Діти, які загинули на війні, які живуть серед війни, які померли не народившись (Дайджест ХСП №13)

Нагороди від Міноборони отримали 250 батьків загиблих учасників АТО/ООС з вдячністю за виховання воїнів-захисників. 8 травня в День Пам’яті і Примирення за ініціативи Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО відбулась церемонія нагородження. Співорганізатором цього символічного заходу став також і Центр відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин Християнської Служби Порятунку.

У церемонії взяли участь Міністр оборони Степан Полторак і представники Київської мерії. Від ХСП зі словом до батьків загиблих героїв звернувся програмний координатор Андрій Оленчик, а молитву за душі небесних воїнів провів капелан ХСП отець Віталій Герасимів.

Після офіційної частини матері, дружини та діти воїнів АТО/ООС пройшли маршем до Стіни пам’яті. На Михайлівській площі відбувся молебень за загиблими воїнами.

– «У неділю на одному з блок-постів під Маріуполем відбулася Служба Божа за загиблими воїнами. Вічна пам’ять і Царство Небесне вам, хлопці. Ваша жертва подібна до Жертви Христа – завдяки їй воскресне Україна», – написав на своїй сторінці координатор ХСП-Маріуполь Володимир Завадський.

– Там, де війна. Суботнє катехитичне заняття для дітей із сіл «сірої зони» провели служителі ХСП-Маріуполь. Тема: Заповіді Божі. Після навчання – ігри.

– «У нас была возможность посетить семьи с детьми, которые находятся в Марьинском районе. Вместе с Грушковская Ирина со службы по делам детей были в семьях, которые по определённым обстоятельствам живут, мягко говоря, не совсем хорошо. Мы смогли привезти им продуктовые наборы и помолится за них, за детей. А Ирина передала в семьи памперсы от благотворительной организации», – повідомила у соцмережі служитель ХСП-Мар’їнка Тетяна Мойсеєва.

Гладіатори Життя (рух пролайферів і антигендерів при ХСП) провели акцію у День Матері. Не будьте байдужими: дійте.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////

– Україна є державою з групи лояльних до людиновбивства юрисдикцій. З одного боку, ненароджена дитина визнається особою з моменту зачаття, проте з іншого – захист її права на життя починається лише з моменту народження. До того, батько і мати є “власниками” дитини, а до дитини закріплене правове ставлення, яке існує у відношенні до речей. Варто, однак, зазначити, що після 12 тижня вбивство дитини ускладнюється певними процедурними перепонами.

Про це йшла мова на тематичному тренінгу “Право на життя”, який організували Гладіатори Життя (рух пролайферів/антигендерів при Християнській Службі Порятунку). Тренінг проводив молодий “гладіатор”, юрист Артур Погоріленко.

Матеріали тренінгу оприлюднені на минулому тижні на сайті ХСП.

– Християнська Служба Порятунку підтримує позицію Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби. Закликаємо всіх людей доброї волі залишити свої коментарі під цим постом на підтримку життя ненароджених дітей.

ХСП-Маріуполь (координатор Володимир Завадський)

– “Звичайно, море долонями не вичерпати, але неосяжний труд, тепло, час і любов сестри Катержина і Гражина вклали за період служіння в центрі “Ковчег”. Щиро дякуємо вам за постійну допомогу, яка була нDадана завжди вчасно та від щирого серця.
Спасибі вам, що ви вмієте розділити любов з тими, кому на цій землі її не вистачає!!!

Самотні люди похилого віку відчужені від суспільства. Декому з них шанс на гідну старість повертають наші служителі, які регулярно провідують немічних осіб, приносять їжу, разом моляться, благословляють, приносять своїми візитами частинку внутрішньої людської теплоти та доброти.

“Живи спокійно,
І не думай, що хтось про тебе забув,
Друг не забуває друга,
А той, хто забув – ніколи і не був ним”.
На цю тему про Дружбу говорили з учнями у школі с.Талаківка та виготовляли листівку для найкращого друга.

Малюки завжди з цікавістю працюють ручками, щоб побачити, який шедевр вийде в кінці.
Дошкільнятка в садочку с.Виноградне виготовляли “Кумедне левенятко” 🦁 та грали жваві цікаві командні ігри.

ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна)

– Пески…… Здесь можно говорить и писать много….. Крик уставших душ – оставленность и одиночество, потеря близкого и родного человека…Благодарю ребят за сопереживание этим семьям и поддержке их бытовых нужд. Оказывая внимание им мы учимся ценить то,что имеем,а главное мы дарим им поддержку дружеского плеча,а это не имеет цены.
Часть взрослых вещей переданных Світлана Правник и Світлана Руда переданы в эти дома. Спасибо девочки.

