Молитва, служіння, навчання, партнерство (Дайджест ХСП№69)

Молитва і служіння

Відбулася традиційна російськомовна Свята Меса з Пакутувенай (Литва) у квітневих намірах міжнародного кола Молитовного Щита. Крім цього, молилися за жертв Холокосту та їх палачів, за навернення до Бога Росії, за захист від пандемії коронавірусу, за припиненгя проявів окультизму, сатанізму, ідолопоклонства у житті націй.

Святу Месу як завжди проводив брат Гедимінас Нумгаудіс за участю служителів зі спільноти “Шалом” (базова спільнота Литовського крила Молитовного Щита).

Відбулася чергова Чоловіча Розарійна Молитва за Україну та Церкву. Хтось у ці дні хворіє. Хтось на ротації у зоні війни. Але ця молитва не перерветься, доки дихає хоча би один із нас.

Чоловіки, духовно воюйте там, де стоїте. Це той випадок, коли і один у полі воїн.

– Черговий семінар формації “Гора Пророка”, у якому взяли участь 70 духовних воїнів. Продовжуємо кувати у вогні Святого Духа наш Молитовний Щит.

Відбулося традиційне онлайн-включення з України в рамках глобального молитовного марафону, організованого Міжнародним Християнським Посольством в Єрусалимі (всього брали участь молитовники з 52 країн протягом 90 годин). На цей раз включення проводилося з території євангельської церкви “Перемога” у Києві. Знову разом молилися протестанти, месіанські євреї і католики. Зокрема молилися за духовне пробудження України та Ізраїлю, за мир на сході України, за навернення єврейського народу і відвагу Церкви у ці часи.

– Квітнева зустріч служіння Небесний Єрусалим. Разом з нами у зумі команда спільноти “Живий Вогонь” зі Львова. Гостями є і наші друзі месіанські євреї. Святкування шабату. Конференція на тему “Церква і Холокост”. Обговорення та ділення. Прославлення Бога. Разом шукаємо Істину. Разом будуємо єдність у Тілі Христовому.

9 квітня 2021 року. Шоа – Молитва Пам’яті у Бабиному Яру. Ми були тут разом з братами-месіанськими євреями і протестантами. Бо просто не могли не бути.

ХСП створила проект “Страва героя”. Мами загиблих захисників готували те блюдо, яке любив їх син. Також розповідали про дитинство та юність своїх дітей, які стали героями.

Сюжет можна переглянути ТУТ.

ХСП-Мар’їнка

У всіх весна, а до нас в гості завітали Зимушка-Зима з Міколаем

А все чому? Тому що, бажанням властиво виконуватися!!!

У нашому центрі «Вогник Надії» вже дуже давно хотіли костюми, що б на свята радувати вихованців. Але з певних причин купити їх було не реально. І ось завдяки Господу і відкритим серцям людей, в центрі сьогодні з’явилися костюми! Спасибі Вам Александр!!! Нехай Господь віддає вам у багато разів більше!!!

Щиро дякуємо Наташа Гиниятуллина, Елена Олан та усім небайдужим за допомігу з ліками.

Щиро дякуємо Олександр Бардецький та волонтерам з Вінничини за відкрити сердця і допомогу нашим бійцям!

І знову про наш центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник надії». Він знаходиться в місті Мар’їнка, на лінії розмежування.

Я познайомилася з співробітниками центру та вихованцями восени 2017. А Борис Пушкель і Алексей Поляков ще раніше (до речі, сьогодні коли була в центрі, Максим цікавився де Леша). І з того моменту ми подружилися.

Я постійно бачу зміни які відбуваються в центрі, і приходять вони, в більшості своїй від тих людей, які не байдужі, які намагаються допомагати іншим. Жертовним людям.

І сьогодні хочу подякувати одного з таких людей!

Спасибі Олександру – людини з великим і відкритим серцем. Який, не дивлячись на ситуацію в країні, карантин і тп події, зараз допомагає нашому центру. Нехай Господь дуже сильно благословить !!!

P.S. Далі буде… фото також

ХСП-Авдіївка

Дякую малечі Нижньосироватська ЗОШ l-lll ступенів ім. Бориса Грінченка за малюнки та листи до хлопців. Ці малюнки – як обереги. Вони зцілюють і дають сили зустрічати завтрашній день з усіма його викликами та турботами. Ваші рученьки роблять велику справу – вони торкаються сердець захисників та допомагають думками торкнутися рідних. Дякую дуже за таку повагу! І ще, вони завжди читають ваші листи. Завжди. Кожен. І не один раз. І знають вас, немов рідних, вдивляючись в ваші імена та часом не чіткі лінії малюнків.

Висловлюю велику подяку Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак та команді відчайдушних помічників за передану допомогу до червоних зон війни. С.Опитне, с.Водяне,с.Северне розташовані неподалік один від одного в яких продовжують жити люди навіть з дітками. В такі миті,невеличкі кроки підтримки,допомагають жити далі. Ваша турбота у цей день торкнеться кілька десятків родин,коли вони прийдуть до місця розгрузки, та матимуть можливість отримати допомогу від вашого серця. Дякую за турботу.

Дякую Cimic Avdeevka та Юлия Гончарова за супровід до населених пунктів, приемні моменти розмови у дорозі, та гарний настрій,який запалює на увесь день!!!

Дякую усім за ще один крок маленької людяності до перемоги!!!

ХСП-Маріуполь

Сердечно дякуємо за благословіння, автомобіль Renault TRAFIC для дитячого центру “Ковчег”.

Транспортний засіб був придбаний на кошти, зібрані в рамках започаткованої 2016 року Святішим Отцем Папою Франциском гуманітарної ініціативи, що отримала назву «Папа для України». Реалізації цієї благодійної ініціативи сприяли архієпископ Кла́удіо Ґуджеро́тті Апостольський Нунцій в Україні (2015—2020),координатор Технічного Секретаріату Акції «Папа для України” єпископ Едуард Кава, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук та директор благодійної організації «Релігійна Місія Карітас Спес Харків» отець Войцех Стасевич.

Дякуємо за звернення Святої Меси і благословіння отцю єпископу Pawel Gonczaruk, та участь священиків директор «Карітас- Спес Харків Wojciech Stasiewicz, настоятель отець Paweł Tomaszewski, отець Pawel Tkaczyk отцю Марек Ковальський парафії Матері Божої Ченстоховської , капуцин брат Zbigniew Sawczuk з м. Красилів.

Нехай Всемилостивий Господь благословить усіх Вас на подальше зростання у святості та ревності в монашому і душпастирському служінні!

Щиро дякуємо за смачні солодкі паски молитовній групі св. отця Піо, капуцину брату Vladimir Protsko з м. Дніпро.

Божого благословіння Вам, миру та любові!

Mykola Dmytrowycz Luczynskyi

Знову дорога-допомога захисникам-подяка добродіям!

P.s. Далі буде!

Партнерство

Продовжуємо обговорювати з партнерами шляхи відродження в Україні традицій та служіння Католицької Акції. Опрацьовуємо стартову дорожню карту і формуємо команду. Далі буде…

Чергова зустріч з планування спільного служіння католиків і месіанських євреїв. Корпус Військових Капеланів, Молитовний Щит, Небесний Єрусалим, МХПЄ, TJCII… Дякуємо нашому єдиному і неподільному Месії Єшуа за дар нашого братерства.

Be the first to comment on "Молитва, служіння, навчання, партнерство (Дайджест ХСП№69)"

Напишіть відгук