Пісенний конкурс «Євробачення» лишається вірним своїм традиціям, будучи майданчиком для маніфестації духовного і морального виродження.

Так, представниця Кіпру Елена Цагріну виступить на конкурсі з піснею «El Diablo», інформує BBC.

Пісня починається з таких рядків:

Я закохалася, я закохалася.
Я віддала своє серце Дияволу, Дияволу.
Я принесла в жертву його, я принесла в жертву його,
Тому що він каже мені, що я його янгол, я його янгол.

Потім лунають такі слова: «Сьогодні увечері ми будемо палати на вечірці. З тобою рай у пеклі».

Представлення країни саме цією піснею було розкритиковане Православною Церквою Кіпру. На думку її Синоду, пісня є викликом християнській релігії і «по суті вихваляє фаталістичне підпорядкування людей владі Диявола».

«Пекельна» тема на цьому Євробаченні лунає не тільки у пісні співачки з Кіпру, підкреслюють у BBC. Виконавець TIX із Норвегії представив на конкурс пісню «Fallen Angel». Співак виступає у кліпі в костюмі янгола, якого тримають на ланцюгах кілька чоловіків у чорних костюмах демонів з рогами та крилами.

Нідерланди на конкурсі представляє чорношкірий співак Жангю Макрой. До країни він переїхав у 2014 році, є відкритим гомосексуалістом та виступає за просування ЛГБТ-ідеології на своїй батьківщині – у Суринамі.

Його пісня «Народження нової ери» є своєрідним маніфестом «антирасистського» бунтарства в дусі Black Lives Matter.

“Україну на Євробаченні-2021 буде представляти гурт Go_A. Вони випустили офіційний кліп на свою пісню Shum (Шум). Шум – це давньослов’янський бог лісу, а вигуки з шиплячими “шуба, шум…” це закликання весни. Чи нормально, що “християнську” Україну на пісенному конкурсі представлятиме витвір, натхнений неоязичництвом? Як християнам ставитися до цієї пісні?”, – написав у себе на сторінці Олексій Погорєлов.

Раніше повідомлялося, що Росію на «Євробаченні» представлятиме феміністка і прихильниця ЛГБТ.

Італійський екзорцист, професор моральної теології о. Франсуа-Марі Дерміне заявив, що серед західних суспільств спостерігається посилення сатанізму. За словами екзорциста, образ Диявола є привабливим для багатьох сучасних людей через його емансипаторське значення: людям подобається «фігура Диявола, що звільняється від влади Бога, аби існувати так, як йому заманеться».

Отець Дерміне також підкреслив, що нерідко люди починають шукати контакту з Дияволом, просячи його про життєві успіхи. Тому він припускає велику частку дияволопоклонників серед успішних людей, зокрема високопосадовців.

Джерело: Політична теологія