ХСП дякує жертводавцям за допомогу в придбанні матеріалів для завершення ремонту в дитсадочку прифронтового Виноградного

Християнська Служба Порятунку дякує жертводавцям за допомогу в придбанні матеріалів для завершення ремонту в дитячому садочку «Лелека» прифронтового села Виноградне.

Вихователі та батьки дітей були дуже вдячні за надану допомогу, оскільки зараз в садочку проходить ремонт й не вистачало коштів для його завершення.

Незважаючи на ремонт та літню пору, ХСП не припиняє проводити творчі заняття для малечі.

Вікторія Щербакова з м. Роздільна парафія Божого Милосердя та Євген Лісіцький з Києва Святошинської парафія Воздвиження Хреста Господнього допомагали служителям ХСП бавити дітей.

Розповідає Вікторія:

«Розпочавши з гімнастики і танців, далі ми перейшли до ігор, пісень, малювання на асфальті й навіть невеличкої постановки спектаклю «Колобок».

Діти з радістю поспівали пісні під гітару й спробували себе в ролі героїв казки. Під кінець кожен отримав подарунок на пам’ять у вигляді м’якої іграшки, яку мусив сам знайти під час гри «Знайди скарб».

Це була не така легка задача, оскільки іграшки були сховані в різних кутках на майданчику дитячого садочку. Але всі виконали завдання і з задоволенням побігли далі гратися зі своїми новими подарунками. Час промайнув непомітно й весело і приніс багато вражень від спілкування з дітьми».

Далі – діти, які на мить забули про війну.

 

 

Be the first to comment on "ХСП дякує жертводавцям за допомогу в придбанні матеріалів для завершення ремонту в дитсадочку прифронтового Виноградного"

Залишити відповідь