ХСП: Апостольська подорож з Ісусом по землі, що страждає від війни

ХРИСТИЯНСЬКА СЛУЖБА ПОРЯТУНКУ:
АПОСТОЛЬСЬКА ПОДОРОЖ З ІСУСОМ ПО ЗЕМЛІ, ЩО СТРАЖДАЄ ВІД ВІЙНИ – НАШІЙ МІСІЙНІЙ ЗЕМЛІ

Приєднуючись до ХСП, ми першочергово творимо не структуру чи правила, а Боже Братство Вільних Людей, що слідує за своїм апостольським покликанням. Ми – не новоявлені хрестоносці, покликані навернути невірних в істинну віру та розширити територію впливу наших церков. Тут, на Місійній Землі, ми – Христові учні, які переживши П’ятидесятницю та зберігаючи в серці пам’ять про пережиті разом з Ісусом роки мандрів, вирушили в дорогу, щоби поділитися найкращим, що у нас є, та явити Царство Боже всюди, де ступатимемо. Наше завдання – євангелізація, тобто об’явлення людям Ісуса та надання поштовху для започаткування їх особистих взаємовідносин зі Спасителем.

Тут, на Місійній Землі, ми бажаємо спільно діяти в Ім’я Ісуса Христа, реалізуючи практичні справи любові та милосердя заради захисту та зцілення духа, душі та тіла страждаючих від війни людей. Ми покликані перебувати там, де необхідно гасити вогонь, омивати кров та осушувати сльози. Тому Бог кличе нас бути готовими діяти за будь-яких обставин та в будь-яких умовах. Ось чому це Служіння потребує трьохсот воїнів Гедеона, а не тисяч літеплих релігійних людей. І віримо, що як і Гедеон, почуємо слова Господа»» «Трьомастами Я врятую вас». І ми віримо, що не може бути інакше, бо «якщо Бог з нами, то хто проти нас».

Тут, на Місійній Землі, ми покликані перш за все являти єдиного та неподільного Ісуса і всю Церкву Христову як Його Містичне Тіло. Наша християнська традиція залишається нашим внутрішнім стержнем. Але назовні виливається лише Євангелія, не обтяжена теологічними відмінностями та особливостями релігійного звичаю.

Тут, на Місійній Землі, для нас не існує поділу людей на православних, католиків, протестантів чи атеїстів. У нас не існує поділу на українців, росіян чи людей іншої національної приналежності. У нас також не існує поділу за політичною, світоглядною чи ідеологічною ознакою. Тут – всі Діти Божі. Тут всі гідні Спасіння. Тут всі потребують Божої Любові і відчайдушно прагнуть її. І ми покликані стати знаряддям в Руках Господа у справі порятунку душ та освячення оскверненої землі.

Тут, на Місійній Землі, ми перш за все покликані до найпростішого та абсолютного – обіймати, втішати, говорити слова любові, сіяти надію, свідчити своїм життям, бути з людьми в їх щоденних турботах і проблемах. Ми прагнемо зрозуміти людей та стати частиною їх життя, розділити їх тривоги та горе – та в цьому явити свою віру перш, ніж про неї говорити.

Be the first to comment on "ХСП: Апостольська подорож з Ісусом по землі, що страждає від війни"

Залишити відповідь