBankUkraine Сергій Буравель

Дякую хлопцям Cimic Avdeevka за знайомство з цією родиною.

Дякую усім причетним до здійснення мрій дітлахів!!! Ви – подарунок світла!!!

Родина яка узяла під опіку двох дівчаток, в яких померла мати кілька років тому. Потім дитбудинок, самотність, біль втрати. Але рідна сестра померлої не пройшла повз дитячої болі, вона зробила все можливе,щоб дітки мали родину, тепло та любов. Повага та честь таким батькам!!!

Приємно бачити,коли родина захищає вільний простір біля дітей,які поряд.

Дякую хлопцям Cimic Avdeevka за знайомство з цією родиною.

Смт. Новобахмутівка. Передноворічній настрій за багатим не буває, особливо коли поряд війна.

Дякую братам за принесення святкового настрою цій малечі. Через такі події на їх крихітних серцях з’являється промінь світла. Дякую!!!

Христос народився!!!

Славімо Його!!!

Диво на різдво, несподівано хтось не знайомий тобі дарує подарунок – це цікаво,приємно та тепло на душі. У різдво має траплятися дива.

Величезна подяка Александр Холод та Антону за привезені подарунки. Гарно обгорнуті,яскраві пакунки,дитячі книжки,цукерки,іграшки,речі – це було несподівано і цікаво для дітей. Дякую!!!

Дякую Сергію Івановичу за смачні подаруночки з цукерок. Кожна крапелька любові – зцілення дитячого серця. Дякую!!!

Дякую Ірина Каптур та Людмила Бобровская за дитячі та підліткові речі для двох родин. Ваша материнська турбота огорнула родини теплом саме на Різдво. Дякую!!!

Хочу подякувати хлопцям Cimic Avdeevka за супровід та участь у цьому дійстві. Незважаючи на кепську погоду вони були поряд!

Яна Следевская

Сегодня наши любимые Симики и елена ерохина решили устроить нашим деткам праздник. Детвора просто счастливы, даже не смотря на мороз! Хочу сказать огромное спасибо всем добрым людям, которые сделали этот праздник. И тем, которые приехали издалека и привезли классные костюмы, и тем, которые помогли купить настоящие подарки. Счастья вам, здоровья и мирного неба.

ХСП-Мар’їнка

До Різдвяних свят передали в Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії» носочки для вихованців. Спасибі Катерині Іванівні за такі потрібні і теплі подаруночки!

Відвідали наш центр «Вогник Надії». Так приємно побачитися, поспілкуватися, дізнатися як справи! Отець Венедикт помолився за дітей і співробітників, а потім директор центру Ганна Анатоліївна показала центр, розповіла як змінився центр за останній час. Розповіла про плани на майбутнє і показали нові вироби, які вихованці разом Аллою Михайлівною роблять до Різдвяних свят. І нам теж подарували гарні поделочкі.

Соціальна платформа

Ірина Максименко, педагог, магістр богослов’я, модератор Навчально-катехитичного центру “Дерево життя” (м. Київ), адміністратор та експерт проектів у МБФ “Карітас України” – гість програми “Християнська соціальна платформа” на EWTN Україна.

Як побачити себе очима Бога і усвідомити власну цінність та значимість, як розвинути свою впевненість та сформувати правильну самооцінку за допомогою Слова Божого, розповідає Ольга Максименко, лайф-коуч, що займається питаннями щастя в професії, самооцінки та впевненості у собі. Програма «Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна https://www.facebook.com/EWTN.Ukraine/posts/3718155928205660

Ведуча – Оксана Семенець

Іванка Бойко, магістр економічних наук, фінансовий аналітик, дослідник впливу соціального вчення та діяльності Митрополита Андрея Шептицького на розвиток Галичини на межі ХІХ-ХХ століть – у програмі “Modus Vivendi” на Радіо Марія. Говоримо про рецепти успіху від Митрополита Андрея.

Be the first to comment on "З Богом у 2021 рік від Різдва Господа нашого Ісуса Христа (Дайджест ХСП №64)"

Залишити відповідь