Дунаївці: тут ХСП у себе вдома (фотозвіт)

Нещодавно служителі Християнської Служби Порятунку побували у парафії Святого Михаїла Архангела у Дунаївцях  Хмельницької області. Ця парафія стала черговою у маршруті формування Волонтерського Крила та Молитовного Щита ХСП з благословення Ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії Римо-Католицької Церкви єпископа Леона Дубравського.

Під час Служб Божих традиційно лунала молитва за мир на Сході України та служіння ХСП на прифронтових територіях.

Після кожної з Євхаристій слово до присутніх промовляв командир ХСП Ігор Шторм. Він розповідав про духовну та гуманітарну ситуацію у «сірій зоні», свідчив про життя людей, які живуть на страждаючій від війни землі, ділився реальними історіями вияву присутності та дії Бога там, де здавалося би уже нема місця для надії.

А далі було тривале і щире спілкування з вірянами – дорослими і  дітьми.

Особливо важливими та ґрунтовними були зустрічі з місцевими священиками та світськими служителями, які уже давно є безпосередніми учасниками служіння ХСП. Зокрема,  з настоятелем парафії отцем Павлом, який незабаром знову вирушає у прифронтову Авдіївку.

А також з отцем Валентином,  який став першим католицьким священиком в історії ХСП, який приєднався до служіння. Отець періодично доєднується до команди ХСП-Маріуполь, виконуючи пастирську функцію для місцевих мешканців та українських військових.

Вдалося завітати і до відомого волонтера ХСП Володимира. Володимир, який є батьком чотирнадцяти дітей, разом з побратимами постійно підтримує  гуманітарну діяльність фронтових підрозділів ХСП, часто особисто доставляючи допомогу безпосередньо у «сіру зону».

Яскравою родзинкою кількаденного перебування служителів ХСП у Дунаївцях стало їх спілкування з дітьми з дитячого табору «Літо для Ісуса». Зазначений табір проводиться при парафії для всіх бажаючих, незалежно від конфесійної приналежності батьків і самої малечі. На цей раз у таборі задіяно більше восьмидесяти діток.

Ігор Шторм провів зарядку для учасників табору, а також спільними зусиллями був підготовлений і проведений спеціальний флешмоб.

Без перебільшення у Дунаївцях, ХСП почуває себе як вдома, а сама парафія давно стала однією із опорних для забезпечення служіння на Сході. Тут реально переконуєшся, що Бог є Любов’ю.

Архангеле Михайле, воюй разом з нами у цій духовній війні за країну і людей…

 

Be the first to comment on "Дунаївці: тут ХСП у себе вдома (фотозвіт)"

Залишити відповідь