ХСП долучилася до святкування Дня Конституції у Мар’їнці

Служителі з групи ХСП-Мар’їнка намагаються бути поряд з людьми Мар’інки, Красногорівки та Курахово у біді та радості, у час затишшя і години обстрілів, у будні та у свята. Так, на цей раз Християнська Служба Порятунку на прохання Мар’їнської районної цивільно-військової адміністрації долучилася до організації урочистого концерту з нагоди Дня Конституції. З цією метою до Мар’їнки прибуло подружжя служителів ХСП Олени та Олександра Салицьких, які систематично гастролюють у різних місцях вздовж лінії зіткнення, несучи українську пісню як військовим, так і цивільним.

Перед концертом слово тримав командир групи ХСП-Мар’їнка Борис Пушкель. Борис привітав всіх присутніх з національним святом – Днем Конституції, а також говорив про Бога та Його Любов і Милосердя до всіх страждаючих та зневірених. На завершення промови прозвучали молитва та  благословення.

А далі лунали пісні у виконанні Олени – веселі та сумні, але такі цілющі для зранених війною душ.

Виступи служителів ХСП у цей день завершилися оплесками вдячних глядачів, а святковий концерт уже став історією Але місія команди ХСП у прифронтовій Мар’їнці продовжується. і попереду ще багато епізодів та подій, які складатимуть яскраву мозаїку Божої присутності на цій багатостраждальній землі.

А місцева цивільно-військова адміністрація  в особі керівника її Соціальної Служби Ірини Дмитрівни уже запросила служителів ХСП стати частиною святкування у серпні Дня Незалежності.

Ми будемо там, як і всюди, куди спрямує нас Господь для допомоги людям…

Be the first to comment on "ХСП долучилася до святкування Дня Конституції у Мар’їнці"

Залишити відповідь