Духовна війна ХСП: невидимі грані

Як відомо, основним пріоритетом ХСП є не дублювання інших існуючих рухів, програм та проектів, а першочергове слідування принципу, визначеному у Писанні:

«Нам бо треба боротися не проти тіла й крові, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах» (Ефесянам 6:12).

Гуманітарна, соціальна, освітня діяльність для ХСП є тільки інструментом  для приведення людей до Христа. Адже лише ця найважливіша для кожного  Зустріч реально змінює людське життя, приносячи Мир і Повноту. І на цьому шляху основним ворогом для служителів ХСП є не люди чи обставини, а духовні сили зла, темряви та ненависті. Сам Господь через людські серця і руки веде цю Битву за Своїх Дітей.

Ця духовна війна має невидимі грані, але реальні плоди та знаки. Ними рясно усіяний весь шлях ХСП на прифронтових землях…

Авдіївка. У лютневі дні, коли місто потерпало від жахливих обстрілів, у Старій Авдіївці у самому пеклі працювала зведена оперативно-рятувальна група служителів ХСП. В один з днів десять служителів встановили чотири простих дерев’яних хрести по кутах периметра міста, молячись і проголошуючи Владу Бога над авдіївською землею. Тоді за свідченнями учасників цієї події постріли з обох боків припинялися на весь час, поки тривала молитва. Чотири місяці  потому служителі виявили що один з хрестів до сих пір знаходиться неушкодженим на місці встановлення. Саме той хрест, який встановлений на околиці міста з боку промислової зони. Там, де вороги у ті страшні дні зазнали поразки. І вороги тілесні, і вороги духовні.

Але духовна битва триває не лише за землю та міста, але й окремих людей, життя кожного з яких є безцінним в очах Творця. Ось мешканка Авдіїівки, яка потерпала від постійного болю в спині (під час операції на хребті було видалено частину хребця). Після молитви служителів біль ущухла і жінка набула здатності фізично працювати та переживати радість від кожного прожитого дня, дякуючи Богу за звичайне чудо свого зцілення.

А у цієї жінки пластина в нозі і після операції її переслідували болі, що перешкоджали нормально спати. Після молитви жінка вперше за довгий час пережила спокій нічного відпочинку як дар Божого Милосердя.

Одна з граней духовної війни – освячення того, що було осквернено, та його перетворення в осередок Божої Присутності. Наприклад, як покинутий православний храм у Широкино.

Розстріляне селище.

Сплюндрована церква.

І молитва екзорцизму від священиків-капеланів підтримана та посилена молитвою світських рятувальників ХСП.

Духовна битва ХСП триває…

Be the first to comment on "Духовна війна ХСП: невидимі грані"

Залишити відповідь