Ісус – це дорога (Дайджест ХСП №70)

2.05.2021 по всій Україні серед християн східного обряду лунає:

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Щиро дякуємо священику капуцину бр. Леоніду Кушніруку за освячення пасхальних кошиків для наших захисників.

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Травнева Євхаристія в інтенціях Християнської Служби Порятунку у каплиці святого отця Піо. Молилися за служіння і служителів. Проголошували наміри Молитовного Щита Ближніх (Україна) і Дальніх Рубежів (Світ) за цей місяць. Зверталися за заступництвом до святих покровителів просторів служіння ХСП: святого отця Піо – Духовний Простір, святого Йоана Павла ІІ – Місійний Простір, святого Хосемарії Ескріви – Соціальний Простір, святого Оскара Ромеро – Суспільний Простір. Наша апостольська подорож з Ісусом триває…

Відбулась традиційна російськомовна Свята Меса у Пакутувенай (Литва). Під час Меси здійснюється молитва в міжнародних інтенціях (Дальні Духовні Рубежі) нашого спільного Молитовного Щита. Святу Месу служить наш друг і соратник брат Гедимінас Нумгаудіс OFM за участю служителів спільноти “Шалом” (базова спільнота для діяльності литовського крила Молитовного Щита).

Провели чергову зустріч в рамках служіння “Небесний Єрусалим”. Через зум у зустрічі брали участь служителі львівської спільноти “Живий Вогонь”. Духовно заступалися за Ізраїль і Україну. Молилися в інтенціях TJCII (міжнародного руху “Назустріч Другому Єрусалимському Собору). Прослухали конференцію, присвячену історії єврейської спільноти на теренах східної Європи і зокрема України.

Відбувся травневий семінар формації “Гора Пророка”. На цей раз у зумі зустрілися 65 учасників. Сходження на Гору майбутніх пророків триває…

Відбулася чергова щомісячна екуменічна молитва в рамках ініціативи Міжнародного Християнського Посольства в Єрусалимі (ICAJ). Традиційно протестанти, месіанські євреї і католики разом молилися за Ізраїль, Україну та Церкву. На цей раз – в контексті трагічних подій, які відбуваються у ці дні навколо Ізраїля. Хай буде мир. Божий Мир!

Сьогодні був особливий день. День Урочистості Вознесіння Господнього. День 104-ої річниці від початку Фатімських Об’явлень. День 40-ої річниці від замаху на Папу Йоана Павла ІІ. Більше сорока духовних воїнів молилися біля фігури Богородиці у парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Воювали за Церкву, Україну та Ізраїль.

Пройшла онлайн-зустріч оновленого складу Ради Корпусу Військових Капеланів, який є структурним підрозділом Християнської Служби Порятунку. У зустрічі також взяли участь профільні програмні координатори, які підтримують діяльність КВК з боку штабної команди ХСП. Обговорили пріоритети і напрями подальшого розвитку служіння КВК. Домовилися про порядок взаємодії.

До поточного складу Ради КВК увійшли:

пастир-равин Борис Пушкель (Союз Незалежних Євангельських Церков України)

отець Бенедикт Крок (Римсько-Католицька Церква)

служитель Андрій Міщенко (Київська Єврейська Месіанська Спільнота)

пастир Олег Усатюк (об’єднання “Українська Місіонерська Церква”)

диякон Олег Марінченко (Асоціація Місіонерських Церков Євангельських Християн України).

Відповідальним секретарем Ради КВК визначено Андрія Міщенка.

ХСП-Старобільськ (Церковь “Христианская надежда” Старобельск)

Посетили на 9 мая ветеранов войны в селе Закотное.

ХСП-Авдіївка

Величезна подяка Світлана Правник , Nikolai Yurakh , Тарас Баїк Наталка Позняк та усім рівнинчанам з різних громад за передані смаколики хлопцям та службу Божу для Захисників вільної України!!!

Дякую за приємні миті та торкання домашнього запаху рідної домівки тим,хто боронить наш спокій. Дякую кожному з Вас!!!

Дякую гарній та чудовій дівчині Інні за фрукти та смачне печиво для кримезних красенів!!!

Дякую Сергей Доротюк та Артьомову Олексію за можливість доїхати до хлопців туди де чекають на обійми друзів. Дякую!!!

Дякую своїй улюбленій команді Cimic Avdeevka. Ви завжди поряд!!! Дуже вдячна за підтримку та супровід по цікавим краєвидам лінії війни!!! Дякую!!!

