Гладіатори життя: Виходимо на арену, щоби запропонувати життя, а не смерть

У Домі святого отця Піо відбувся черговий тренінг в рамках діяльності руху “Гладіатори Життя” при Християнській Службі Порятунку. Зроблено ще один крок на шляху формування готового до дії  християнського пролайф – середовища. Тренінг проводив молодий “гладіатор”, юрист Артур Погоріленко.

Артур так відгукується про тренінг:
“Обговорили міжнародне законодавство у сфері захисту прав ненародженої дитини. З’ясували, що міжнародне законодавство та законодавство багатьох країн захищає життя дитини вже до її народження.
З’ясували, що багато країн стали на прогресивний шлях розвитку у контексті поваги до цінності людського життя без дискримінації на грунті віку (іншими словами, незалежно від факту народження). 
Виявилося,  що укріплення «прогресивного» лояльно-абортивного законодавства у іншій групі країн корелює з підвищенням рівня самогубств та зниженням рівня народжуваності. Причиною цього визнано зниження рівня поваги до цінності людського життя.

Обговорили можливі заходи щодо вдосконалення рівня поваги до людського життя без дискримінації на грунті віку в Україні. З’ясували, що наше законодавство далеке від досконалого в контексті пошани дитинства та виконання відповідних міжнародно-правових угод.
З’ясували, що масове узаконення дітовбивства  – це крок назад в минуле та відступництво від наукових фактів стосовно моменту появи людського життя, які були засвідчені законодавчим закріпленням захисту життя з моменту зачаття у мажоритарних країнах 19-20 століття.
Обговорили аргументацію Pro-life та Pro-choice.🧠
Вважаю, що семінар-тренінг успішно відбувся 
Шукаємо шляхи подальшої співпраці у поступі за повернення поваги до цінності людського життя.🤙
Дякую Святослав Погляд, Руслана Погляд за організацію, Оксана Кур’ян, Olexandr V. Surzhko, та всім, хто допомагав – за співпрацю”.

Довідка. Рух «Гладіатори Життя» є одним із напрямів служіння в рамках апостольської діяльності Християнської Служби Порятунку. Ідея руху визрівала  кілька останніх років і цього літа після Ходи сімей група служителів вирішила розпочати служіння, яке буде працювати у напрямку конструктивної та ненасильницької протидії поширенню в українському суспільстві так званої «гендерної ідеології», сучасної неомарксистської доктрини, яка уже зруйнувала християнську цивілізацію у багатьох країнах світу і прирекла їх народи на моральну деградацію і фізичне вимирання.  А де гендер – там і вбивство ненароджених дітей через аборти, коли ще ненароджена дитина вважається згустком матерії, а не людиною, яка має права і в першу чергу право на життя – тому важливим і невід’ємним елементом нашого служіння стало також і pro-life. І все це водночас потребує пропагування християнських сімейних цінностей та захисту традиційного розуміння інституту родини, що в свою чергу зумовлює присутність у служінні елементів pro-family. І з огляду на ці завдання ми готуємося діяти на вулицях, в інтернеті, у церковних храмах, школах і лікарнях.

Ми віримо, що найкращий спосіб боротьби проти гендеру і за життя – це євангелізація, бо людині, яка має за авторитет Ісуса і Його Писання не треба довго пояснювати, що гендер і аборти – це зло, вбивство, пекло. Тому все, що ми робимо є по суті своїй євангелізаційною діяльністю, яка гармонійно переплетена з просвітницькою діяльністю у зазначених вище сферах. Крім цього, ми чітко усвідомлюємо, що такого роду активність безпосередньо і першочергово зачіпає духовний простір і тому усвідомлюємо, що «нам бо треба боротися не проти тіла й крови, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах. Ось чому ми мусимо надягнути повну зброю Божу, щоб за лихої години ми могли дати опір і, перемагаючи все, міцно встоятися. Стіймо, отже, підперезавши правдою бедра ваші, вдягнувшись у броню справедливости і взувши ноги в готовість, щоб проповідувати Євангелію миру. А над усе візьмемо щит віри, яким здолаєте згасити всі розпечені стріли лукавого. Візьмемо також шолом спасіння і меч духовний, тобто слово Боже. Молімо завжди в дусі всякою молитвою і благанням. І для того, чуваючи з повною витривалістю, молімося за всіх святих».

Кажуть, що коли у гладіаторських боях вирішувалось  жити людині чи померти, то питали у публіки і якщо публіка показувала кулак з великим пальцем, спрямованим вниз, то вбивали того, хто вже не міг себе захищати. Якщо ж публіка показувала палець вгору, то людині залишали життя. Ми по Волі Божій і в Силі Святого Духа  збираємося переконати якомога більше людей, що коли мова йде про людське життя, родину, природню самоідентифікацію особи та збереження її істинної гідності, великий палець кожного має бути спрямований у Царство Небесне, а не у пекельне полум’я.

Be the first to comment on "Гладіатори життя: Виходимо на арену, щоби запропонувати життя, а не смерть"

Залишити відповідь