Молитовні наміри до кінця жовтня для груп Молитовного Щита ХСП

Молитовні наміри до кінця жовтня 2020 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Рубежі – задіяні молитовники з України, Литви, Польщі, Ізраїлю та Німеччини):

 1. Церква – за готовність і здатність Церкви до відкритого  і безкомпромісного викриття проявів суспільного гріха та проповідування християнського соціального вчення у світі.
 2. Християни – за відвагу і стійкість вірян в умовах юридичного, морального і фізичного цькування за віру та осквернення святинь у колись християнських країнах.
 3. Україна – за формування на виборах у місцеві органи самоврядування християнських груп впливу, які на своєму рівні захищатимуть традиційне розуміння родини і   перешкоджатимуть пропаганді ЛГБТ, особливо у школах.
 4. Литва – за припинення впливу на владні інститути країни політичних сил, які очолюють ідейні язичники, зокрема, за зменшення їх присутності у парламенті.  
 5. Польща – за відповідне Волі Божій рішення Конституційного Суду країни щодо повної заборони абортів та покаяння нації за вбивство ненароджених дітей.
 6. Білорусь – за усвідомлення народом своєї духовної ідентичності і національної гідності та готовність протистояти внутрішній агресії і зовнішній експансії.
 7. Міжмор’я (країни між Балтійським та Чорним морями) – за суспільне примирення і духовне єднання християнських народів регіону перед лицем загроз як із заходу, так і зі сходу та за спільну протидію з їх боку сучасним глобальним викликам.
 8. Європа – за припинення реалізації різноманітних міжнаціональних ініціатив, спрямованих на подальше  просування гендерної ідеології у ключові сфери суспільного життя країн Євросоюзу.
 9. Росія – за руйнування впливу окультної духовності та імперської ментальності на життя країни і пробудження народу до свободи через живу віру в Христа.
 10. Ізраїль – за зростання кількості ізраїльтян, які приймають Єшуа як Месію для єврейського народу, а Христову Церкву як шлях до спасіння всього Ізраїлю.

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви (Ближні Рубежі – задіяні групи молитовників з різних церковних спільнот та релігійних середовищ України):

 1. За те, щоби проголошене перемир’я на Донбасі стало реальним кроком до здобуття справедливого миру у війні з агресором та деокупації українських земель.
 2. За те, щоби в процесі триваючої передвиборної кампанії люди не піддавалися на підкуп і маніпуляції та усвідомлювали відповідальність за свій вибір.
 3. За припинення злочинного ставлення до навколишнього середовища та живої природи як на державному, так і побутовому рівнях.
 4. За швидке подолання пандемії COVID-19 в Україні та полегшення страждань людей, які зараз борються з хворобою або її наслідками.
 5. За готовність християн рішуче та послідовно діяти у духовній та суспільних сферах  з метою захисту ненародженого життя від загрози абортивного вбивства.

Be the first to comment on "Молитовні наміри до кінця жовтня для груп Молитовного Щита ХСП"

Залишити відповідь