Невеличка коробочка,але велика річ. Ми ніколи не здогадаємося що саме несе підтримка захисників. Пройде час і кожен з нас побачить все на власні очі зустрівши хлопців та дівчат у мирному місті. А доти маємо робити свою справу!!!

Крихта підтримки – велика сила для мужніх та справжніх захисників!!!

Дякую Людмила Бобровская , Игорь Бобровский та небайдужим добродіям за любов та повагу до Захисників України!!!

Дякую Сергей Доротюк та Артьомову Олексію за допомогу з пальним!!! Дякую!!!

Дякую Cimic Avdeevka за супровід та безпечний шлях.

Невеличкі приємності для могутніх!!!

Дякую Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак та усієї команді зінкенщині за солодощі для захисників. Дякую за підтримку!

Дякую Ольга Яковлєва , Алла Дорошева та добродіям за антисептик,який передали до їдальні де годують захисників. Крапелька,але дуже потрібна та на цей час дуже потрібна. Дякую вам!!!

Як завжди хлопці супроводили безпечно . Дякую!!!

Маленькі речі роблять великі справи! Іноді крихта уваги робить чийсь день світлішим, гарним. Головне- це робити з любов’ю!!!

Дякую Людмила Бобровская та Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак за такі приємні миті у житті наших захисників та захисниць. Дякую за посмішку на обличчі!!!

Дякую Сергей Доротюк та Артьомову Олексію за допомогу з паливом, без якої тут як без рук.

Дякую хлопцям за можливість зробити в цьому дні хоча б одну людину щасливою!!!

Волонтерський рух Зіньківщини та Світлана Анатоліївна Даценко-Дрижак !!!

Дякую за передані речі. Все потрапило до однієї родини в місті Авдіївка. Шість дівчаток схожі одна на одну немов під копірку)

Вихованням займається бабуся, бо батьки позбавлені батьківства за станом здоров’я. Дякую за підтримку таких родин. Дякую за турботу та піклування!

Дякую Сергей Доротюк та Артьомову Олексію за можливість вільного пересування та потрапляння до родин де є потреба.

Дякую Cimic Avdeevka за супровід та допомогу у завантаженні.

ХСП-Мар‘їнка

А ми знов завітали в наш «Вогник надїі» і знов з подарунками від Александра із Київа. Ці речи, які дуже потрібні для занять спортом і фізичної реабілітації. Каремати, обручи, гимнастични палки та м‘ячи.

Адже «Вогник надії» – центр, де надаються послуги комплексної реабілітації для людей з інвалідністю та дітей з інвалідністю.

Діти з задоволенням робили вправи. А ми дивились і сердце раділо, бо це так приемно, коли ти можеш чімось допомогти іншим.

Дякуємо Lesia Tkach та усім дівчаткам за сіточку.

Разом до перемоги!!!

Катюша, Катерина Вільна дякуємо тобі і твоей родині за такі приемни солодкі (і не тільки) подаруночки!!!! Грушевий зефірчик… а до нього підключився ще й ананасовий… що ж робится в цому світі

Дякуємо вам!!!

ХСП-Маріуполь-Піонерське

Слово Боже – воно оживляє душу, наповнює серце радістю та любов’ю, несе мир та надію.

Сердечно дякуємо служителям спільноти Галілея Ruslana Purii, Ярослав Чолавін, Назар Старжинський за благословенний час на Сході.

МОЛОДІЖКА

Тема заняття: ” Різдво на “Уроках життя”

Запитаєте, чому серед весни “Різдво”?

В цей час є можливість пороздумувати і розкрити справжнє значення свята «Різдво».

ЦЕНТРАЛЬНА ІСТИНА

Різдво -це послання світу, надії і добра! Це початок незвичайною історії про Ісуса Христе, завдяки якому кожен

може отримати надію на порятунок.

Нехай і в вашому серці народиться Ісус! Нехай надія, мир, добро і радість оселяться назавжди у вашій душі.

Сердечно дякуємо отцю Zbigniew Beskur за благословений час служіння.

Тема заняття: “Повір в свої сили!”

Якщо ми робомо добро, використовуючи свої таланти і здібності то з Божою допомогою у нас все получиться!

Я можу все в тому, хто укріплює мене.

(Фл.4.13)

Сердечно дякуємо добродіям за підтримку служіння на Сході.

У неділю у нас відбулося величне Перше святе Причастя у дітей.

Перший раз до свого серця прийняли Ісуса 6 Божих принцес, які наполегливо готувались до цієї події протягом року, беручи участь в катехезах. Даній урочистості передувала Перша Свята Сповідь, яка відбулась в суботу.

