Дітям у Новоселівському дошкільному закладі «Теремок», що на Донеччині, подарували іграшки та канцелярське приладдя

Навчання дітей починається ще задовго до школи – в дитячому садочку. Тут діти не лише весело проводять час, але і отримують перші життєві навички, пізнають світ через гру, розвивають свої творчі здібності, стають здоровими і міцними духом, знаходять перших друзів.

Метою дошкільного виховання є практичне оволодіння рідною мовою в сім’ї та дошкільному виховному закладі; формування пізнавальної активності, творчих і художніх здібностей в іграх та інших видах дитячої діяльності; виховання культури спілкування, поваги й любові до батьків, родини, Батьківщини; започаткування основ трудового виховання, екологічної культури; прищеплення національних і загальнолюдських цінностей.

Група ЦВС «Маріуполь» разом із «Християнською службою порятунку» та «Польовою поштою» продовжує роботу у напрямку надання гуманітарної допомоги дітям дошкільного закладу «Теремок», що знаходиться у населеному пункті Новоселівка Донецької області. Завідуюча дитячим садочком, вихователь, помічник-вихователя та малеча зустріли нас привітно. Від представника «Польової пошти» кожна дитина отримала м’яку іграшку, а офіцерами групи ЦВС «Маріуполь» та «Християнською службою порятунку», було передано діткам 8 комплектів канцелярського приладдя, яке необхідне у навчанні дітей. Радість, задоволення, посмішки на обличчях у дітей не описати словами на папері – це потрібно бачити і відчувати душею. Від побаченого ми розуміємо, що робимо добре діло і йдемо у правильному напрямку. Марія Василівна (завідуюча дитячого садочка «Теремок») щиро подякувала від всього колективу за надану допомогу.

Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того як їй тут живеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє всієї країни.

Наші діти – найдорожче, що є в нашому житті. Ми робимо для них все можливе, щоб вони росли здоровими та щасливими.

Джерело: CIMIC

2

4

5

6

Be the first to comment on "Дітям у Новоселівському дошкільному закладі «Теремок», що на Донеччині, подарували іграшки та канцелярське приладдя"

Залишити відповідь