“Ми помолилися за зцілення, але Юрій сказав, що бажає прийняти Святе Хрещення!” (Дайджест ХСП №59)

Святі Таїнства у «сірій зоні»

Насіння проростає! Сьогодні в Жованці сталося неочікуванне свято.

Через карантин, довгий час не відбувалося служіння по п’ятницях.

Призначивши служіння, виялося що сьогодні йде реєстрування на гумдопомогу.

Один чоловік попросив підвести його до людини яка не може сама прийти через захворювання на рак. І цією людиною виявився Юрій, який раніше відвідував Богослужіння і особливо йому подобалася пісня “Старий хрест.” При зустрічі ми помолилися за зцілення, але несподівано Юрій сказав, що бажає прийняти Святе Хрещення!

Іншого місця крім нашої ванни не знайшлося. Після повчання, що значить хрещення і молитви покаяння, брата Юрія охрестили!

“Великі і дивні діла Твої Господи.”!

Просимо і вашої молитви за зцілення брата Юрія, бо на воскресіння він збирається на Богослужіння!

Слава Тобі Ісус!

Сповідь важлива в будь-який момент життя.

«Хто тіло Моє споживає та кров Мою п’є, той має вічне життя» (Йн. 6, 54). Дякуємо брату Владимир Процько за сповідь і причастя.

Служіння на мирній території

У суботу 5 вересня (першу суботу місяця) у римсько-католицькій Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви відбулася Чоловіча Розарійна Молитва за Україну та Церкву. Попередня така молитва відбулася у першу суботу серпня, а наступна пройде відповідно 3 жовтня. Нагадаємо, що Чоловіча Розарійна Молитва проводиться за благословення Ординарія Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископа Віталія Кривицького та за ініціативи хоругви Пресвятої Діви Марії Матері Церкви Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ.

До такої молитви запрошені чоловіки з усіх католицьких парафій та церковних середовищ Києва та навколишнього регіону. Подібна практика уже давно запроваджена католиками-чоловіками у Польщі і ми впевнені, що прийшов час для її поширення і в Україні.

Допомога матерям загиблих героїв включає не лише безпосереднє відвідування та доставку продуктових наборів, а також підготовчі етапи, які сумлінно та з любов’ю виконують наші волонтери. Ця підготовка зовні є непомітною, але потребує чимало часу, зусиль та натхнення.

Рано-вранці перед своєю роботою хлопці збираються, щоб поїхати до супермаркету по необхідні продукти. Список всього необхідного готують напередодні, обговорюючи, що краще придбати для матерів героїв цього разу. Купивши все необхідне та завантаживши продукти в авто, хлопці поспішають до Дому св.Отця Піо при парафії РКЦ Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, де знаходиться склад продуктів.

Тепер залишається посортувати набори і відвезти їх потребуючим родинам воїнів.

Міжнародне екуменічне служіння “Християнське Посольство в Єрусалимі”. Молитовне онлайн-чування протягом 72 годин. Перші дві години- за Україною. Всього бере участь 50 країн. Молилися за Ізраїль, за Україну, за Церкву. У духовній єдності перебували протестанти, месіанські євреї та католики.

От і утворена чергова хоругва Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ в Україні – хоругва святого Антонія з Падуї. Вона стала третьою хоругвою Української Провінції Ордену. На цей раз це відбулося у римсько-католицькій Парафії Святого Станіслава Єпископа і Мученика у Городку Хмельницької області. У церемонії започаткування хоругви взяли участь український Провінціал Ордену Володимир Корчинський та побратими з Києва і Хмільника.

VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

Відбулося представлення Ордену Лицарів Йоанна Павла ІІ на п’яти недільних Месах у парафії Воздвиження Святого Хреста у Києві. Після кожної Меси окрема жива зустріч із зацікавленими чоловіками. VIVAT JESUS! TOTUS TUUS!

Відбулася чергова молитва Лицарів Йоана Павла ІІ, за ненароджених дітей, у Санктуарії Матері Божої Летичівської.

Запрошуємо в наступний Перший Четвер о 15.00. усіх бажаючих.

ХСП-Зайцеве

Чоловічої чисельності церкви в Зайцевому прибуває!

Прохання молитися за новоохрещенного брата Юрія, через захворювання на рак!

Нехай прославиться Ім’я Ісуса Христа!