– Очередную партию детский вещей и игрушек отвезли в с.Водяное. Здесь живут детки от 3 лет и выше – без инфраструктуры в этой части села поблизости Донецка. Маленькие жители рады любому вниманию.
Вместе с ребятами Cimic Avdeevka постарались порадовать ребетню.
Спасибо Світлана Правник и Світлана Руда за переданные детские вещи с игрушками. Сегодня деткам мамы принесут домой кусочек вашего тепла и заботы. Спасибо большое!!!

– Праздник друзей – это и наш праздник. Встреча дорогих сердцу ребят. Домашние тортики, соки,сладости – это никогда не сможет заменить личного поздравления…
Благодарю Елена Стайловская и Олександра Андріяшина за домашние тортики и праздничные вкусности для ребят.
Выражаю благодарность Сергей Доротюк, отцу Павлу Островскому, СвітланаПравник и Світлана Руда.

Благодарю Лесик Татьяну Владимировну и девочек г.Дунаевцы за переданную частичку материнского тепла и любви для ребят на передке.

Дорогие Cimic Avdeevka, спасибо Вам за момент совместного пребывания и поздравления ребят… Спасибо большое родные!!!

ХСП-Київ
– Уже традиційно у суботу у Центрі відновлення і адаптації військовослужбовців, ветеранів війни та їх родин при #ХСП відбувся черговий майстер-клас з виготовлення букетів з гофрованого паперу. Учасниками майстер-класу стали члени родин учасників бойових дій на Донбасі. Так спільно готувалися до святкування Дня Матері, який відзначатимуть у неділю 12 травня.

– “Часто побутує думка, що державні чиновники в Україні – це синонім корумпованості, нечесності і неправди. Мовляв, нічого святого і доброго в державних кабінетах не знайдеш. Але це не більше ніж стереотипи. Про те, як поєднувати роботу чиновника високого рангу з християнськими цінностями, та про служіння найбільш потребуючим ближнім, в програмі ІНСАЙТ говорили з Андрієм Оленчиком, заступником керівника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та одним із засновників Християнської Служби Порятунку.” Детальніше – на сайті ХСП.

– Гостею програми “Християнство сьогодні” на Радіо Марія була координатор Християнської Соціальної Платформи Оксана Семенець.

Християнська Соціальна Платформа є одним із напрямків діяльності Християнської Служби Порятунку. Соціальна Платформа – це навчальний простір для християн, на якому пропонується багато різноманітних тематичних тренінгів, програм та зустрічей, щоб вони могли зрозуміти, як жити християнином у сучасному суспільстві.

Більше – на сайті ХСП.

– День зосередження. Штабна команда Християнської Служби Порятунку, до якої доєдналися четверо литовців – соратників. Євхаристія, агапа, навчання, розважання і обговорення. Згадували минуле, оцінювали теперішнє, розпізнавали майбутнє. Курс незмінний – екуменічне братство на шляху здійснення апостольської місії Церкви Останніх Часів.

 

На навчальній базі Християнської Служби Порятунку у Домі отця Піо відбувся черговий тренінг згідно програми християнського фінансового курсу “Добрий управитель”. На цей раз розглядалася тема “Де скарб твій або чи потрібно християнам заощаджувати”. Тренінг проводила координатор програм з фінансової грамотності ХСП Олеся Шніцер в межах діяльності Християнської Соціальної Платформи ХСП. На тренінгу традиційно викладення біблійних принципів заощаджень перепліталося з наданням знань про конкретні фінансові інструменти, які з цією метою можуть бути застосовані в умовах існуючих ринків фінансових послуг України.

 

12 травня у День Матері служителі з руху “Гладіатори життя” (рух пролайферів і антигендерів при Християнській Службі Порятунку) провели тематичну акцію у парку “Перемога”. Зокрема, роздавали привітальні листівки з віршами і картинами, на яких були зображені жінки у благословенному стані, а на звороті вказані контакти кризових центрів у Києві, що надають підтримку майбутнім матерям у складних ситуаціях.

https://www.facebook.com/GladiatorsOfLifeUkraine/videos/2163837520364966/

У неділю у Домі отця Піо відбулася зустріч лідерського складу Молитовного Щита Християнської Служби Порятунку.
Було представлене бачення щодо подальшого розвитку Щита на теренах України і за кордоном. Говорили про поступ у формуванні різних сегментів молитовного простору ХСП, про місію ходатаїв, заступників, захисників, а також важливість пророчого розпізнання. Підготовка до участі у Духовній Битві Останніх Часів триває…

Друзі! Цього тижня на сторінці Християнська Служба Порятунку нас з вами вже 2000! Дякуємо Богу за кожного з вас!

 

 

Be the first to comment on "Діти, які загинули на війні, які живуть серед війни, які померли не народившись (Дайджест ХСП №13)"

Залишити відповідь