ХСП було представлено на зустрічі настоятелів парафій Києво-Житомирської Дієцезії РКЦ

На запрошення Ординарія Києво-Житомирської дієцезії РКЦ єпископа Віталія Кривицького служителі Християнської Служби Порятунку взяли участь у зустрічі настоятелів парафій зазначеної дієцезії, яка пройшла 27 березня у Зарічанах. Це була чудова нагода представити діяльність ХСП понад 100 римо-католицьким священикам та запросити як богопосвячених осіб, так і мирян до спільного служіння. Тепер попереду десятки зустрічей уже безпосередньо у парафіях. Висловлюємо глибоку подяку єпископу Віталію за благословення і підтримку.

Принагідно Християнська Служба Порятунку звертається до настоятелів парафій, а також духівників і лідерів церковних спільнот, з проханням про поширення у своїх середовищах інформації щодо можливих спеціалізацій фронтових служителів ХСП та заохочення потенційних кандидатів долучатися до апостольського служіння у “червоній” та “сірій” зонах Донбасу. Крім цього, просимо підтримати служіння ХСП безпосередньо у парафіях та спільнотах в розрізі Молитовного Щита, Волонтерського Крила і Корпусу Дії ХСП.

МОЖЛИВІ НАПРЯМИ  ПІДТРИМКИ ВІД  ПАРАФІЙ  / СПІЛЬНОТ У СЛУЖІННІ ХСП

 1. Утворення молитовних груп, які входитимуть до складу Молитовного Щита ХСП, або ж долучення до постійної молитви в інтенціях ХСП уже існуючих у парафіях молитовних середовищ

2. Утворення волонтерських осередків, які підтримуватимуть служіння передових підрозділів ХСП у сферах фінансового, матеріального та технічного забезпечення ХСП-центрів; збір та транспортування гуманітарної допомоги для потребуючих (продуктів, одягу, ліків, засобів особистої гігієни та побутової хімії тощо); прийом та гостювання на короткостроковій основі груп дітей та дорослих із прифронтових територій;  підтримка гуманітарних акцій для цільових груп мешканців «сірої зони» (багатодітні родини, діти – сироти, діти з неблагополучних родин, неповносправні люди, самотні люди похилого віку тощо); реалізація шефських програм щодо сиротинців, шкіл, територіальних громад тощо, які знаходяться у зоні АТО

3. Утворення команд локальної дії із пріоритетним залученням чоловіків та молоді. Учасники таких команд мали би активно допомагати як самим парафіям у їх життєдіяльності, так і бути орієнтованими на постійне євангелізаційне, суспільне, гуманітарне, соціальне та просвітницьке служіння на відповідних теренах. Для них періодично проводитиметься спеціальна підготовка в дусі харизми ХСП, як то: тактична медицина, протидія посттравматичному синдрому, ненасильницьке спілкування, практика заступницьких та картографічних молитов, практика благовіщення і пастирської опіки,  християнські аспекти фінансової грамотності та соціальної самоорганізації, християнське лідерство, екологічна безпека, практика просвітництва у напрямах формування пролайфівського/ антигендерного  світогляду та захисту інституту родини тощо.

       МОЖЛИВІ НАПРЯМИ СЛУЖІННЯ  ПІД ЕГІДОЮ ХСП НА МІСІЙНИХ ТЕРИТОРІЯХ

  • КАПЕЛАН (душпастирське служіння – для богопосвячених осіб)
  • МІСІОНЕР (євангелізаційна діяльність, утворення і ведення молитовних і біблійних груп, проведення духовної формації, пастирська опіка, дитяче та підліткове служіння, служіння справ милосердя, заступницька молитва, духовна та психологічна реабілітація тощо)
  • РЯТУВАЛЬНИК (індивідуальна євангелізація, заступницька молитва, тактична медицина, протидія ПТСР, протидія мінній небезпеці, екстрена евакуація, соціальна паспортизація населених пунктів тощо)
  • ФРОНТОВИЙ ВОЛОНТЕР (транспортування гуманітарної допомоги у сектори діяльності польових підрозділів, супроводження людей на мирні землі і навпаки, транспортна та логістична підтримка польових підрозділів у місцях дислокації, участь у будівельних та ремонтних роботах на прифронтових територіях, проведення локальних та обмежених в часі євангелізаційних, гуманітарних, соціальних чи освітніх програм, проектів, акцій, участь у євангелізаційному, формаційному, дитячому, пастирському та інших служіннях ХСП-центрів в режимі короткострокових ротацій тощо)/

 

ЗАГАЛЬНІ КОНТАКТИ ХСП:

Електронна пошта     hq@crs-center.org

Контактні телефони: +38 063 4555040;  +38 066 4453255

Сайт ХСП-                   www.crs-center.org/

Соцмережі:                  www.facebook.com/crsua

Центральний офіс:      Київ, бульвар Перова, 1Б,

Парафія Пресвятої Діви Марії Матері Церкви Римо-Католицької Церкви.

 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПОЖЕРТВ:

Благодійна організація “Благодійний Фонд «Християнська Служба Порятунку»
р/р 26004550468,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
код ЄДРПОУ: 35872927
МФО: 380805

*призначення платежу: благодійний внесок

 

Картка Приватбанку 5168 7573  3570  3130

Ігор Васильович Шулік (Шторм)

 

Be the first to comment on "ХСП було представлено на зустрічі настоятелів парафій Києво-Житомирської Дієцезії РКЦ"

Напишіть відгук