– Від початку війни, незважаючи на ворожі кулі, мінометні обстріли, в будь яку пору року, Слово Боже, та Божий заклик до каяття, лунає на сході України через служіння братів з Чернівців і Румунії.

І не з порожніми руками ви до нас завжди приїзджали, а завдяки жертовності звичайних людей, браття приїзджають щоб надати продуктову, та іншу допомогу тим, хто залишився жити на лінії фронту!

Велика подяка вам, від усіх мешканців селища Зайцеве, низький уклін, а Богу Святому, – слава, за вашу вірність тому служінню, до якого вас Бог покликав!

– “Віра є запорукою того, чого сподіваємося, – доказ речей невидимих.”

Тому що,

” Без віри не можливо подобатися Богу, бо хто приступає до Бога, мусить вірити, що Він існує і дає нагороду тим, які Його шукають.”

Щиро дякуємо за служіння слова віри, та наснаги,- пастиря Misha Kuryak, та диякона Виктор Батов

Слава Ісусу Христу!

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Молитва Розарій.

Вітаємо в дитячому центрі “КОВЧЕГ” отця Анатолія Оріховського з Хмельницької обл, Парафія Св. Петра та Павла.

Дякуємо Богу за доброго пастиря.

І знову така тепла, радісна зустріч, до нас завітав отець єпископ Павло Гончарук . Спільно молились на Службі Божій, спілкувались за смачним обідом.

Роздумували про майбутнє місії, молились про Божу волю.

Діти кожного разу радіють зустріччі, чекають на отця єпископа як діти на свого тата, що повертається з далекої подорожі.

Недільна Свята Меса.

Пам’ятай про кончину, перестань ворогувати; про тління, про смерть – залишайся при заповідях. Пам’ятай про заповіді, не гнівайся на ближнього; про союз Всевишнього – і провину пробач. (Сир.27)

Бог не залишає своїх дітей без пастиря.

Дякуємо брату капуцину Zbigniew Sawczuk за звершення Євхаристії.

Діти, вони завжди радіють чомусь новому і цікавому, а дівчата радіють новим речам. Щиро дякуємоValerka Goryachekта його команді за допомогу для дитячого центру “Ковчег”.

Нехай добрий Господь благословить вас сторицею.

У чому сенс життя? Служити іншим і робити добро. (Арістотель )

Щиро дякуємо Дубновій Лесі Юрівній за новий одяг та взуття для дівчат з дитячого центру “Ковчег”. Божого благословіння Вам.

У нас з отцем Романом Лабою особливі спогади. Знаємо його вже більше 10 років, часто згадуємо у своїх молитва. Дякуємо отче,за молитви звільнення , за навчання, пастирські настанови, благословіння. За ваше капеланське та пастирське служіння на Сході, Богу подяка за Вас.


Велика благодать кожен день бути на Святій Месі, чути Слово Боже, приняти Святе Причастя…

Тут на Сході серед сірих буднів, де плаче земля від війни, Бог є завжди з нами, Він, різними способами підтримує свій народ. Посилає своїх вибраних в різні часи по їх можливостях, в цей час трьох священиків, братів капуцинів Леоніда Кушнірука з м. Красилів, Антона Подгорного м. Київ, Владимир Процько

м. Дніпро. Дякуємо Вам за дар віри, щоденні молитви, проповіді, духовні навчання, поради, допомогу в центрі, навчання з дітьми. Це був час духовного збагачення та умиротворення, дякуємо Богу за Вас брати.

«Людина починається з добра і добром освячується.

Щиро дякуємо фазел манан, та Горностаївській церкві Божій за підтримку та благословіння дитячого “Ковчега”.

Нехай добрий Господь благословить Вас.

ХСП-Авдіївка

Ще дві родини цього разу отримали невеличкий дотик турботи. Як мало треба,щоб чиїсь очі засіяли. Дякую Taras Sikorczuk та Yurij Klimko і Олені за невеличку,турботливу опіку про діток. Навіть крихітна любов, може зробити велику справу.

Люба моя, Світлана Правник, нарешті викладаю тобі подяку від дівчаток смт.Верхнеторецке. Мала ці речі відвезти в інше місто,але за різних обставин туди не потрапляла. Та з рештою ця допомога потрапила саме туди,де мала бути. Головне, що дівчатка задоволені,а це значить,що твоє материнське тепло огорнуло їхні серця,та подарувало приємні відчуття. Дякую рідна за приємні миті життя для цих дітей!!!

Дуже дякую Олена Черкашиназа турботливе піклування про своїх школярів.

