Телевізійна передача “Християнська соціальна платформа” стартувала на каналі “EWTN Україна”

У рамках співпраці Християнської Служби Порятунку та Телебачення Віковічного Слова EWTN Україна у вересні 2020 року стартувала нова телевізійна передача “Християнська соціальна платформа”.

Передача створена з метою поширювати серед християн Соціальне Вчення Католицької Церкви, вчитися християнству як реального способу життя, а також активізувати мирян активно здійснювати вплив на суспільство.

Гості передачі – християнські експерти у сфері родини, фізичного та духовного здоров’я, професії, освіти, управління фінансами, соціального лідерства, екології,  успішного господарювання, самоорганізації громад та ін., які будуть вияснювати справжню суть понять, пов’язаних із життям мирянина у соціумі, пропонувати практичні орієнтири Католицької Церкви для кожної із сфер та навчати, як розумно і активно поширювати цю правду у своєму оточенні.

Автор та ведуча – Оксана Семенець.

Передача виходитиме раз у тиждень, щоп’ятниці.

Гість першого ефіру – Андрій Оленчик, співзасновник Християнської Служби Порятунку.

Тема: “Покликання християн у суспільстві”.

"Християнська соціальна платформа"

Новий проєкт 🙂 разом з https://www.facebook.com/crsua/"Християнська соціальна платформа"тема передачі "Покликання християн у суспільстві"Ведуча Oksana Semenets та гість передачі Андрій Оленчик

Gepostet von EWTN Україна am Mittwoch, 16. September 2020

Be the first to comment on "Телевізійна передача “Християнська соціальна платформа” стартувала на каналі “EWTN Україна”"

Напишіть відгук