ХСП духовно опікується сім’ями «сірої зони»

Християнська служба порятунку духовно опікується сім’ями «сірої зони». У цьому намірі свої зусилля об’єднали служителі ХСП: протестантські капелани та рятувальники Римо-Католицької церкви.

Насамперед відбувається знайомство із сім’ями і коли чуєш їхні розповіді про те, що вони пережили, то розумієш, який Господь люблячий і милосердний.

Учасники таких зібрань діляться свідоцтвами свого життя, зустрічі з Богом, прославляють Бога піснями. Лунає молитва за мир в Україні, за спасіння сім’ї і подяка Богу за Його милосердя.

Сім’ї «сірої зони» постраждали, але в їхніх очах і в серці віра та надія, що Бог їх не залишив. Вони – оптимісти.

Нінель, вона з дитинства на милицях. Рік тому поховала чоловіка, живе сама в старенькому будинку, який від кожного обстрілу потихеньку руйнується.  Має сина, який після народження дитини змушений був виїхати в інше село, де винаймає житло. Нажаль, своєї мами не може забрати до себе.
Не зважаючи на свою хворобу, жінка завжди оптимістично дивилася на життя.

До війни тримали господарство, обробляли город, вирощували виноград, клубніку. Плоди своєї праці возили на продаж. Так і заробляли на життя.
Нажаль, війна це все забрала. Але жінка вірить, що Бог дасть мир.

Служителі ХСП відвідали багатодітну родину. Діти розповідали вірші, отримували солодкі подарунки.
Разом з дітьми  молилися Отче наш, просили про мир, закінчення війни.
Адже від того чим будуть наповнені дитячі серця, залежить майбутнє України.
В цих маленьких серцях від вибухів затаївся страх, коли все спокійно вони веселі граються, вчаться, але коли чують вибухи, як ті налякані пташенята, шукають де сховатися.

Родина поділилася своїм життя на війні. Для них воно нелегке, одні діти ідуть до школи, менші залишаються вдома. Хвилюються, серце неспокійне. Моляться, і дітей вчать молитися, щоб Господь їх беріг. І Слава Господу, Він їх оберігає.

Be the first to comment on "ХСП духовно опікується сім’ями «сірої зони»"

Залишити відповідь