Хай зійде Дух Твій і відновить землю (Дайджест ХСП №71)

Служіння на мирній території

– Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, каплиця святого отця Піо. Традиційна щомісячна Свята Меса для служителів Християнської Служби Порятунку. Молилися в усіх інтенціях Молитовного Щита і за внутрішні потреби ХСП.

Молитовні наміри на червень 2021 для груп Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку, а також для всіх бажаючих приєднатися до нас у духовній війні.

 Відбулась традиційна російськомовна Свята Меса у Пакутувенай (Литва). Під час Меси здійснюється молитва в міжнародних інтенціях (Дальні Духовні Рубежі) нашого спільного Молитовного Щита. Святу Месу служить наш друг і соратник брат Гедимінас Нумгаудіс OFM за участю служителів спільноти “Шалом” (базова спільнота для діяльності литовського крила Молитовного Щита).

– Відбулася чергова духовна битва в рамках служіння пророчого поклоніння “Праща Давида”. На цей раз молитовно обстрілювали духовні твердині у житті Церкви, України та Ізраїлю. Особливо прицільний вогонь вівся по гріхах ідолопоклонства і окультизму у житті народу. Також просили про готовність Церкви відважно діяти заради встановлення Божого Порядку в Україні.

– Капелани на Національному Дні Молитви за Україну 12.06.21. Братство, загартоване вогнем.

Існує стреотип, що люди на високих посадах абсолютно закриті і черстві. Але якби ми з вами знали їхню особисту історію, ми б змінили свою думку 😉 Андрій Оленчик, будучи заступником директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, подилівся особистою історією і тим, як Бог змінив його життя, яке було на волосині від смерті.

– Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Ісуса у католицькій парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Один із вівтарів – на сходах Дому отця Піо (головної бази Християнської Служби Порятунку). Для нас це дуже символічно. Бо наше покликання нести Христа від нашого порогу і до країв землі, куди покличе нас Господь.

– Чергова Чоловіча Розарійна Молитва у першу суботу місяця. Молилися за родини, спільноти, Україну і Церкву. На цей раз у духовній битві брало участь тридцять воїнів.

Українська провінція Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ

– Дякуємо Господу за можливість бути частиною сьогоднішнього свята з нагоди чергової річниці Радіо Марія

– В Українській Провінції Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ сьогодні особлива подія: у хоругві святого Антонія з Падви у Городку з’явилося шість хлопчиків-кадетів. Всі вони є синами діючих Лицарів. Отож маленькі Христові воїни уже змалечку будуть пізнавати, що значать Віра, Милосердя, Солідарність і Патріотизм.

– Храмоваюе свято у материнській для ХСП парафії – римсько-католицькій Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Наше сімейне свято.

Olena Murashko Сьогодні вітали в нашій парафії гостей. Орден Лицарів Йоанна Павла II. Основною метою Ордену є формування католицьких мирян – чоловіків за прикладом Йоанна Павла II , який неодноразово своїм життям давав свідоцтво чоловічих рис і святості, показуючи, що ці дві чесноти можна об’єднати для більшої слави Божої! Це було цікаве, пізнавальне спілкування. Дякуємо за цю зустріч!

– Хочемо подякувати отцю каноніку Катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії (Харків) Григорію Семенкову та отцю Анатолію Клаку МІС настоятелю парафії Святої Родини (Харків), сестрі Ренаті, пану Олександру а також редакції ” Слово між нами” за гостинність і відкрите серце.

Радіє серце коли зустрічаєш таких неймовірних людей, які своїм життям і служінням славлять Бога.

VIVAT JEZUS! TOTUS TUUS!

ХСП-Маріуполь-Піонерське

– МОЛОДІЖКА

Мета

Мотивувати підлітків дотримуватися правила особистої гігієни і стежити за своїм зовнішнім виглядом.

БІБЛІЙНА ІСТИНА

«Бо Ти вчинив нутрощі мої. Ти виткав мене в утробі матері моєї.

Прославляю Тебе, що я дивно утворений. Дивні діла Твої,

і душа моя цілком усвідомлює це ».

Псалом 138: 13,14

Сердечно дякуємо добродіям за підтримку у служінні на Сході.

– Кожен приїзд Дмитрий Алтухов приносить нові зміни, його команда завжди є чіткою відповідальною і дружньою, це Александр Махинько, Сергей Поздняков, Станіслав Замковий люди з добрим серцем які завжди спішать на допомогу.

Дякуємо за зовнішній ремонт водоочисної, ремонт електрики та сантехніки.

– Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа

Я – хліб живий, що зійшов з неба. Коли хтось цей хліб їстиме, житиме повіки. (Йн.6.51)

Щиро дякуємо отцю Pawel Tkaczyk за звершення Святої Меси.

– Молодіжка

Мета

Пояснити підліткам, що куріння, алкоголь, наркотики та інші викликають залежність звички ні до чого доброго неприводять.

Ці залежності нічого не творять, а тільки руйнують.

Мотивувати підлітків утриматися від куріння, вживання алкоголю і наркотиків.

Біблійна істина.

