Далеко від війни: миті мирного дитячого щастя (фоторепортаж)

Всі діти народжуються, щоби бути щасливими. Саме цього хоче для кожного з нас наш Небесний Отець. Але у багатьох дітей миті безтурботного дитинства краде війна. Тому одне із завдань Християнської Служби Порятунку хоча би частині таких дітей хоча би на короткий проміжок часу подарувати те, чого вони проти їх волі позбавлені у жорстокій дійсності проживання на прифронтовій території. На цей раз мова йде про групу дітей з Авдіївки, яку вчергове гостинно прийняв Дім Святого Мартіна у Фастові.

Отець Михайло Романів та його команда волонтерів зробили все можливе, щоби ці дні для маленьких гостей зі Сходу стали незабутніми.

Далі просто фото.

Проживання у затишному будинку:

Відпочинок на природі:

Оздоровлення, екскурсії та розваги:

Нові друзі – двоногі і чотирилапі:

А для когось ще й перше знайомство з Богом:

І також пізнання своєї істинної природи:

А на завершення подорожі перед відправленням у рідну Авдіївку відбулася традиційна прогулянка Києвом, у якій дітей супроводжувала служитель ХСП із складу Родинного служіння спільноти «Віднови у Святому Дусі «Мараната» Оксана:

А далі була дорога в Авдіївку і радість зустрічі з рідними. Але спогади про щасливе перебування на мирній території ще довго будуть зігрівати їх маленькі серця.

Be the first to comment on "Далеко від війни: миті мирного дитячого щастя (фоторепортаж)"

Залишити відповідь