Молитовна платформа «Праща Давида»

Молитовна платформа «Праща Давида»

Покликання молитовної платформи «Праща Давида» – наступальне ведення духовної війни. Праща Давида є місцем для проведення молитовних чувань, спрямованих на руйнування духовних твердинь та здійснення духовного штурму у визначених молитовних намірах. Як правило, в якості таких молитовних намірів обираються інтенції з переліку, визначного у відповідному місяці для груп захисної молитви Молитовного Щита.

Стадії проведення Пращі Давида:

1. Загальне поклоніння-входження: налаштування на битву, перевірка зброї, підготовка каменів для метання з пращі.

2. Визначення габаритів противника та прицілювання для атаки: отримання слова і образів на задану тему, розпізнання контурів духовної  твердині, трактування змісту об’явлень.

3. Духовна атака пращею і відсікання голови лежачого голіафа: ударна молитва Словом Божим.

4. Пісня переможця: радісне поклоніння-хвала.

Під час проведення молитви у форматі Пращі Давида взаємодіють три групи служителів: ходатаї-левіти (воїни, які ведуть поклоніння, що виконує роль тарана, який пробиває ворота, і  катапульти, яка руйнує стіни твердині); ходатаї-штурмовики  (воїни, які безпосередньо вриваються, оволодівають і спалюють твердиню); ходатаї-заступники (воїни, які духовно захищають левітів і штурмовиків в процесі атаки). Також має бути служитель-провізор, який фіксує слова і образи, які приходять учасникам в процесі молитви.

Служіння  Пращі Давида  також включає такі молитовні практики як пророче поклоніння і духовна картографія.