Дякую хлопцям CIMIC за супровід до цього містечка.

Дорогі мої Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак та Olena Amouri за передані речі для дорослих та дітей. По сортувала по кілька родин. Одну частину вже відвезла по домівках де мешкають діти з малозабезпечених сімей. Вони здивовані,бо це несподівано, але вдячні,бо мають потребу в ціх речах. Ваша краплинка турботи, праці,теплоти сьогодні обгорнула ці крихітні серця,та подарувала приємні враження. На обличчі здивування,але в той самий час і посмішка та вдячність. Дякую рідненькі,що не залишаєтеся осторонь у важкий час для усієї України. Ця праця важка,але те що ви робите має набагато більше плоду ніж хто міг би збагнути. У таких вчинках є мета – хто як не Ми!!

Дякую за гостинці!!! Дякую усім хто приносив,пакував,вкладав часточку серця,та дарував надію!!!

Дякую Taras Sikorczuk, Dima Kontsevych та Сергей Доротюк за рюкзаки та іграшки для дітей!!!

Дякую Дмитру та Олені за допомогу у сортуванні та розведенні по родинах.

Дорогі Сергей Доротюк, Taras Sikorczuk, Dima Kontsevych, громаді Польщі ваша опіка діток продовжується. За покликом серця зхотілося подарувати діткам м.Красногорівка невеличку часточку тепла, та через таку подію дати надію на майбутнє. Для нас усіх мабуть це прості речі, бо ми намагаємося дарувати сердечне тепло близьким людям, але для них це важить набагато більше. Отримати подарунок від незнайомої людини,це все одно що вдихнути у легені повітря піклування – вони для когось мають вагу, про них не забули, їм якісь тьоті та дяді хочуть допомогти,подарувати крапельку дитячого щастя. Вони майже забули що таке дитяче щастя, бігати вулицями та не боятися війни. Все ж таки вони навчилися з цим жити,але вони ще діти і скільки б їм не було років, вони чекають казку в своє буденне життя.

Дякую дорогі брати за ці неймовірні миті і за можливість подарувати їм посмішку, та тепло на душі. Вони посміхаються,а це велике досягнення.

Дякую Денис Тульчевський за можливість бути там де є потреба в турботі.

Любий братику Taras Sikorczuk! Коли ти від’їхав до дому,казав що можу на тебе розраховувати,та якщо буде щось дуже необхідно то маю це робити. Дякую тобі за цю можливість!!! Це саме той момент,коли була дуже необхідна умова,та завдяки твоєму щирому серцю я змогла оперативно підставити плече підтримки хлопцям. Не радію тому ,що сталося,навіть більш зла за це,але радію що познайомилася з дуже гарними хлопцями,які продовжують радіти життю цього дня,в яких усі здорові та майже неушкоджені, та не впали духом. Вони справжні воїни своєї батьківщини!!! А ми усі разом надійний їх тилу.

Люба пані Natalia Sklyarska, одного разу ви допомогли мені з банером,за що я дуже дякую,але в мене залишився один великий шмат,то я його віддала хлопцям,бо їм на цей час дуже потрібно. Дякую Вам!!!!

Дякую Денис Тульчевський за можливість доїхати до хлопців, та обійняти,підтримати та допомогти їм на цю мить.

Поважайте та любіть захисників. Вони – це ваше завтра в цілих та теплих домівках!!!

С.Кам’янка, містечко яке у червоній зоні де нема інфраструктури,але є невеличка кількість дітей. Деякі з них народилися на війні,деякі вирвані з пазух смерті після обстрілів, вони продовжують далі але ці дії назавжди змінили їх,та їхнє життя. Війна вкрала в них дитинство та пам’ять залишає в собі ці відбитки. Ці жахи можливо по лікувати тільки любов’ю. Чим більше наша любов торкатиметься їх сердець,тим більше Господь зцілюватиме їхні душі. Кожного разу помічаю нові зірочки в їх очинятах та радію з цієї події. Маленька крапелька води точить каміння, а це означає правильний шлях.

Дякую Тарасу,Сергію, мешканцям Польщі та Писарівці за можливість робити дітей щасливими.

Дякую мешканцям с.Писарівка за бараболю та закрутки які вирощені, зроблені та передані з великою любов’ю.

