Обстріл під ДАПом: Три роки минуло… Місія триває

Отже минуло рівно три роки з того дня, коли автомобіль ХСП був прицільно розстріляний недалеко від Донецького аеропорту. Тоді троє служителів – отець Валентин Розгон, пастир Олександр Павлюк і координатор ХСП- Авдіївка Олена Єрохіна, залишилися живими і неушкодженими. Слава Богу за те, що у критичний момент зберіг наших побратимів. Дякуємо вам, побратими за те, що до сих пір у служінні.

Про цю подію тоді написали десятки ключових українських ЗМІ. Ми також удостоїлися спеціальної заяви з боку офіційних речників так званої “ДНР”. Ось як про цю подію у ті дні повідомляло командування ООС:

Черговий злочин російських окупантів проти мирного населення 04.05.18 року приблизно о 16.20 під час обстрілу з боку НЗФ (імовірно зі сторони терміналу Донецького аеропорту) в районі населеного пункту Опитне Ясинуватського району Донецької області, було знищено цивільний автомобіль NISSAN TERRANO, який належить Громадській організації “Християнська служба порятунку”. Інформація про знищення цивільного автомобілю до військової комендатури міста Авдіївка надійшла о 19.40.

Встановлено, що 04.05.2018 група волонтерів Громадської організації “Християнська служба порятунку” вибули на автомобілі NISSAN TERRANO з Авдіївки до населеного пункту Опитне для надання гуманітарної допомоги місцевому населенню та військовослужбовцям. Вказаний автомобіль на шляху до міста Авдіївка зупинився для розгрузки гуманітарної допомоги.

Приблизно о 16.20, коли водій та пасажири перебували на відстані приблизно 10 метрів від автомобіля, почули шипіння та побачили імовірно ракету, яка летіла в напрямку автомобіля з боку незаконних збройних формувань зі сторони терміналу Донецького аеропорту. Внаслідок влучання вказаної ракети (імовірно випущеної з ПТУР) цивільний автомобіль разом з майном був знищений. Цивільних осіб на військовому автомобілі було евакуйовано до Авдіївки. Попередньо встановлено, що представники Громадської організації “Християнська служба порятунку” не постраждали.

Be the first to comment on "Обстріл під ДАПом: Три роки минуло… Місія триває"

Напишіть відгук