Християнська Служба Порятунку. Польща. Дорога єднання (фоторепортаж)

Капелан ХСП отець Валентин Розгон і командир ХСП Ігор Шторм побували у справах служіння Християнської Служби Порятунку у Польщі. Цей візит був організований координатором осередку ХСП-Варшава Володимиром Корчинським. Своє благословення на цю поїздку дав  Ординарій Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископ Віталій Кривицький, який спрямував відповідного рекомендаційного листа на адресу ординарія місцевої римо-католицької дієцезії єпископа Ромуальда Камінського.

Програма візиту була насиченою і охоплювала заходи як у Кракові, так і Варшаві. На реколекціях Лицарів Святого  Іонна Павла II в Кракові у  Санктуарії Святого Іонна Павла II ХСП представила своє служіння. Святу Месу відправив Митрополит Краківський архієпископ Марек Єдрашевські. Налагодження постійного спілкування та співпраці з цим потужним католицьким мирянським орденом – стратегічна мета для ХСП на польських теренах. Цьому сприятимуть численні контакти, які відбулися під час зазначених реколекцій  з лідерами Лицарів, зокрема їх Генералом Кшиштофом Васовським.

Далі робота продовжилася у Воломіні поблизу Варшави. Тут була можливість провести низку робочих зустрічей з представниками католицьких релігійних організацій на предмет можливої співпраці з ХСП.  Також Ігорю Шторму випала унікальна можливість прочитати дві лекції у місцевому військовому ліцеї на тему війни, що триває в Україні.

У неділю  за підтримки місцевих Лицарів Святого Іонна Павла II отець Валентин та Ігор Шторм давали свідоцтво та збирали пожертвування на справи ХСП у Парафії Святого Йосипа Працівника у  Воломіні. Ще більше польських католиків почули про наш стікаючий кров’ю Донбас та про духовну місію християн у часи війни, руйнувань та страждань.

Саме під час перебування  у Польщі отцю Валентину Розгону виповнилося 50 років. Він приймав теплі привітання у колі гостинної родини Корчинських та побратима Ігора Шторма.

Далі буде… Подорож ХСП на польській землі лише розпочинається…

Be the first to comment on "Християнська Служба Порятунку. Польща. Дорога єднання (фоторепортаж)"

Залишити відповідь