З великим хвилюванням та нетерпінням діти очікували на цей особливий день, щоб прийняти Ісуса. Але найбільше цій події радів Ісус, який знайшов Собі місце у маленькому дитячому серці.

Після Святої Літургії діти подякували Богові за те, що прийняли Причастя, дякували Ісуcу який загостив у їх серці, дякували батькам за Дар Життя, також дякували священникам і сестрам за проведенні катехези та приготування.

Сердечно дякуємо священикам капуцину бр. Леоніду Кушніруку , о. Zbigniew Beskur за звершення святкової Святої Меси.

Щиро дякуємо співробітникам ТОВ “ПЛАСТІКС-Україна» , що доєдналися до приготування та святкування свята.

Благословенні друзі сердечно дякуємо Вам усім хто був причетний до величного Таїнства Першого Причастя .

Ми знаємо Вас є багато і кожне Ваше імя записане в Божій книзі. Нехай добрий Господь благословляє Вас та оберігає.

Сонячну, світлу, благословенну Лена Овсиенко-Салицкая вітаємо з днем народження яке вона святкувала 1 травня.

В свій день вона вона зробила подарунок вихованцям дитячого центру ” Ковчег” прославляючи Господа в день першого їхнього причастя.

Олена, дякуємо Богу за Вас, нехай Його ласка завжди буде з Вами.

Евгений Коваленко разом з Валентиною Пановою і Галиною Коваленко.

Нам песня строить и жить помогает…нет,наверное просто жить.Хотя в нашей местности как раз таки жить и не просто. А вот Лена Овсиенко-Салицкая жить спокойно не умеет. Зачем до глубины души творческому человеку ехать из “спокійного життя” в нашу мягко говоря сложную местность. А по другому Лена не умеет. В любую погоду, в экстремальных условиях ей хочется петь, а мы и рады слушать,ведь песня радость душе приносит, жить помогает. Прифронтовые сёла Чермалык,Орловское и Мирное благодарят от всего сердца Леночку и её команду за радостные минуты общения и отдыха и конечно всегда ждём тебя у нас снова.

«Любов Бога незмінна. Він точно знає, хто ми, і все одно любить нас.»

Біллі Грем

Микола Полівода, Viktoria Strekalova ви неймовірні в Божій любові, яку даруєте дітям та дорослим. Сердечно дякуємо за дар Вашого служіння. Нехай Божа ласка завжди буде з вами.

До нових зустрічей.

Слова, що змінять твоє життя….

19 Ідіть, отже, і зробіть учнями всі народи: христячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа;

20 навчаючи їх берегти все, що я вам заповідав. Отож я з вами по всі дні аж до кінця віку.” ( Мт.28. 19-20)

Щиро дякуємо спільноті “Галилея”, отцю Роман Братковський Світлана Габчак, Ruslana Purii за новий формат служіння Дома Воскресіння, щоб прославляти Бога, читати Слово Боже і роздумувати над ним, ділитися тим як Бог присутній в нашому повсякденному житті.

Дякуємо Богу за Вас.

Команда Oleksandr Salytskyi, Лена Овсиенко-Салицкая, Viktoria Razinkova, Маргарита Компаниец разом з керівником Володимиром Завадським відокремленого підрозділу ХСП – Маріуполь Піонерське з концертом відвідали наших захисників.Дякуємо Богу за ваші дари і таланти за радість , що звеселяє серце і душу.

Сердечно дякуємо отцю Роман Братковський та його команді за проведенні реколекції «Євангелія Царства» у с. Піонерське. Дякуємо за плідний час духовного навчання.

Наш дитячий центр “Ковчег” у Піонерському відвідала велика група польських політиків, дипломатів і журналістів на чолі з Віце-маршалком Сейму Республіки Польща Малгожатою Госієвською та послом Польщі в Україні Бартошем Ціхоцьким. Дякуємо нашим польським друзям за постійну увагу та підтримку.


Орден Лицарів Йоана Павла ІІ

У п’ятницю 14 травня 2021 AD відбулася зустріч Українського Провінціала Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ Достойного Брата Володимира Корчинського з директором групи допомоги Церкві на Сході з о. Лешеком Крижа SChr. У зустрічі брав участь також місіонер із Казахстану о. Павло Вітек SChr.

Розмова йшла між іншим про соціальне служіння Братів Лицарів у прифронтових населених пунктах на сході України та про можливу співпрацю з Орденом ЛЙПІІ.

Богу хай буде подяка за добрих людей, яких Він ставить на нашій дорозі.

Сьогодні, як завжди єпископ Леон Дубравський здивував своєю гостинністю з пропозицією розділити з ним сніданок. Дякуємо Доброму Пастирю за турботу, любляче серце та пастерське благословення.

