Служіння у “сірій зоні” та на мирній території (Дайджест ХСП №63)

Вогонь запалений у Вифлеємі в Домі Отця Піо.

Очікуємо Різдва!

Каплиця святого отця Піо Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви РКЦ у Києві. Традиційна щомісячна Свята Меса за участю служителів Християнської Служби Порятунку. Наприкінці звернулися у молитві до чотирьох католицьких святих – покровителів різних просторів служіння ХСП: святого отця Піо (духовний простір), святого Йоана Павла ІІ (євангелізаційний простір), святого Хосемарії Ескріви (соціальний простір), святого Оскара Ромеро (суспільний простір).

Також доєдналися до всесвітньої молитви за Ізраїль, яка саме цього дня проходила за ініціативи Міжнародного Християнського Посольства в Єрусалимі (ICAJ).

У зумі пройшов черговий семінар формації для воїнів-молитовників. Більше 70 учасників на цей раз піднімалися на духовну Гору Пророка. Бажаємо подальших успішних штурмів нових вершин Божим альпіністам

Пройшло чергове двохгодинне пряме включення українських християн в рамках міжнародного молитовного онлайн-марафону, організованого Міжнародним Християнським Посольством в Єрусалимі. Протестанти, месіанські євреї та католики молилися за Церкву, Україну та Ізраїль разом. Дякуємо Богу за те, що є частиною цього служіння.

Пройшла чергова зустріч католицьких служителів, пов’язаних з месіанською темою та Ізраїлем. Традиційна шабатня трапеза, навчання, молитва. Далі – спільна участь у Святій Месі. Місія триває…

На власному прикладі вчимося зціленню душевних травм. Через Христа, з Христом і в Христі. Щоби згодом допомагати лікувати душевні рани людям, у життя яких увірвалася війна.

З нагоди Дня Волонтера та Дня Збройних Сил України у римо-католицькому храмі Пресвятої Діви Марії Матері Церкви відбулося нагородження спеціальними відзнаками ГО “Родини ветеранів АТО” греко-католицького священника – капелана, ветеранів російсько-української війни, бойового тактичного медика та фронтового волонтера ХСП.

Дякуємо, дорогі, за ваше служіння та працю. Хай Господь благословить і збереже вас на всіх ваших дорогах!

Триває дружнє спілкування з метою розпізнання майбутніх напрямів спільного служіння Київської Єврейської Месіанської Спільноти (КЕМО) і Християнської Служби Порятунку. Попереду багато роботи на Славу Божу та на благо єврейського і українського народів.

Дякуємо Борису Сауловичу та його команді за відкритість і гостинність.

Молитва Чоловічого Розарію відбулась у пешу суботу грудня.

Молитва Чоловічого Розарію (відео)https://www.facebook.com/crsua/videos/113820527142080

Маріуполь- Піонерське

Недільна Свята Меса

6 грудня відзначали день св. Миколая який нагадує людям про цінність безкорисного дару любові напередодні Різдва Христового.

Дякуємо св. Миколаю за солодощі.

“Послухаю, що Господь Бог скаже, бо Він говоритиме про мир для свого народу і для своїх побожних. Адже Його спасіння близьке до тих, хто Його боїться” (Пс. 85).

Дякуємо настоятелю отцю Paweł Tomaszewski за звершення Святої Меси.

У суботу мали благодать бути на Святій Месі, дякуємо

отецю Павлу Басістому та отцю Петру Чаплінському із громадження Пасіоністів за зверщення Святої Месидля вихованців центру та дітей з прифронтових сіл.

Щиро дякуємо сестрі монахині Zofia Ogorek за час служіння.

Домашні біблійні зустрічі.

« Господи! Що за книга це Святе Письмо, яке чудо і яка сила дані з нею людині!.. І скільки таємниць розгаданих і відвертих! Люблю книгу цю! Погибель народу без Божого слова, бо прагне душа цього слова і усякого прекрасного сприйняття.» (Ф.М.Достоєвський)

Вітаємо серед нас священика отця Vadym Dorosh Omi

згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної з м. Гнівань.

с. Орловське

Щиро дякуємо отцю Vadym Dorosh Omi за проголошення Слова Божого. Тож віра із слухання, а слухання через слово Христове. (Рим.10.17)

Дякуємо нашим добродіям за гуманітарну допомогу с. Орловському. Нехай добрий Господь благословить вас сторицею.

Бог – понад усіма нашими труднощами. Хай не тривожиться серце ваше! Віруйте в Бога, віруйте й у Мене. (Йн 14, 1.)

