Діти у прифронтовому Світлодарську: так просто бути поряд

У Світлодарську офіцерами CIMIC за підтримки Християнської Служби Порятунку у Міжнародний день захисту дітей було проведено низку святкових зустрічей з неповносправними дітьми та дітьми з родин вимушених переселенців.

Метою зустрічей було спілкування з дітьми та їх батьками і вручення спеціальних подарунків з нагоди міжнародного свята.

Але найголовніше – це виявлення уваги до тих, хто в умовах війни є найменш захищеним та найбільш вразливим. В першу чергу дітей прифронтової зони. Їх відношення до країни і людей якраз і формується внаслідок подібних  подій у їх короткому, але такому непростому дитячому житті. Будь-які, навіть найпростіші вияви любові і турботи відігрівають їх маленькі зранені душі і дають їм шанс пережити незабутні миті справжнього дитинства. І можливо колись саме завдяки таким митям отримати шанс жити далі, не втрачаючи віру, надію  та людяність.

Тут, на мирній землі, ми часто недооцінюємо значення таких здавалося би буденних  подій у житті дитини, яка уже встигла пізнати горе і страх. Адже наші діти знаходяться в безпеці і достатку. Принаймні для них зазвичай відкриті щоденні дитячі радощі, які полягають у майже непомітних для нас дрібницях.

Але дуже часто все зовсім не так у життях дітей війни. І в силах кожного внести хоча би невеликий вклад у перемогу світла та тепла у скалічених дитячих долях. Це просто питання особистого вибору. Це просто питання віри.

 

Be the first to comment on "Діти у прифронтовому Світлодарську: так просто бути поряд"

Напишіть відгук