Хай здійсниться Божа Воля (Дайджест ХСП №30)

Головна база Християнської Служби Порятунку, Дім отця Піо, Київ. Обговорюємо перспективи масштабного християнського проекту за участю Ординарія Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископа Віталія Кривицького. Хай здійсниться Божа Воля щодо цієї справи.


У приміщенні головної бази Християнської Служби Порятунку у Домі отця Піо в Києві відбулася довгоочікувана і знакова зустріч штабних служителів ХСП з сестрою – візитаторкою Хелмсько-Познаньської провінції Згромадження сестер – шаріток Малгожатою Паргою. Вона прибула на зустріч у супроводі отця Петра Чаплінського та двох сестер, відповідальних за координацію служіння шарііток у складі команди ХСП-Маріуполь у Піонерському. Нагадаємо, що програма такого служіння передбачає дев’ять шести-тижневих ротацій (по дві сестри у ротації), під час яких сестри займаються дітьми у центрі “Ковчег”, ведуть малі біблійні групи, готують людей до Святих Таїнств, допомагають з господарськими справами. Детально обговорили поточний стан співслужіння і домовилися про наступні кроки. Далі буде…

Олеся Шніцер, керівник Програми з фінансової грамотності Християнської Служби Порятунку, автор курсу “Добрий управитель” прочитала лекцію на тему фінансової грамотності для священників Київської Архиєпархії УГКЦ.

“Але про що ще говорять поведінка щодо грошей та ставлення до них, окрім довіри чи недовіри до діючих державних чи фінансових інституцій? Християнське ставлення починається з визначення тієї ролі, яку ми відводимо грошам у нашому житті.”
Автор та тренер курсу “Добрий управитель” Олеся Шніцер (ХСП) для Наш Собор журнал УГКЦ

– ХСП-Маріуполь-Піонерське (координатор Володимир Завадський)
Дякуємо отцям Бенедикту, Мареку та Пьотру за звершення Святої Меси.

Від імені малюків дитячого садочку с.Виноградне складаємо щиросердечну подяку Caritas-Spes Ukraine та о.Petro Zharkovsky за подаруночки, якими потішили діток – теплі кімнатні капці, які є вкрай необхідними на початку осені.
Нехай Господь винагородить вам!!!🌱🕊

Виконуємо домашні завдання 🙂
Можливо незавжди діти це роблять з великим бажанням 😉
Але ми дорослі усвідомлюємо, що наші діти – майбутнє нашої країни!.

На учнів в школі с.Виноградне сьогодні очікував міні-тренінг “Безконфліктне спілкування”.😇
Говорили про спілкування як мистецтво, про незручних співрозмовників, грали в психологічні ігри на підвищення самооцінки “Клейовий дощик” та “Долонька”, проходили тест “Чи гарний я співрозмовник?”.
Рефлексія в кінці показала, що учні працюватимуть над вдосконаленням ефективного та здорового спілкування.

Осінні суботи для дітей в центрі “Ковчег” залишаються і надалі теплими духовно🔥
Виготовляли вироби в стилі декупаж – осінні листочки 🍁🍂
Духовно наповнював дітей о.Марек катехизою на тему “…нехай святиться Ім’я Твоє”.
І не обійшлося без запальних танців та веселих ігор.
Подяка доброму Господу за подаровані ласки!

– ХСП-Авдіївка (служитель Олена Єрохіна).
Уважаемые Ельвіра ПавлюкТетяна МельничукYurij Klimko, ещё один день наполнен вашей теплотой и заботой, ещё одно село и его жители смогут дотронуться до заботе о человеческой жизни. Вы не просто говорите о любви к украинскому народу,но вы делаете всё возможное на деле и в реальном времени,что в ваших силах,чтобы жители Донбасса смогли чувствовать себя украинцами. Мы едины до тех пор, пока нами движет любовь и уважение друг к другу, забота и сострадание.
Каждый день,маленькими шажочками, порой стиснув кулаки от усталости и боли, мы движемся к одной цели – отстаивать нашу землю и в умах,и в сердцах, и на территории.
Спасибо дорогие,что показываете,что украинцы сильный,добрый и сострадательный народ.
Благодарю Cimic Avdeevka, ребята своим мужественным плечом помогают двигаться дальше. Спасибо дорогие за поддержку и доверие!!!
С.Первомайка. Привезенные вещи будут распределены руководством сельской рады среди льготных категорий,таких как малоимущих и матерей одиночек.

Большую благодарность выражаю Скицько Татьяна, Ірина Каптур, Єльвіра Павлюк, Тетяна МельничукYurij Klimko за вещи разных возрастов и размеров.
На этот раз вещи отправились в п.Верхнеторецкое. Передали в сельскую раду куда будут приглашены жители поселка из разных категорий. Не бывает маленьких действий,когда это касается поддержки, бывает мы сами не позволяем себе увидеть недостаток ближнего.
Спасибо Вам за поддержку, помощь и заботу не смотря ни на что.
Как всегда, одна сплочённая команда хсп и cimic, идущие к одной цели.

Сердечно благодарю Сергей Доротюк за поддержку, помощь и заботу. В который раз ты оказываешься надёжным тылом для нашей безопасности на дороге. Спасибо дорогой от всего дружного коллектива!!!

Благодарю всех ,кто неустанно продолжает делать всё,чтобы ребята чувствовали любовь,заботу, поддержку, ободрение и уважение. Каждая ваша частица помощи – сердцем принята ребятами.
Благодарю Ельвіра Павлюк и Тетяна Мельничук за сетку и подушечки – это частичка материнского тепла для ребят. Благодарю Сергей ДоротюкTaras Sikorczuk за привезенные продукты и картошку – это поддержка верного друга.
Отдельное спасибо дорогим Cimic Avdeevka за возможность долгожданной встречи с бойцами, за то что совместно мы смогли их души сделать чуточку радостней, ощутить тепло наших сердец.

– ХСП-Зайцеве-Майорськ-Жованка (служитель Олег Коноплянка).

Домашня група.

Побував за чаєм в наших захисників, приємне спілкування, знайомства…

Дякую Олександру Вільховому, що залишив смаколиків, бійцям вони більше в нагоді.
І велика подяка #ХСП, що підтримуєте всяким чином, капеланське служіння!

До нас знову завітали наші друзі, та співробітники в Євангелії Христовій. З рясним благословенням Слова, та матеріальної допомоги!
Дякуємо вам Олександр Васильович Вільховий, Sergey Nesterenko, Віктор Снігур, Vanya Vilk…За вірність, дружбу, щедрість Христову, яка через вас, прославляє Бога!!!

– ХСП-Мар’їнка (служитель Тетняа Мойсеєва)
Оказали помощь лекарствами. Благодарение Господу за Его заботу!

– ХСП-Вільнюс
Поклоніння Живому Богу у Його Живій Присутності. Вирівнюємо дороги для Ісуса, який приходить: і в світі духовному, і в світі фізичному.

Be the first to comment on "Хай здійсниться Божа Воля (Дайджест ХСП №30)"

Залишити відповідь