Донбас, Київ, Запоріжжя, Бердичів, Львів, Воломін (Польща) – географія діяльності ХСП (Дайджест ХСП №1)

Для створення географії діяльності використовувалась інформація із постів служителів ХСП на Facebook.

ДОНБАС

ХСП-Маріуполь

Недільна Євхаристія у дитячому центрі «Ковчег». Щиро дякуємо настоятелю о. Paweł Tomaszewski з Маріуполя за звершення Святої Меси у с. Піонерське.

Напередодні, у суботу, вечір закінчився спільною смачною вечерею та прославою Бога. Діти з сіл Гнутове, Талаківка, Піонерське залишаються щосуботи на ночівлю у центрі “Ковчег”, щоб у неділю взяти участь у Службі Божій.

Вивчати англійську разом з служителями ХСП – це дружня, весела, атмосфера, що огортає Божою любов’ю. Дякуємо Галині Казначей за цікаве навчання.

У Бога завжди на все свій час…  Баба Катя чекає з нетерпінням на зустріч з нами і не просто, щоб отримати гарячий обід, а поспілкуватися, разом помолитися. Прийшов час, познайомитися із Словом Божим, баба Катя попросила щоб їй подарували Біблію.

Домашні біблійні зустрічі😇
Щиро дякуємо сестрі Марії-Марті Пшиварі (місіонерське згромадження Сестер Служниць Святого Духа, с.Вербовець) за проголошення Божої любові на Сході.

ХСП-Мар`їнка

Посетили Марьинский детский реабилитационный центр. Благодаря #СергеюКозакевич привезли для деток тетрадки, карандаши, краски, альбомы для рисования и ещё много разных вещей. Также развезли канц товары детям по домам. А Максиму ещё привезли книжку с машинами-пазлами, которую обещали))) он давно ее хотел и был очень рад!!! А он подарил мне браслетик, который сплел сам. Это так трогает… Пообщались с детками и их родителями. У всех этих особенных детей есть какие-то нужды, которые семьи не могут покрыть и в которых хочется им помочь. Например Наташа и Максим плетут из бисера, но тут стоит вопрос, что в первую покупать…лекарство или бисер. Насте нужна специальная ортопедическая обувь. Наташе сейчас очень необходимо лекарство для сердца.

ХСП-Авдіївка

Этот день радовал своими новшествами: приобретением новых друзей, посещением людей в Опытном и Авдеевке, встречей с замечательной учительницей Мариной Григорьевной, потрясающее спонтанное знакомство с прекрасной Анечкой, с Героями сердец и душ наших, проведыванием семей с детьми. Но самым великолепным ощущением было посещение музея в школе №1. Эмоций радости и восторга, в то же время, страшная реальность за окном.

КИЇВ

21 вересня, у міжнародний День Миру, у колонній залі КМДА відбулась церемонія нагородження батьків загиблих воїнів та ветеранів відзнаками Київського міського голови та медалями «Честь. Слава. Держава».
Захід був організований ГО “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО”, яка є одним із ключових партнерів Центру адаптації військовослужбовців, ветеранів та їх родин Християнської Служби Порятунку. Зокрема, у заході взяли участь командир ХСП Ігор Шторм та капелан ХСП, греко-католицький священник отець Віталій Герасимів. При цьому, Ігор Шторм потрапив до переліку нагороджених.

З Божою допомогою разом служимо людям, які страждають від наслідків війни на Донбасі.

Дім святого отця Піо у римо-католицькій парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви. Основна база ХСП.

Центр адаптації військовослужбовців, ветеранів і родин воїнів АТО при ХСП: для нас честь і привілей служити вам та вашим підопічним, Вікторія.

Молитва за Ізраїль. Католики і месіанські євреї разом. А також капелан – п’ятидесятник. Божий народ у його різноманітності.

БЕРДИЧІВ

Католицька парафія святої Варвари у Бердичеві. Ігор Шторм спілкувався зі священниками і парафіянами щодо Християнської Служби Порятунку. Дякуємо о.Роману Савицькому і о.Сергію Серебровському за гостинність і відкритість.

ВОЛОМІН (Польща)

Християнська Служба Порятунку долає кордони. На цей раз Польща, місто Воломін, католицька парафія Матері Божої Ченстоховської. Там нещодавно перебували представники ХСП брат-капуцин Сергій Воронюк та командир Ігор Шторм. А їх візит ретельно готував місцевий волонтер ХСП Володимир Корчинський, дивовижна родина якого гостинно прийняла побратимів з України. Брат Сергій протягом двох днів відправив у зазначеній парафії сім Служб Божих, промовляючи до присутніх під час проповідей. Слово також тримав і Ігор Шторм.

ЗАПОРІЖЖЯ

За сприяння американського Благодійного Фонду “Чаша Милосердя” та Християнської Служби Порятунку з 11 по 19 жовтня в Запоріжжі перебуватиме група лікарів-хірургів з іспанської клініки “Ла Пас”.

За домовленістю з Запорізьким військовим шпиталем, буде надана допомога віськовослужбовцям та цивільним особам, які отримали щелепо-лицеві поранення на сході України.

ЛЬВІВ

Святослав Погляд, координатор проекту “Гладіатори життя”, що діє в середовищі Християнської Служби Порятунку (захист сімейних цінностей, пролайфівська діяльність, протидія поширенню гендерної ідеології) взяв участь у роботі Львівського обласного форуму сім’ї.

 

Be the first to comment on "Донбас, Київ, Запоріжжя, Бердичів, Львів, Воломін (Польща) – географія діяльності ХСП (Дайджест ХСП №1)"

Залишити відповідь