Габріела Кубі презентує книгу і проведе зустріч в Україні

Християнська Служба Порятунку інформує, що 30-31 травня року в Києві з презентацією книги та  відкритою лекцією перебуватиме відомий європейський соціолог і публіцист, письменниця Ґабріела Кубі (Німеччина) – автор книг «Ґендерна революція: релятивізм в дії», «На шляху до нової ґендерної людини: як німецька держава виховує дітей» та бестселлеру «Глобальна сексуальна революція: руйнування свободи в ім’я свободи», що перекладений на багато мов світу.

Слухачі зможуть почути та оцінити фахові дослідження щодо гендерної ідеології, котра проникла, оминаючи громадськість, через державні інституції, університети та освітні установи аж до початкових шкіл та дитячих садків, яка руйнує фундаментальні цінності суспільства. 

• 30-31 травня Ґабріела Кубі перебуватиме в Києві. У її програмі заплановано такі зустрічі:

30.05.18, середа: презентація книги “Глобальна сексуальна революція: руйнування свободи в ім’я свободи”.  (Київський центр УКУ, м. Київ, вул. Івана Мазепи 10а.  Організатор: ЛОГО Товариство «Рух за життя»). Початок зустрічі – о 18:00.

31.05.18, четвер: відкрита лекція на тему “Сексуальна революція та виклики гендерної ідеології” (бульвар Перова, 1б (Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви), у приміщенні храму). Початок зустрічі – 0 19.30.

 

Be the first to comment on "Габріела Кубі презентує книгу і проведе зустріч в Україні"

Залишити відповідь