Посади квасолю яську і стань учасником великої гри із економічної самоорганізації!

Запрошуємо до співпраці заради ефективного господарювання на власній землі та отримання здорових харчів для своєї родини!

Фонд громад “Рідня” та Християнська Служба порятунку реалізовують спільну програму  “Добрий господар”. Головна мета  програми – поширити знання та практичні навики ефективного господарювання на земельній ділянці.

Учасник програми зможе отримати найбільшу користь для себе та родини у вигляді економічної вигоди, здорових продуктів харчування, започаткувати процес створення успішного, самодостатнього сімейного господарства.

Ми пропонуємо власнику особистого селянського господарства, такий собі легкий вхід у мікро агровиробництво, через включення у велику економічну гру вирощуючи білу виткову квасолю яську на тиках чи підпорах. Із свого боку ми забезпечимо науковий, технологічний супровід, а також організуємо збут вирощеної продукції.

Долучитися до вирощування білої виткової квасолі яськи можна на земельній ділянці розташованій будь-де в Україні. Це може бути земельна ділянка розміром від мінімальної (1 кв.м.) і до гектара якщо є бажання, вже з старту, мати більші об’єми вирощеної продукції.

Агротехнічний календар такий:

Період висаджування квасолі: травень і до 6 червня.

Технологія вирощування: на тиках або шпалерах (консультуємо як).

Збирання врожаю квасолі у період дозрівання: з вересня по листопад.

Реалізація квасолі під ТМ “Стрийський Ясь”.

При потребі забезпечимо посадковим матеріалом та укладемо договір. Ви можете висаджувати власну квасолю чи придбану самостійно на ринку. Величину площі земельної ділянки під квасолю  визначаєте самостійно. Але є умова – вирощувати білу виткову квасолю яську. Ми беремо на себе обов’язок викупити надлишки вирощеної Вами квасолі.

 Для нас дуже важливо щоб Ви “були у грі”, тобто зголосилися стати агровиробником та скористалися  нашою підтримкою і навчальними консультаціями.

Ті що зареєструються і “будуть у грі” стануть учасниками мережі мікро агровиробників, для яких будуть розроблятися  технології ефективного господарювання для невеликих земельних ділянок (овочівництво та органічне землеробство) .

Наша мета – 1000 учасників вже цього року!!!

Стрийська територіальна громада  і Стрийська єпархія УГКЦ вже активно включені у проєкт! І такі можливості відкриваються для кожної активної людини, родини, громади!

Долучайся!

Крок 1. Зареєструйся

Крок 2. Стань координатором осіб зацікавлених взяти участь у своєму селі, місті, регіоні, ОТГ

Крок 3. Отримай консультацію від наших спеціалістів

Крок 4. Посади білу виткову квасолю яську

Крок 5. Плекай її відповідно до рекомендацій

Крок 6. Збери урожай і отримай досвід

Крок 7. Продай нам надлишки вирощеної квасолі

Крок 8. Отримай здорові продукти із свого городу, ставай підприємливим, здобувай досвід, збільшуй свої прибутки.

У разі виникнення запитань – телефонуй.

ОЛЕГ: 050 550 8508      097 435 1416     068 402 1170

Для реєстрації переходь за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5OwHU2ahpHQXbS7EHQ3q0T5yAvdVt2W55TD2Cc6VfXWyZGQ/viewform

Be the first to comment on "Посади квасолю яську і стань учасником великої гри із економічної самоорганізації!"

Напишіть відгук