Який чудовий день. Мали таку можливість об’їхати багато хлопців. Сергей Доротюк та Taras Sikorczuk привезли смаколики та деякі необхідні речі для хлопців. Для одних зустрічі рідних та близьких вже друзів, для інших перши знайомими. Спілкування, спілкування і ще раз спілкування – це та найважливіша частина, яку не можливо оцінити ніякими грошима всесвіту.

Дуже дякую Тарасу, Сергію та хлопцям Cimic Avdeevka що були разом зі мною в цей день.

Селище Піски. Скільки разів тут були, мабуть вже не зможу порахувати кількість ціх днів,бо вже не пам’ятаю. Але тут нічого не змінюється,сьомий рік теж саме, тільки кількість людей потрошки змінюється в меншість. Провідали,привезли бараболю та продукти, трішки смаколиків, поспілкувалися,та поїхали далі…….а вони там залишилися……. Та ми не можемо нічого змінити,нічого пообіцяти навіть. Все що лишається залишатися людяними до них, підтримувати і далі.

Дякую усім писарівчанам та громаді Польщі в особі Taras Sikorczuk, Dima Kontsevych,

Сергей Доротюк,о.Роману за передані харчі та слова підтримки цім мешканцям.

Дякую команді Cimic Avdeevka за супровід до ціх людей.

ХСП-Мар’їнка

Хочу ще трошки розповісти про нашу минулу ротацію.

Бог познайомив нас з дуже чудовимі і цікавими людьми! І один з них о.Юрій!

Разом з ним ми побували у нашому Центрі комплексної реабілітації для людей з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії».

Поспілкувалися з директоркою Ганною Анатоліївною і співробітниками центру. Вони запросили нас на свято до Дня Незалежності, та показали стенд з фотографіями вихованців і поробками, які вони роблять.

На жаль, через карантин ми не змогли потрапити на свято, але… змогли передати в центр привітання і подарунок від Iurii Stasiuk – унікальну гру Нумікон для навчання і розвитку. Те, про що, вже дужє давно мріяли в центрі!

Від співробітників центру і від нашої команди, хочемо сказати, величезне спасибі вам Отче за вашу любов, вірність і жертовність.

ХСП-Старобільськ

Церковь “Христианская надежда” Старобельск7#

Сегодня посетили наших дорогих старичков в доме престарелых. Благодарим всех людей доброй воли, неравнодушных к чужим судьбам, которые вместе с нами помогают этим одиноким , пожилым мужчинам и женщинам.

Соціальна платформа

ПЕТРО МАКОВСЬКИЙ

Осінь! Час збирати врожай. Зимою ми заклали у Владики Тараса, Стрийського єпарха УГКЦ Грядку Розуму. Весною висадили квасолю Стрийського Яся. Непоганий врожай!

Власний приклад Владики має заозочувати священиків та вірних до новітніх підходів до городництва, виробництва органчних продуктів, до економічної самоорганізації, щоб разом ставати економічно, фізично і духовно міцними.

Ось так розвивається програма “Добрий господар”, що реалізовується фондом громад #Рідня у співпраці із Християнська служба порятунку та є частиною рішень Собору Стрийської Єпархії УГКЦ!

До праці!

Благодійний фонд “Фонд громад “РІДНЯ”

Бути господарем на своїй землі.

Питанням використання технологій органічного землеробства, нових підходів до збереження та розвитку потенціалу земельної ділянки, отримання високої продуктивності та максимального доходу від землеробства в домогосподарствах, присвячена програма “Добрий господар” #Добрийгосподар, яка адмініструється Фондом громад “Рідня” #ФГРідня та Соціальною Платформою Християнської Служби Порятунку #ХСП.

У рамках програми, 13 вересня 2020, ФГ “Рідня” провів виїзний навчальний семінар з органічного землеробства. Учасниками семінару були мешканці Стрийщини, Жидачівщини та Сколівщини, голови Вівнянської сільської ради та Грабовецької ОТГ, які переймали досвід вирощування квасолі, часнику, лохини, шафрану.

Вікторія Райчинець, керівник благодійного фонду «Надія від серця до серця», координатор програми Зцілення душевних ран – Trauma Healing – гість програми Modus Vivendi на Радіо Марія – про те, як Церква може послужити людям у подоланні їхніх душевних травм.

1 Comment on "“Ми помолилися за зцілення, але Юрій сказав, що бажає прийняти Святе Хрещення!” (Дайджест ХСП №59)"

  1. Слава Богу за ваш труд!

Напишіть відгук