Щиро дякуємо сестричкам за спільне служіння Богу та людям.

Армія Христа – команда волонтерів БФ “МИР ТА ДОБРО, о. Mykola Dmytrowycz Luczynskyi щиро дякуємо Вам за підтримку, дякуємо за час служіння, час плідної праці на Божій ниві.

Нехай добрий Господь благословить Вас сторицею!

В часі очікування Різдва готуємо своє серце молитвою, таїнством сповіді, приняті святого причасття, освячення дому.

” Останнього ж великого дня свята стояв Ісус і закликав на ввесь голос: «Коли спраглий хтось, нехай прийде до мене і п’є!”

(Йн.7.37)

Дякуємо Богу за дар священства.

Вітаємо нашу Галинку з дебютом першої конференції для дітей на тему ” Слова що несуть благословіння чи прокляття”.

Нехай добрий Господь благословить твій життєвий шлях.

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда”)

Сегодня посетили школу в с. Бондарево, провели небольшой праздник на улице. Каждый ребёнок получил Рождественский подарок! Слава Богу!

Посетили с Рождественскими подарками 42 человека в с. Закотном.

Это старики, люди с ограниченными возможностями, одинокие и нуждающиеся.

А также благословили подарками пожилых сестёр Старобельской церкви.

Слава Господу!

ХСП-Марїнка

Разом з CIMIC ЦВС «Максимільянівка» були в школі с. Зоряне.

Діти підготували концерт до Дня Збройних Сил України та привітали зі святом, подарували вироби, які зробили самі.

А офіцери CIMIC подарували дітям форму для військово патріотичної гри «Джура».

Ще нас запросили на урок-екскурс в історію УКРАЇНИ і ЗСУ для старших класів. Це було в ігровій формі, досить цікаво і весело.

І завершив наше відвідування школи тренінг «АСЕТ» по кібербезпеке.

Учням було цікаво, вони активно вели себе в обговореннях і задавали багато питань. І школярам і нам не хотілося, щоб тренінг закінчувався… але, час обмежений))))

А так, як всі теми «АСЕТ»дуже актуальні і цікаві, то домовилися з директором школи про подальшу співпрацю та нові зустрічі!

У житті дуже часто, відбуваються форс-мажори і в ці моменти особливо, починаєш цінувати тих, хто кидає все і поспішає на допомогу!

Хочемо подякувати команді ЦВС «Максімільянівка» за допомогу і швидке реагування !!!

Respect !!!

P.S. Вірю, що якось усі разом ще зустрінемось…

ХСП-Зайцеве

Alexandr Ponomarenko З милості Божої, мали честь послужити святим в церкві міста Майорськ разом з Дмитром Демидовичем. Дякуємо пастору церкви “Джерело життя” Олегу Андрійовичу Коноплянці за запрошення і теплий прийом. Сподіваємося, що наш візит залишив в серцях прихожан церкви добрий слід.

ХСП-Авдіївка

На фронті багато гарних хлопців,але ж є і чудові дівчата. Війна стирає с пам’яті розуміння,що ти всеж таки залишаєшся дівчиною, дівчина-воїн. Один дуже гарний чоловік постійно повторював мені слова:” Ти же дівчина “. Дякую тобі друже,що не дозволяв про це забути. Такі маленькі дії уваги допомагають дівчаткам на війні цього відчуття не позбутися!!! Маленька крапля піклування і гарний настрій на тижні!!! А якщо з любов’ю, то це велика справа. Дякую рідненькі дівчата за вашу мужність та справу!!!

Дякую хлопці за захист!!! Хоча не усіх побачила,але подумки обіймаю кожного!!!

Дуже дякую Алина Сопко за можливість продовжити традицію, та привезти улюблені смаколики до хлопців. Дякую кумасю!!!!

Від серця дякую Тарасюк Ярославі та її матусі за передані тепленькі шкарпеточки,які знаю що роблені з великої материнської любові. Дякую!

Дякую Людмила Бобровская за передані ліки. Я добре знаю скільки любові ти вкладаеш у переданих посилочках. Дякую люба за сердечне тепло!

Дякую Cimic Avdeevka за супровід до словетних,мужніх, працьовитих, та щирих захисників та захисниць!!!

Не пам’ятаю хто мені передавав цього пухнастого звіра з іншими іграшками. Скільки раз збиралася його до когось відвезти, але кожного разу щось заважало. Мабуть він був потрібен саме тут!!! Тож дякую тій родині ,яка його подарувала у зону війни!!!

