Діти прифронтової зони потребують уваги та любові

Такі страшні слова – діти війни… Як хочеться цих дітей захистити, вберегти їх маленькі сердечка від душевного болю! Як можем  допомогти цим дітям? Бути з ними, цікавитися тим, що цікавить їх, творити разом, радіти, любити.

Розповідає рятувальник ХСП Оксана: «Ми зустрілися з учнями зі школи села Талаківка вдруге, просто не можу передати скільки в їхніх очах та словах було радості, коли ми приїхали до них. Деякі учні уже пішли додому, але повернулися щоб разом з нами проводити час. Ми приїхали не одні  – з нами були священики-облати  отець Павло Вишковський та отець Андрій Гавліч. Вони спілкувалися з дітьми, діти охоче відповідали взаємністю. Сьогодні ми виготовляли разом подарунки для мам та бабусь, діти з захопленням робили красиві вироби».

Команда ХСП відвідала також і дитячий садочок «Лелека» у прифронтовій зоні під Маріуполем. Розповідає місіонерка ХСП Ольга: «Діти розмальовували з нами свої вироби, які зробили минулого разу під час нашого попереднього візиту. Також ми разом гралися в ігри, що покликані розвивати єдність в команді. Нові гості дитячого садочка – священики отці Павло та Андрій  -розповідали дітям про місіонерів. Тепер діти знають, що місіонер – це людина яка несе Слово Боже».

Всім дітям, з якими команда ХСП зустрічалася у цей період, було передано подарунки від дітей зі шкіл №1 та Грушевської з Рівного, канцелярію, розвиткові ігри та цукерки, зібрані за ініціативи священика-францисканця Едварда Кави у римо-католицькій парафії святого Антонія зі Львова,  гуманітарну допомогу, надану Друхівскою сільською радою Березнівського району Рівенської області, Об’єднанням волонтерських організацій «Територія надії» з Рівного з Оксаною Даниловою, католицькими священиками отцем Павлом та отцем Валентином з парафії Святого Михаїла Архангела з Дунаївець Хмельницької області, отцем Миколою з парафії святого Йосифа з Кременчука Полтавської області, отцями-облатами з парафії Свято Трійці з Обухова Київської області.

 

Be the first to comment on "Діти прифронтової зони потребують уваги та любові"

Залишити відповідь