13 Ти створив моє нутро, ти мене виткав в утробі матері моєї.

14 Хвалю тебе, що сотворив мене так дивно; діла твої предивні, ти душу мою знаєш вельми добре. (Пс.138.13-14)

Щиро дякуємо Наталі Мюсюковій з м. Дніпро за проведення заняття.

Сердечно дякуємо добродіям за підтримку у служінні на Сході.

– Реколекцій “Євангеліє Царства 3 ч.” Спільнота «Галилея»

Дякуємо отцю Роману Братковському та його команді за можливість бути на реколекціях за благодатний час навчання. Дякуємо Отцю Небесному за відкриті серця спільноти, які зрадістю служать Господу.

– Біблійні зустрічі.

«А слово Господнє повік перебуває. Оце ж воно і є, оте слово, що було вам благовістоване.»(1 Петра 1:25)

– «Ми не можемо творити великі справи — а тільки маленькі справи з великою любов’ю» (Мати Тереза)

Молитва для зцілення душі, гарячі смачні обіди та ліки для самотніх бабусь.

Сердечно дякуємо добродіям за підтримку у служінні на Сході.

– Недільна Свята Меса.

Урочистість Зіслання Святого Духа

Хай зійде Дух Твій і відновить землю

Щиро дякуємо отцю Pawel Tkaczyk за звершення Святої Меси.

ХСП-Мар’їнка

– Дякуємо Lesia Tkach та дівчаткам з Маскувальна сітка на Вежі над Дніпром за вашу працю. Посилочку отримали!!!

Нехай Господь благословить вас!!! Все буде !!! Разом до перемоги!!! 

– Разом з групою офіцерів цивільно-військового співробітництва Максимільянівки Cimic Maksymilyanivka передали дитячі речі і іграшки від волонтера Неля Васюта (Народна Самооборона Львівщини) в сім’ї в м.Мар’їнка.

А ще цікави розвиваючи ігри в центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю та дітей з інвалідністю «Вогник Надії».

Велика подяка усім хто допомогає!!!

– Величезна подяка Beni Pashaa та Marek Gromotka за допомогу!!!

Нехай Господь благословить Вас!!!

– А до нас прилетіла чергова порція подаруночків для центру «Вогник надїі».

Світлонепроникна штора для сенсорної комнати, аромо масла і ще потрібні штучки для центру !!! Спасибі Олександру Із Київа та усім хто допомагє!!!

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

– Творческая команда церкви и спортивная группа молодёжи с.Половинкино приняли участие в празднике для детей с. Закотное.

Провели с детьми веселые конкурсы и игры, ребята показали силовое шоу. Каждый ребенок получил призы и вкусную сладкую вату.

ХСП-Авдіївка

– Висловлюю подяку Казмєрчак Роману Станіславовичу та громаді с.Писарівка за бараболю,продукти та гігієну для сімей з дітками та самотніх людей. Дякую за відкритість серця та підтримку людей тут,де за вікнами чутно вибухи війни. Дякую сердешно від усіх тих, хто сьогодні отримали Ваше тепло та опіку. Дякую!!!

Дякую Helena Amouri та її чудовим помічникам за великий пакунок одягу. Коли відкрила коробку,щоб напевно знати до кого відвозити, майже миттєво на думку припала наша Лізуня,а тут ще її подружка,ото у дівчаток буде цікавий вечір))) Дякую за постійну підтримку!!!

Дякую друзям Cimic Avdeevka за супровід, безпеку та гарний настрій у дорозі!!! Дякую хлопці!!!

Центр відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при ХСП

Центр Святого Мартіна у Фастові, за співпраці Християнської Служби Порятунку, прийняв 34 групу дітей “сірої зони” на реабілітацію та відпочинок.

Що подарувати дітям у яких “війна вкрала дитинство”? Ми подарували кілька днів відновлення, реабілітації, мир у, радості, ситості, душевної теплоти та безмежного прийняття.

Нехай чимскоріше наступить мир – про це просимо у молитві щоденно

Соціальна платформа

– У рамках фестивалю СтрийОрганікФест пройшов традиційний навчальний семінар Мікроагробізнес: з чого розпочинати”. Про грядки Розума, про домашню пермакультуру, про важливість просвіти в агробізнесі, про ефективне використання 1 га земельної ділянки розмовляли на семінарі. Цього разу, крім стриян, в гостях на семінарі були сільські старости з Франківщини. На завершення було смакування страв з квасолі Стрийський ясь зготовані кухарями Стрийського ВПУ-34 (директор Олег Кизима).

Навчальний семінар проводився Фондом громад Рідня та Християнською Службою Порятунку.

– Гостями передачі Modus Vivendi на Радіо Марія були подружжя Марта та Андрій Свистун – члени національного правління спільноти Подружні зустрічі УГКЦ.

Говорили про те, як спільнота допомагає протистояти сучасним викликам перед християнськими подружжями у сучасному світі. Спільнота Подружні зустрічі – це один з напрямів душпастирської роботи Вселенської Церкви з родинами. Головною метою є піклування про єдність і тривалість подружжя згідно з вченням Церкви, через пошук шляхів, якими можна цього досягти. Наприклад, через поглиблення і поліпшення взаєморозуміння між чоловіком і дружиною.

