«Трансгендерна революція» Байдена: під прицілом – права батьків та релігійна свобода

У команді Байдена-Гарріс готові реалізувати вимоги однієї з найбільш радикальних течій ЛГБТ – трансгендерного руху – відразу після отримання повноважень.

Як інформує Polonia Christiana, одним із перших кроків адміністрації Байдена буде скасування запровадженої Дональдом Трампом заборони на службу трансгендерів в армії. Байден уже призначив жінку, що вважає себе чоловіком на ім’я Шон Скеллі, відповідальною за зміни в міністерстві оборони. У міністерстві юстиції над змінами у цьому напрямку буде працювати лесбійська активістка Чай Фельдблум (Chai Feldblum).

Фельдблум відома тим, що вже тривалий час відверто закликає до обмеження релігійної свободи в межах нав’язування ЛГБТ-ідеології. «Захист ідентичності однієї групи іноді може вимагати обмеження свободи релігійних переконань інших людей. Це невід’ємна і непримирима реальність нашого складного суспільства», – писала Фельдблум 2006 року.

У виданні зазначають, що Байден «розглядає американські школи як лабораторії соціальної інженерії». Впродовж кількох років Фонд Байдена фінансово підтримував пропаганду трансгендерності серед неповнолітніх та протистояння батькам, які не вітали бажання дітей змінити стать. Департамент освіти Байдена має намір зосередитись на подальшому зменшенні впливу батьків на своїх дітей, наголошують у Polonia Christiana. Слід зауважити, що впродовж останнього часу унаслідок ЛГБТ-пропаганди кількість так званих «трансгендерних переходів» серед підлітків країн Заходу радикально зросла, на що звертають увагу навіть знаменитості мейнстрімних поглядів, зокрема Джоан Роулінг.

Також Polonia Christiana інформує, що одним із перших кроків Байдена стане відновлення обамівських правил, що дозволяли хлопцям і чоловікам відвідувати громадські жіночі туалети, якщо вони визначають свою «гендерну ідентичність» як жіночу.

Раніше повідомлялося, що у русі ЛГБТ розраховують на радикальний реванш у зв’язку з перемогою Байдена.

Також «Політична теологія» писала, що архієпископ Вашингтона Вілтон Грегорі, якого Папа Франциск підніс до гідності кардинала, не вважає погляди Байдена такими, що були б перешкодою для його причастя. Позицію стосовно можливості причастя скандального представника Демократичної партії Грегорі озвучив за тиждень після того, як у Конференції католицьких єпископів США таки визнали, що Байден «підтримає політику, яка суперечить деяким фундаментальним цінностям», а ця обставина з огляду на те, що Байден ідентифікує себе католиком, створює замішання у свідомості вірних.

Архієпископ Карло Марія Вігано заявив, що на те, що нині відбувається у США, потрібно дивитися «апокаліптично». Крім того серед американських католиків лунали заяви про те, що після приходу до влади Байдена Церкві доведеться перейти у стан катакомбного існування.

Джерело: Політична теологія

Be the first to comment on "«Трансгендерна революція» Байдена: під прицілом – права батьків та релігійна свобода"

Залишити відповідь