ДІТИ ВІЙНИ: В ОБІЙМАХ БОГА І УКРАЇНИ

Нещодавно ми розповідали про групу дітей з маріупольського сектора «сірої зони», які гостювали у Воловці у родині Василя, лідера місцевої католицької харизматичної спільноти «Нове життя». Вони благополучно повернулися в рідні домівки, а спогади про пережите на далекому Закарпатті ще довго зігріватимуть їх юні зранені душі.

А одразу після цього служителі ХСП уже зустрічали нових дітей із сіл «сірої зони» того ж сектору. Прогуляна по мирному Києву у супроводі служителів Молодіжного Крила спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» Юлі та Костянтина була незабутньою.

Особливі емоції викликала мандрівка по Дніпру на прогулянковому катері. Погода сприяла прекрасним враженням та позитивним емоціям.

Цю групу дітей та супроводжуючу їх у мандрівці вчителя Валентину Іванівну уже традиційно приймав гостинний Дім святого Мартіна у Фастові. Команда отця Михайла Романіва зробила все можливе для того, щоби діти відчули мир та радість, яких їм так часто бракує у прифронтовій зоні. В ці дні Господь через серця і руки своїх служителів дарував дітям щире та безмежне щастя – просто залишатися дітьми.

Марафон любові та милосердя щодо дітей, які пізнали жах війни,  триває. І на зміну маріупольській групі  маршрутом Авдіївка – Київ – Фастів уже вирушає нова хвиля дітей. На цей раз їх восьмеро. Вісім маленьких сердець які прагнуть тепла і зцілення від Бога та турботи і уваги від своєї країни.

Ми чекаємо на вас. Далі буде…

Be the first to comment on "ДІТИ ВІЙНИ: В ОБІЙМАХ БОГА І УКРАЇНИ"

Залишити відповідь