Християнська Соціальна Платформа (ХСП)

Християнська Соціальна Платформа (ХСП) – це простір для різних соціальних навчально-просвітницьких тренінгів з подальшим практичним застосуванням у життя як окремих християн, так і громад , що базуються на положеннях Соціальної доктрини Католицької Церкви як соціального вчення про сукупність суспільно-політичних, економічних та етичних концепцій.

Метою ХСП є донести до християн офіційну позицію Церкви через її соціальне вчення  щодо підходів розбудови фундаментів суспільства на тлі викликів сучасного світу та розвинути практичні вміння громадянина жити згідно з християнськими цінностями в усіх сферах суспільного життя.

«Для Церкви навчання та поширення соціальної доктрини відображає її євангелізаційну місію, яка є невід’ємною частиною християнського послання» (з Енцикліки Йоана-Павла ІІ Centesimus Annus, 5).

Соціальна Платформа пропонує як навчальні світоглядні тренінги з вивчення положень Соціальної доктрини Католицької Церкви, так і прикладні, засновані на успішних практиках експертів у  різних суспільних сферах.

Усі навчальні модулі базуються на положеннях Соціальної доктрини Католицької Церкви та побудовані за структурою:  1. біблійні основи питання; 2. конкретні практичні інструменти втілення у життя.

Серія навчальних модулів призначена для зацікавлених християн незалежно від віку та професії. Тривалість загальних ознайомчих тренінгів 1-2 дні.

Тренерами навчальних курсів є експерти, фахівці відповідних напрямків з власними авторськими програмами.

Навчання буде проводитися як у Києві, на основній навчальній базі ХСП – у Домі о.Піо при Парафії Пресвятої Діви Марії Матері Церкви (РКЦ, м. Київ, Орден братів менших капуцинів – CAP), так і в інших парафіях, церковних спільнотах та середовищах України.