Грядки Розума: Зменшення трудозатратності та збільшення врожайності

Рекомендації щодо створення та закладання теплих грядків Розума дає сам автор – Володимир Розум.

Запис здійснено під час навчальнго заходу «Мікробізнес в агровиробництві: з чого розпочати?», який відбувся у Стрию. Він був організований у рамках спільної Програми “Добрий господар” Фондом громад “Благодійний фонд “Рідня” та Християнською службою порятунку за підтримки Стрийської Єпархії УГКЦ.

Довідка. У 2019 році на День Незалежності у селищі Дашава на Львівщині  відбулося представлення та підписання Декларації про співпрацю і цінності, якою було проголошено утворення Християнського Соціального Простору «Стрийська Кооперативна Ініціатива самоорганізації та практичного просвітництва».

З метою практичної реалізації завдань Декларації було підписано додаток, яким було дано старт програмі «Добрий Господар», що на першому етапі  включатиме три напрями: кооперація, енергоефективність і екологія. Зазначена програма базуватиметься на існуючих у засновників напрацюваннях і ресурсах, зокрема, складових програми ХСП «Естафета добра і благополуччя», проектних можливостях Фонду Громад «Рідня» та цільових програмах кредитної спілки «Вигода».

Пріоритетними напрямками діяльності програми “Добрий господар” є: коопераціяенергоефективністьекологія.

1 Comment on "Грядки Розума: Зменшення трудозатратності та збільшення врожайності"

  1. Виктор Хотемской | 28/02/2020 at 14:53 | Відповіcти

    спасение в этом мире скоро наерное будет только на огороде

Напишіть відгук