ХСП долучилася до проведення дитячого табору в прифронтовій Кам’янці

Християнська Служба Порятунку ініціювала проведення літнього табору для дітей прифронтових Кам’янки та Новоселівки. Організацію та проведення табору   забезпечила група служителів ХСП-Кам’янка зі складу місцевої громадської організації «Берег Надії» та команда аніматорів з асоціації «Еммануїл». Фінансування проведення зазначеного табору здійснювалося в рамках ініціативи «Папа для України».

У таборі протягом шести днів відпочила 41-на дитина. Більшість з них належать до малозабезпечених родин. Це перший такого роду захід у даній місцевості з початку бойових дій на українському Донбасі.

«Проводили игры, беседы, практические занятия, мастер-классы. Славили Бога и пели песни, играли постановочные сценки», – розповіла координатор групи ХСП-Кам’янка, голова ГО «Берег Надії» Тетана Караджеллі, – «Было так хорошо, что порой дети не хотели уходить домой».

За словами Тетани Караджеллі, з дітьми займалися п’ятеро волонтерів з Києва, які приїхали із власним реманентом, іграми та інвентарем. Їм допомагали троє місцевих активістів.Також було організоване приготування їжі для дітей табору. Газову плиту для цих цілей у Кам’янку надала ХСП.

Табір завершився у суботу святом, в якому взяли участь і батьки. Діти приготували для своїх рідних подарунки, які виготовили своїми руками.

Be the first to comment on "ХСП долучилася до проведення дитячого табору в прифронтовій Кам’янці"

Залишити відповідь