Молитовні наміри до кінця грудня для груп Молитовного Щита ХСП

Молитовні наміри на грудень 2020 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у молитві:

Молитовні наміри для зовнішніх груп захисної молитви (Дальні Рубежі – задіяні молитовники з України, Литви, Польщі, Ізраїлю та Німеччини):

 1. Церква – за здатність Церкви зберігати чистоту Апостольського Передання та залишатися Божим Світлом для світу, не зважаючи на тиск з боку світських еліт, деградацію масової суспільної свідомості, втрату духовних і моральних орієнтирів цілими народами та поколіннями.
 2. Християни – за готовність християн до безкомпромісного протистояння з секуляризованим світом через проповідування Євангелія та запровадження Соціального Вчення Церкви як основи для життя держав і націй.    
 3. Україна – за недопущення прийняття парламентом законодавчих актів, спрямованих на знищення інституту родини та просування гендерної ідеології, а також обмеження свободи слова та перешкоджання вільному сповідуванню віри.
 4. Литва – за пробудження апостольського духу в Церкві та готовність християн до служіння за межами храмів через проголошення Доброї Новини і здійснення справ милосердя, особливо щодо бідних та покинутих людей.  
 5. Польща – за припинення процесу секуляризації та переривання сопричастя з Церквою з боку молодих людей, за нівелювання впливу на їх свідомість сучасних західних неомарксистських доктрин, зокрема гендерної.
 6. Білорусь – за духовне пробудження білорусів та їх загальнонаціональну молитовну консолідацію з метою руйнування духовних твердинь в історії народу і здобуття істинної незалежності, справедливості і миру для країни.
 7. Міжмор’я – за подолання історичних розбіжностей та сучасних протиріч і побудову реальної єдності між народами регіону у духовному, світоглядному і геополітичному вимірах перед лицем спільних цивілізаційних викликів та загроз.
 8. Європа – за повернення до традицій реальної християнської демократії у суспільному житті народів та формування християнських середовищ громадянського спротиву спробам адміністративного диктату з боку секуляризованої влади в процесі нав’язування суспільству нехристиянських ідеологій.
 9. Росія – за подолання у житті народу духовних і світоглядних наслідків тоталітарних імперських режимів минулого і поточного століть та нівелювання впливу на майбутнє країни присутніх у сучасній правлячій еліті окультних сил.
 10. Ізраїль – за молитовне єднання християн, особливо месіанських євреїв та католиків-арабів, з метою духовної підтримки процесу миротворення у взаємовідносинах з арабськими сунітськими країнами, а також за захист від загроз, що походять з боку Ірану та його союзників.

Молитовні наміри для внутрішніх груп захисної молитви (Ближні Рубежі – задіяні групи молитовників з різних церковних спільнот та релігійних середовищ України):

 1. За припинення абортивного вбивства ненароджених дітей на нашій землі та покаяння нації за десятки мільйонів знищених в утробі матері життів наших дітей.
 2. За формування належного законодавства у сфері капеланської діяльності та достатню кількість покликань до корпусу капеланів для служіння у військових підрозділах, силових відомствах, в’язницях, університетах, лікарнях.
 3. За збереження у шкільному навчальному процесі програм з християнської етики та просімйного виховання і припинення спроб запровадження у школах різноманітних курсів, спрямованих на так звану «гендерну просвіту».
 4. За якнайшвидше подолання піку епідемологічної ситуації в країні та недопущення руйнування приватного бізнесу і системи соціального захисту та внаслідок цього зростання зневіри та зубожіння нації.
 5. За здатність та готовність Церкви забезпечувати доступ вірних до Святих Таїнств та продовжувати своє служіння потребуючим, не зважаючи на пандемію коронавірусу та пов’язані з нею обмеження і заборони.

Be the first to comment on "Молитовні наміри до кінця грудня для груп Молитовного Щита ХСП"

Напишіть відгук