смт.Верхньоторецьке,майже місяць пройшов з останнього разу, як я була в цієї родині. На при кінці листопада до мене приїхала коробка з іграшками від дуже гарної людини Тараса Яницького. Поки роздивлялася іграшки,подумки міркувала до яких дітей це має потрапити. Думки думками,а в серці немов пролунало:”Завітай туди,куди покладу до серця”.

Розуміння прийшло одразу. Чому саме ці дітки? Я не можу відповісти сама собі на це питання, адже дітей дуже багато до яких їдемо переодично. Чому вони,а не хтось інший? Не маю відповіді,але точно знаю, що Господь щось має до ціх родин і Він почав Свою справу, в Нього особливий підхід до кожного, головне не заважати Йому це робити, простими людськими ресурсами. Що з цього вийде побачимо далі, але мені дозволили зайти до хати, та нарешті привітатися обличчям до обличчя з тією маленькою дівчинкою, яка кожного разу вдерається на підвіконня та з посмішкою вітається рученятком через вікно. Це дуже маленький крок і ще зарано про щось радіти, але для мене це важливий знак від Господа. Це маленька крапелька перемоги – довіра!!!

Дякую пану Тарасу за тепло Ваших думок про діток війни. Прошу Господа обдарувати усю родину Своїм тремтінням Душі та дарувати спокій в душах та думках. А особливо Божої благодаті за врятовані життя!!! Дякую!!!

Також дякую Абрамову П.М. та Ганна Чернявська за білизну , підтримку та допомогу родинам, які мешкають на лінії вогню. Дякую Вам за невтомну працю!!! Господь бачить все що робиться вашими руками та серцем. Він обов’язково відповість!

Дякую хлопцям Cimic Avdeevka за супровід та гарний настрій у дорозі.

Добрий господар

У Стрию партнерським фондом громад “Рідня” проведено підсумкову онлайн-конференцію “Мікробізнес – органічніість, ефективність, економічність”, яка, зокрема, була присвячена підведенню підсумків діяльності в рамках програми “Добрий Господар” за 2020 рік. Нагадаємо, що зазначена програма реалізується спільно Стрийською єпархією УГКЦ, структурами Стрийської Кооперативної Ініціативи та Християнською Службою Порятунку. Пріоритетними сферами для реалізації програми, починаючи із серпня 2019 року, обрано кооперацію, енергоефективність та екологію на локальному рівні територіальних громад і церковних спільнот. Спільна праця триває…

Соціальна платформа

Вийшла нова книга нашого капелана і духовного наставника отця Романа Лаби. Рекомендуємо для прочитання всім, хто визнає свою християнську ідентичність.

Авторський курс з лідерства-служіння Галини Канафоцької, координатора Центру соціального лідерства-служіння Християнської Служби Порятунку було включено до тематичного блоку «Люди і я»  Світоглядного Ядра для студентів Українського Католицького Університету.


Олеся Шніцер, тренер-консультант з управління особистими фінансами, координатор програми «Школа соціального лідерства» при ХСП – гостя програми “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна

Розмовляли про основні християнські принципи управління сімейним бюджетом.

Ведуча: Оксана Семенець.

Про християнське виховання Наталія Сиротич, дитячий психолог, кандидат педагогічних наук, арт-терапевт, член Асоціації дитячих та сімейних психологів України, фахівець з волонтерства Благодійного фонду “Карітас-Київ” – гість програми “Modus Vivendi” на Радіо Марія.

Пройшов черговий капеланський семінар з миротворення у Краматорську. На цей раз тематика – робота з посттравматикою і основи навиків медіатора перемовин. Щиро дякуємо за прекрасну роботу команді Тетяни Каленеченко. Йдемо далі…

Ірина Максименко, педагог, магістр богослов’я, модератор Навчально-катехитичного центру “Дерево життя” при Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського, адміністратор та експерт проектів у МБФ “Карітас України” – гість програми “Християнська соціальна платформа” на EWTN Україна.

Тема розмови: Соціальне служіння Церкви у сучасних умовах. Нові форми, виклики, міфи.

Ведуча – Оксана Семенець

Тема програми «Musa sapientum» в ефірі Радіо Марія: Локдаун для Церкви, для Євхаристії. Гості програми: – о.Роман Лаба, доктор біблійного богослов’я; – Андрій Оленчик, співзасновник Християнської Служби Порятунку.

Be the first to comment on "Служіння у “сірій зоні” та на мирній території (Дайджест ХСП №63)"

Напишіть відгук