Формаційна платформа «Гора Пророка»

Формаційна платформа «Гора Пророка»

Мета формації: допомогти бути відкритими на дію Святого Духа, мати близькі стосунки з Ісусом та розпізнати волю Отця щодо особистого покликання у служінні Церкві

Ціль формації:  пробудити готовність служити один одному кожен тим даром, якого отримав, як доморядники всілякої Божої благодаті (1 Петра 4:10), підготувати «робітників для жнив» та запровадити їх на служіння у Божому Винограднику

Тема формації: Царство Боже на землі, як на Небі

Спосіб проведення формації: Семінари проходять один раз на місяць в суботу (у час пандемії семінари проводяться у онлайн-форматі; до пандемії семінари проводилися офлайн і тривали два дні – другий день присвячувався індивідуальним заступницьким молитвам та духовним бесідам з учасниками). Всього на рік передбачено 9 зустрічей. Як правило, у лютому проводиться уікендовий семінар за формулою інкаунтера, який розділяє курс на дві частини: пробудження здатності чути Голос Божий та уведення в основи молитовного служіння у форматі Молитовного Щита.

Як правило, семінар включає в себе дві молитви поклоніння, дві конференції і роботу в малих групах (на малих групах ділимося, що Бог відкрив за останній місяць, аналізуємо плоди виконання домашніх завдань, визначених на попередньому семінарі, даємо особисті свідоцтва, розважаємо на теми поточного семінару, проводимо практичні заняття з молитовного служіння за відповідними напрямами).

З вересня 2021 року планується запустити другий рівень формації – Гору Пророка-2 для тих учасників Гори Пророка-1, хто за взаємним розпізнанням продовжить поглиблену формацію в якості посвяченого служителя-молитовника. Зараз йде розпізнання щодо змісту такої формації.

Тематика конференцій в рамках формації:

На кожному семінарі тематика першої конференції є сталою: навчаємо про Царство Боже в притчах від Матея 13. Притчі як сходинки піднімання серця людини до Серця Бога – і далі шлях від освячення серця до готовності розуму та волі до служіння. Щоби пройшовши цей шлях, людина, коли почує  заклик  «І почув я голос Господа, що говорив: Кого Я пошлю, і хто піде для Нас?  (Іс.6:8) могла відказати: Ось я, пошли Ти мене!

Теми другої конференції є змінними та гнучкими У формаційному році 2020/2021 вони є такими:

Частина «Пробудження здатності чути Голос Божий»: Дари та плоди Духа Святого; Дерева праведності: Псалом1 – людина як дерево; Медитація: яке я дерево; Практика проголошення Слова Божого в своє життя; Царство Боже – цінності Царства, цінності мого серця,  як досвідчити силу Бога в своєму житті; Внутрішні вороги: що заважає бути цілісним духом, душею та тілом, щоб розпізнати своє покликання; Сила Імені Бога в Біблії; Медитація: слухання Бога, якого Бога я вже досвідчив і яким Бог хоче мені ще об’явитися.

Частина «Уведення в основи молитовного служіння»: Молитва Прослави: практика молитви на мовах; Пророче служіння – пророчий дар; Пророче ходатайство; Молитва заступницька Ніла Лозано «5 ключів»; Молитва внутрішнього зцілення