ХСП допомагає мешканцям «сірої зони» зігріти тіло і душу

 

Вберегти мешканців «сірої зони» від холоду – це одне з питань, яке вирішує Християнська служба порятунку в час настання зими.

Крім продуктів харчування та медикаментів зараз є нагальна потреба у засобах, які допоможуть людям пережити холоди.

Світлана проживає зі своєю старенькою мамою, у напівзруйнованому будинку. У помешканні холодно, тому що розпалюють грубку тільки один раз в день. Не мають можливості обігрівати хату більше. Бракує дров та вугілля», – розповідає рятувальник ХСП Володимир (Вальдемар) про будні однієї сім’ї «сірої зони».

Служителі ХСП передали цій родині крім продуктів, ще й спальні мішки, щоб вони рятувалися від холоду.

z3

В іншому прифронтовому селі сім’я отримала бензопилу, щоб було знаряддя для заготівлі дров. За допомогу в придбанні інструменту вдячні капеланам Ігору Бабаніну, Миколі Канівцю та організації «Храм Надії» (Ковель).

z2

«Дуже радів коли бачив, як горять очі Олександра, який отримав бензопилу. Він, як господар, тепер зможе попіклуватися, щоб в їхній напівзруйнованій хатині було тепло. Адже зими у цьому краї мокрі та холодні», – розповів рятувальник ХСП.

Служителі ХСП також завітали в цьому селі до родини Семена, що з сином доглядають стареньку бабусю. Привезли їм теплий одяг та продукти.

z4

«У цих сім’ях два молодих хлопці, хороші, добрі. Страшно сказати, що за майбутнє їх чекає…», – ділиться роздумами рятувальник Володимир, – «Село віддалене від міста, автобуси не ходять. Володя, якому 18 років, після школи пішов в училище, але приміщення ПТУ розбомбили. Він вже другий рік вдома. Саша, якому 16 років, закінчує школу. І постає питання: «а що далі? яке їхнє майбутнє?».

Ще у одному населеному пункті продукти залишили у фельдшерсько-акушерському пункті. Фельдшер Галина роздасть їх потребуючим.

z1

«В таких умовах, як вони живуть, дуже важко… Приймають все зі смиренням, не нарікають, а щиро дякую за допомогу, молитву, та добре слово підтримки», – резюмує Володимир.

При цьому він зазначає, що під час відвідин кожної сім’ї обов’язковою є спільна молитва. Капелани духовно опікують та укріплюють цих людей.

Be the first to comment on "ХСП допомагає мешканцям «сірої зони» зігріти тіло і душу"

Залишити відповідь