Молитовні наміри до кінця вересня для груп Молитовного Щита ХСП

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал,

проти властей, проти правителів цього світу темряви,

проти духів злоби в піднебесних просторах»

(Ефесянам 6:12)

Молитовні наміри до кінця вересня для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Рубежі – задіяні молитовники з України, Литви, Польщі, Великобританії, Ізраїлю та Німеччини):

 1. Церква – за готовність різних християнських гілок, конфесій, деномінацій до екуменічного єднання, духовного сопричастя та спільної дії перед лицем сучасних цивілізаційних викликів і загроз.
 2. Християни – за припинення терору та гонінь на християн у країнах Азії та Африки, зокрема, Північній Кореї, Китаї, Індії, Ірані, Нігерії, Ефіопії, Судані, ісламських арабських країнах.
 3. Україна – за зцілення свідомості та пам’яті нації від наслідків панування радянського атеїстичного тоталітарного режиму та сучасного псевдохристиянського ідеологічного впливу зі сходу.
 4. Литва – за духовне оновлення нації та її об’єднання навколо Церкви на шляху протидії урядовій політиці з відродження дохристиянських язичницьких традицій, за захист свідомості молодих поколінь від плодів такої політики.  
 5. Польща – за відродження живої віри та відданості християнським ідеалам, особливо у великих містах, за припинення розширення впливу в суспільстві різноманітних лівацьких рухів та прогендерних платформ.
 6. Білорусь – за припинення насильства з боку влади щодо учасників мирних протестів та завершення суспільної кризи шляхом визнання перемоги на президентських виборах кандидата, якого реально вибрав народ.
 7. Міжмор’я – за усвідомлення народами регіону спільної історичної місії в реаліях сучасного світу та їх духовне об’єднання навколо неї.
 8. Європа – за припинення подальшої втрати світоглядної ідентичності й національної пам’яті корінними народами, та нове духовне пробудження колись християнських країн.
 9. Росія – за припинення політики сіяння терору, дезінформації та хаосу у всьому світі, за здійснення в житті країни Фатімського Об’явлення.
 10. Ізраїль – за діалог і єднання месіанських євреїв та вірян Католицької Церкви (переважна більшість католиків в Ізраїлі є арабами), за їх готовність діяти спільно у справі проголошення Доброї Новини на Святій Землі.

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви (Ближні Рубежі – задіяні групи молитовників з різних церковних спільнот та релігійних середовищ України):

 1. За чесну і прозору виборчу кампанію у місцеві органи влади в Україні та перемогу на цих виборах кандидатів, орієнтованих на християнські цінності.
 2. За припинення корупції у правоохоронній і судовій системах України та безперешкодну і неупереджену роботу державних антикорупційних органів.
 3. За звільнення всіх полонених українців і політичних в’язнів, позбавлених свободи кремлівським режимом та його сателітами на окупованих територіях України.
 4. За захист українців від пандемії COVID-19 та недопущення пов’язаних з нею негативних наслідків для освітньої, соціальної та економічної сфер України.
 5. За відкритість з боку світської влади до реального і дієвого діалогу з церковними лідерами з метою підтримки інституту родини та припинення просування гендерної ідеології в законодавство і суспільне життя України.

Be the first to comment on "Молитовні наміри до кінця вересня для груп Молитовного Щита ХСП"

Напишіть відгук