Допомога потребуючим та творчі заняття з дітьми у прифронтових селах, опіка родин ветеранів АТО (Дайджест ХСП №6)

Пройшла презентація книги нашого побратима і служителя Християнської Служби Порятунку Олександра Салицького. “Кінець кривавої імперії. Погляд зі сторони” – так називається багато в чому автобіографічна книга. Продовжуй творити, Саша. Хай Господь і далі благословляє Тебе на цьому шляху, брате.

Олександр Салицький та його дружина Олена відвідують з концертами прифронтові населені пункти. Служитель ХСП-Бахмут Олег Конплянака написав на своїй сторінці: “Були щасливі приїздом, спілкуванням і служінням, разом з родиною Саліцьких, Олександром, та Оленою! Дякуємо вам за гарні пісні для Господа нашого! Дякуємо волонтеру селища Жованка, Людмила Пахомова, за надане приміщення, для проведення служби Божої”.

До речі, подружжя Салицьких вже дало більше 100 концертів у прифронтових населеннях пунктах.

Дім отця Піо. Майстер-клас для родин ветеранів. Малювання кавою. Виявляється каву можна застосовувати і так 😊

Під час перебування у Старій Синяві Хмельницької області керівник Центру відновлення і адаптації Християнської Служби Порятунку Людмила Богдашевська зустрілася з керівником місцевої спілки учасників АТО Віталієм Бакуном та греко-католицьким священником отцем Мироном Луншеєм. Домовилися про співпрацю у справі опіки над ветеранами та їх родинами. Разом відвідали родину загиблого воїна, де мати Алла Чорноморець самотужки доглядає за неповносправним сином Владиславом (ДЦП). З боку ХСП Аллі та Владиславу буде надана допомога ліками.

Координатор команди ХСП-Маріуполь Володимир Завадський написав: “Команда підрозділу «ХСП Маріуполь- Піонерське» висловлює щиру вдячність спільнотам, св. Пантелеймона (УГКЦ), Віднови у Святому Дусі «Діяння апостолів» з м. Тернопіль, Віднови у Святому Дусі «Живий Вогонь» з м. Львів, Успіння Пресвятої Діви Марії м. Кривий Ріг, за надану матеріальну допомогу. Пожертвувані кошти будуть використані на забезпечення функціонування християнського дитячого центру «Ковчег», діяльність якого спрямована на всебічний духовний, інтелектуальний та фізичний розвиток дітей, які проживають в прифронтових селах «сірої зони» в межах зони АТО. Дякуємо Богу за Вас! Зичимо рясних Божих дарів і Господнього благословіння!”.

Власне, за ці та інші пожертвування від жертводавців є можливість проводити заняття з дітьми у прифронтових селах.

Так, у Талаківці вчилися шити м’які іграшки.

На заняттях англійської мови, ми створюємо сприятливу атмосферу, щоб діти відчували себе впевнено і з радістю вивчали мову. Дякуємо Олені за дбайливо і цікаво підібрані матеріали для вивченя мови.

Координатор ХСП-Авдіївка Олена Єрохіна написала на своїй сторінці про поїздку в селище Опитне: “Посёлок Опытное в котором продолжают жить люди. Их с каждым нашим приездом становится все меньше и меньше. Ещё на одного жителя стало меньше, соболезнование жене и детям. Здесь не нужны заученные слова, здесь нужна душа,которая выслушает и подскажит,как жить дальше…

Вернувшись домой посетили ещё несколько домов, в которых на протяжении вот уже как 2 года команда оказывает психологическую,духовную помощь,а также заботясь о хлебе насущном. Как же было приятно слышать:” Поблогословіть мене і мій дім.” Для нас жажда по Божьему руководству и Его защите- это великая награда. Значит весь труд не напрасен.
Спасибо Pawel GonczarukNela KucakСергей ДоротюкВалентин РозгонTarasSikorczukСестри Канонічки Писарівка за ваш духовный вклад и душевное тепло для каждого из этих людей…”.

ХСП-Варшава
Знову мали нагоду досвідчити великого Милосердя Бога та ділитися досвідом Християнської Служби Порятунку разом з о.Марціном Вірковським (пауліном) та волонтерами Катериною, Вадимом, Анною.
Хочемо подякувати усім парафіянам Парафії Святого Яна Хрестителя за відкрите серце і милостиню, зібрану для людей на сході України. Ще раз відчули співчуття і небайдужість польського народу до подій, що відбуваються в Україні, і до українців.

Галина Канафоцька, координатор Центру соціального лідерства ХСП, в ході круглого столу розповіла про просвітництво в умовах суспільних трансформацій і політичних виборів. Захід організував Департамент зовнішніх зв’язків УГКЦ. Тема круглого столу: «Від свідомого виборця до відповідального політика» з циклу «Засади довіри до влади».

Be the first to comment on "Допомога потребуючим та творчі заняття з дітьми у прифронтових селах, опіка родин ветеранів АТО (Дайджест ХСП №6)"

Залишити відповідь