Християнська Соціальна Платформа: започатковано спеціалізовану сторінку у ФБ

Християнська Служба Порятунку започаткувала окрему сторінку у ФБ для своєї Християнської Соціальної Платформи. Це сприятиме підвищенню зручності пошуку відповідних матеріалів та тематичних анонсів. Запрошуємо всіх зацікавлених вподобати зазначену сторінку і стати її постійним відвідувачем.

Християнська Соціальна Платформа – це простір для низки соціальних навчально-просвітницьких тренінгів, формацій, акцій, зустрічей, диспутів, практик, вебінарів та ін., що базуються на положеннях Соціальної доктрини Католицької Церкви як біблійного вчення про сукупність суспільно-політичних, економічних та етичних концепцій з подальшим практичним застосуванням отриманих знань та навиків у життя як окремих християн та їх родин, так і парафіяльних, професійних та територіальних громад.

Координатором Християнської Соціальної Платформи є служитель ХСП Оксана Семенець.

Завданнями Християнської Соціальної Платформи, зокрема, є:

  1. Пропагування Соціальної Доктрини Католицької Церкви та сприяння її практичному запровадженню у житті особи, родини, громади та нації.
  2. Проведення базованого на біблійних істинах та найкращому практичному досвіді навчання-формації за відповідними напрямками (соціальне лідерство, родина, здоров’я, фінанси, екологія, професія, успішна діяльність домогосподарства, господарювання на землі, енергоефективність, самоорганізація громад тощо).
  3. Реалізація проектів, програм, акцій з метою опрацювання, практичного застосування та мультиплікації технологій, механізмів, організаційних форм у сферах соціальної та економічної самоорганізації громад, енергоефективності, екології, діяльності домогосподарств тощо.
  4. Допомога християнам у розвитку практичних вмінь та навиків повсякденного життя згідно з біблійними соціальними цінностями у їх особистому, родинному та спільнотовому просторах.
  5. Формування, сприяння становленню та діяльності християнських мирянських рухів, спільнот, груп, метою яких є поширення і практична реалізація на локальному та національному рівнях світоглядних засад, теоретичних знань і практичних навичок у відповідних сферах соціального життя особи, родини, громади.

Програми, які на даний момент реалізуються в рамках Християнської Соціальної Платформи є: християнська соціальна формація «Школа Соціального Лідерства» (реалізується спільно з Інститутом релігійних наук Томи Аквінського)(координатор – Олеся Шніцер), християнський формаційний курс (для подружжя) «Щаслива і міцна сім’я» (реалізується спільно з Львівським рухом «За Життя» під загальним керівництвом Петра Гусака) (координатори з боку ХСП – Сергій і Оксана Порошинські), програма спільнотового розвитку «Добрий Господар» (програма реалізується спільно зі структурами Стрийської Кооперативної Ініціативи) (координатор – Олег Шмілик) та програма ефективного провадження домогосподарства «Естафета добра та благополуччя» (координатор – Юрій Тарас).

Be the first to comment on "Християнська Соціальна Платформа: започатковано спеціалізовану сторінку у ФБ"

Залишити відповідь