Взяли участь у Всеукраїнському паломництві чоловіків в Гнівані: “Чоловіча хода слідами святого Йосипа, захисника сім’ї”. Захищати власні сім’ї та в цілому інститут родини в Україні – це наш шлях і наше покликання. Тому ми були тут разом з іншими небайдужими чоловіками.

Провели презентацію Ордену Лицарів Йоана Павла ІІ у Харкові в Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії. Віримо, що тут повстане перша Хоругва Ордену на теренах Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ. Досвідчуємо, що український Схід потребує нашої присутності і нашого служіння.VIVAT JEZUS! TOTUS TUUS!

Соціальна платформа

Програма “Християнська Соціальна Платформа” увійшла до Звіту EWTN Україна про діяльність телеканалу за лютий-квітень 2021 р.У звіті директор EWTN о.Олександр Зелінський знайомить із фахівцями телеканалу та проєктами, які реалізовує Католицьке телебачення. https://www.facebook.com/EWTN.Ukraine/videos/3913468458718216 Про програму “Християнська Соціальна Платформа” на 0:42-1:00 хв.

У програмі Musa sapientum, яка виходить на Радіо Марія, говоримо про причини гарячої фази конфлікту між Державою Ізраїль та Палестиною.
Наші гості: пан Андрій Міщенко – служитель Київської Єврейської Месіанської Спільноти (КЕМО), командир тактичної групи капеланів та пан Андрій Оленчик – співзасновник Християнської Служби Порятунку, член Ради Об’єднання католицьких спільнот.

Денис Гореньков Den Gorenkov, координатор ініціативи «Місія в професії», соціолог, місіолог – гість програми “Християнська Соціальна Платформа” на EWTN Україна.

Тема розмови: “Як знайти баланс між роботою та іншими сферами життя”. Робота від Бога, але робота – не Бог. Де мають бути межі роботи? Як підібрати підхід до праці, який відповідав би християнським цінностям?

Католицька школа “Назарет”, парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви, м.Київ, бул. Перова 1б

Посади квасолю яську і стань учасником великої гри із економічної самоорганізації!

Ми пропонуємо власнику особистого селянського господарства, такий собі легкий вхід у мікро агровиробництво, через включення у велику економічну гру вирощуючи білу виткову квасолю яську на тиках чи підпорах. Із свого боку ми забезпечимо науковий, технологічний супровід, а також організуємо збут вирощеної продукції.

Детальніше ТУТ.

“Було б дуже добре, якби кожна парафія мала психологічну сімейну порадню”, – координаторка соціальної волонтерської ініціативи

Анна Чудовська, психолог-консультант, модератор груп самодопомоги, Координатор соціальної волонтерської ініціативи Sobor.Help – гість програми “Modus Vivendi” на Радіо Марія.

Тема розмови – психологічне консультування у Церкві.

Чим можна послужити неповнолітнім ув’язненим?

Василь Возняк, волонтер пенітенціарного душпастирства УГКЦ, режисер-документаліст, засновник соціального проекту підтримки неповнолітніх ув’язнених «Небо над головами» – гість програми “Християнська Соціальна Платформа”.

Особа і свобода в контексті соціального вчення Церкви

Галина Канафоцька, координатор Центру соціального лідерства-служіння ГО «Християнська Служба Порятунку»

«Ніхто так не шанує нашої свободи, як Бог.

Але ми не маємо відваги бути вільними.

 Бо бути вільними – це бути відповідальними».

(Любомир Гузар)

Програма “Добрий Господар” – модель відродження кооперативного руху та провадження нових технологій приватного господарства

Олег Шмілик, координатор програми “Добрий господар” при Християнська Соціальна Платформа, волонтер Фонду Громад «Рідня» у м. Стрий, учасник команди Стрийської кооперативної ініціативи практичного просвітництва – гість програми Modus Vivendi на Радіо Марія.

Продовжуємо спільно готуватися до відродження традицій легендарної Католицької Акції в Україні. Як і сто років тому, це знову актуально на тлі новітніх викликів, які постали сьогодні перед Церквою і українським суспільством. Дякуємо команді отця Василя Білаша за єдність і довіру.

От і стартував онлайн-курс Тараса Тимо “Сродний труд” або як робити те, що любиш і любити те, що робиш”. Курс проводиться в рамках служіння нашої Соціо-Місіонерсьаої Школи. На цей момент нас більше тридцяти. Отож йдемо вперед.

Be the first to comment on "Ісус – це дорога (Дайджест ХСП №70)"

Напишіть відгук