Програма проведення таких зустрічей є унікальною. Запропонована форма діалогу дозволяє чоловікові і дружині глибше пізнати одне одного, розв’язати конфлікти і вибачити образи.

Говорили про те, як діяльність спільноти Подружні зустрічі сприяє повноті християнського життя і досконалій любові, здійсненню покликання кожної людини до святості через Тайну Подружжя.

База

– Відбулася перша онлайн-зустріч в рамках ознайомчого циклу “Соціальна місія Церкви”, організованого Комітетом дії згідно із Соціальгою Доктриною Церкви Об’єднання Католицьких Спільнот та Соціо- Місіонерською Школою ХСП. Тема зустрічі – Соціальне Вчення Церкви: перше знайомство. Зустріч проводив директор Інституту релігійних наук Томи Аквінського отець Петро Балог.

Далі буде…

29-30 травня 2021 року відбувся XXІ Київський міжнародний Форум «Шляхи духовного розвитку людини та суспільства» в онлайн форматі, в якому взяла участь в якості члена організаційного комітету, доповідача на першому пленарному засіданні, учасника круглого столу «Освіта майбутнього» та ведучої третього пленарного засідання Галина Канафоцька – координатор Центру соціального лідерства-служіння ХСП.

– Василь Возняк – волонтер пенітенціарного душпастирства УГКЦ, режисер-документаліст, засновник соціального проєкту підтримки неповнолітніх ув’язнених “Небо над головами” – гість програми “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна.

Говорили про документальний фільм Василя Возняка “Небо над головами” – як спосіб привернути увагу суспільства до питання підтримки та адаптації малолітніх засуджених. Як спрацював цей фільм на суспільство, як змінився сам автор, його віра, як змінилися герої фільму та про нові формати комунікації з неповнолітніми засудженими під час карантину – у програмі.

Ведуча – Oksana Semenets

– “Про що треба подумати у 25, щоб не шкодувати за згаяним часом у 60?” На таку тему провели тренінг з фінансової грамотності у Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ у Києві для студентів ТУСК Обнова Київ. Тренінг проводила автор і тренер курсів з християнських принципів управління фінансами Олеся Шніцер. Дякуємо о.Григорію за запрошення, а учасникам – за активне і цікаве спілкування! Далі буде

– Анна Чудовська, спеціаліст соціальної сфери, психолог-консультант, модератор груп самодопомоги, координатор соціальної волонтерської ініціативи Sobor.Help при Патріаршому Соборі УГКЦ – гостя програми “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна.

Говоримо про психологічне консультування у Церкві.

– Які дієві методи вирішення практичних психологічних проблем може дати нам Церква?

– Наскільки сучасним християнам потрібні психологи-консультанти?

– З якими проблемами йти до священника, а з якими допоможе фахівець-психолог?

Ведуча – Oksana Semenets

– Оксана Варварич, фасилітаторка з розвитку громад БФ “Карітас Київ”, психологиня, тренерка – гостя програми Modus Vivendi на Радіо Марія

Розмова про те, якими є можливості для розвитку громад (як територіальних, так і релігійних)Як активізувати громаду для вирішення соціальних проблем і реалізовувати конкретні соціально-значущі для усієї громади ініціативи.

Говоримо про грантову підтримку як один із способів активізації громад.

Наводимо приклади успішних проєктів, які реалізували звичайні небайдужі люди у своїх містах і селах.

Ведучі програми: Oksana SemenetsArtem Semenets

Соціо-Місіонерська Школа ХСП та Інститут релігійних наук св.Томи Аквінського запрошують на літній курс “Жінки Старого Завіту”.

Галина Теслюк – кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУкерівниця Центру жіночих студій в УКУ. Сфера наукових зацікавлень – біблістика, культурна пам’ять, жіночі студії, історія давніх близькосхідних держав.

Курс буде проходити онлайн за допомогою системи відеоконференцій ZOOM.

Розклад курсу: з 1 червня по 22 липгня включно (16 занять). Заняття проходитимуть щотижня у вівторок та четвер, з 19.30 до 20.30 за київським часом.
Реєстраційний внесок – 800 грн. (можлива оплата двома частинами по 400 грн./місяць).

Координатор курсу – Наталія Кудренко (sms.hsp2021@gmail.com).

Зареєструватися на курс можна, заповнивши форму: https://forms.gle/vdYwCy4eMiPfGCWX9

Гості програми Musa Sapientum на Радіо Марія: директор Католицького Медіа-Центру та телеканалу EWTN отець Олександр Зелінський та головний редактор сайту Родина Олексій Погорєлов.

Говорили про християнські ЗМІ у медіа-просторі, якою має бути мета їхньої діяльності, яким маєбути контент християнського видання.

Be the first to comment on "Хай зійде Дух Твій і відновить землю (Дайджест ХСП №71)"

Напишіть відгук